Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Curaprox ata

Nalezeno:    6 produktů

Curaprox ATA 4060 zubní kartáček

Zubní kartáček Curaprox ATA s velice malou pracovní hlavou, umožňuje dokonalé čištění zadních zubů. Vhodné pro úzké čelisti. Curaprox ATA 4060 super soft zubní kartáčekčistící hlavice je hustě osazena více než 4060 ultra jemných vláken Curen s mimořádně účinnými čistícími vlastnostmizubní kartáček Curaprox 4060 zajišťuje učinné a šetrné odstranění zubního povlakuspeciální malá hlavička ve tvaru kapky umožňuje snadný přístup i k těžko dostupným místům, jako jsou zadní plochy stoliček nebo zuby spojené fixním aparátkemCurapros ATA je vhodný pro děti i dospělé preferující menší čistící hlavicikrátká, mírně zahnutá rukojeť se čtyřmi kroužky z příjemného, měkkého plastu umožňuje lepší uchopení v...

zubní kartáček Curaprox Ata 4860

kartáček s malou, hustě osazenou hlavičkou s jemnými vlákny. Je ideální pro uživatele s malou čelistí (vhodný pro děti i dospělé). barva: modrá-zelená-oranžová-žlutá (vlákna mají různé barvy - mohou se lišit od vláken na fotu)

Curaprox ATA 4060 zubní kartáček

Obrázky u produktu jsou orientační a nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Pokud máte zájem o určité barevné provedení kartáčku Curaprox, uveďte prosím své přání v poznámce při vytváření objednávky. Pokud to bude jen trochu možné, budeme se snažit vám vyhovět.

CURAPROX zubní kartáček ATA

Zubní kartáček s malou hlavičkou, hustě osazenou jemnými vlákny je ideální pro uživatele s malou čelistí - pro děti i dospělé.

Curaprox Zubní kartáček ATA (Atraumatic Total Access) 1 ks + 2 měsíce na vrácení zboží

Snadné a jemné čištění díky nové koncepci rukojeti, hlavy a štětin. Vlastnosti: 4 860 ultrajemných pečlivě zabalených štětin, vysoce flexibilní štětiny pronikají hluboko do zubních trhlin a okrajů dásní, jemné, přesné a vysoce účinné čištění, kartáček je lehký a pružný, čtyři kroužky z protiskluzného měkkého plastu na rukojeti, snadné držení, dlouhá životnost. Ideální pro uživatele s malou čelistí. Vhodné pro děti i dospělé.

Curaprox CS Surgical Mega soft ATA 4060 zubní kartáček 1 ks, různé barvy

Curaprox ATA 4060 Zubní kartáček zabraňující nadměrnému tlaku. Se zubním kartáčkem ATA si šetrně a cíleně vyčistíte i problémová a těžce dostupná místa ve Vašich ústech. Rukojeť Vám padne do ruky. Uchopením kartáčku mezi prsty dosáhnete optimálního tlaku kartáčku na Vaše zuby a dásně. Tvar kapky a vysoká hustota CUREN® štětinek zajišťují vysoký čistící účinek. Vhodné pro děti od 4 let ale i pro dospělé, kteří preferují menší hlavičku kartáčku. Čištění zubů je třeba se naučit. To neplatí pouze pro děti, ale i pro dospělé. Kartáček ATA nám v tom pomáhá. ATA je ideální kartáček na cestě k technice SOLO. Kartáček motivuje k preciznímu a pečlivému čistění. Čím pečlivější jsou pohyby, tím ...