Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cutishelp konopny sampon lupenka 200 ml

Nalezeno:    7 produktů

CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200 ml

LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon je vysoce účinný při projevech lupénky a seboroické dermatitidy. Napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

CutisHelp LUPÉNKA-SEBOREA konopný šampon 200ml

CutisHelp Konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA se doporučuje používat při projevech lupénky a seboroické dermatitidě (mastné lupy). Jedná se o velmi účinný šampon, který obsahuje bioaktivní látky s vysokým obsahem konopného oleje. Konopný olej napomáhá k celkovému zlepšení stavu postižené pokožky, vyživuje vlasy od jejich kořínků. Pravidelným používáním se vlasy a vlasová pokožka stanou odolnějšími vůči nepříznivým vnějším vlivům. Konopný šampon má hypoalergenní složení, nehrozí tedy žádná alergická reakce. Balení obsahuje 200 ml.

EKZÉM-LUPY konopný šampon 200 ml

EKZÉMLUPY konopný šampon je vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnostSloženíExtrahovaný konopný olej vitamin E quercetinJak používatPřiměřené množství šamponu jemně vmasírujte do mokrých vlasů nechte 510 minut působit a důkladně opláchněte Prvních 14 dní používejte přípravek nejlépe ob den následně podle potřeby ale nejméně 2x týdněUpozorněníDoporučujeme nekombinovat bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky a to ...

CutisHelp EKZÉM-LUPY konopný šampon 200 ml

EKZÉM-LUPY konopný šampon je vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

Cutishelp EKZÉM-LUPY konopný šampon 200 ml

EKZÉM-LUPY konopný šampon je vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost. Balení200 mlJak používatPřiměřené množství šamponu jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte 5-10 minut působit a důkladně opláchněte. Prvních 14 dní používejte přípravek nejlépe ob den, následně podle potřeby, ale nejméně 2x týdně.Náš tipV naší nabídce nalezneet další kosmetiku proti lupům.UpozorněníDoporučujeme nekombinovat bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickým...

CutisHelp Konopný šampon LUPY-EKZÉM 200 ml

Vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů

CutisHelp LUPY-EKZÉM konopný šampon 200ml

CutisHelp Konopný šampon LUPY-EKZÉM je vysoce účinný šampon, který napomáhá k rychlému zklidnění a celkovému zlepšení stavu pokožky hlavy. Šampon obsahuje účinné složky extrahovaný konopný olej, quercetin a vitamín E. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost. Balení obsahuje 200 ml.