Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cybex aton base isofix

Nalezeno:    182 produktů

Cybex Aton Base 2-Fix 2021

Aton Base-fix je připevněna k automobilu pomocí ISOFIX konektorů, které nabízejí dodatečnou bezpečnost a stabilitu. Základna může být alternativně připoutána i k automobilu, který nemá ISOFIX.

CYBEX Základna Aton Base 2-Fix Black

Základem stability a bezpečí je mít tu správnou základnu!Základna Aton Base 2-Fix se do auta instaluje snadno a rychle bez použití bezpečnostního pásu. Kombinace Isofix připojení a výškově nastavitelné opěrné nohy poskytuje autosedačce dokonalou stabilitu a bezpečnost v případě autonehody. Přičemž, správnost instalace základny vám okamžitě a zřetelně hlásí barevná signalizace. Celé kouzlo spočívá v tom, že základna zůstává připoutaná v autě a vy na ni autosedačku jednoduše nasazujete a sundáváte pouze s jedním nacvaknutím. Isofixová základna Aton Base 2-Fix sedí na autosedačku Aton 5. Může však být alternativně připoutána i k automobilu, který nemá ISOFIX, a to pomocí bezpečnostních pásů au...

Cybex Aton Base 2-Fix 2021 isofixová základna

Isofix základna pro autosedačky Cybex skupiny 0+. Aton Base-fix nabízí maximální uživatelské pohodlí. Isofix základna, která se připevňuje pomocí systému isofix (bez použití pásů vozidla), může být ponechána ve vozidle a tak stále připravena k použití s autosedačkou Aton. Podpěrná noha je výškově stavitelná. Isofix nástavce mohou být upraveny tak, aby spojení bylo co nejjednodušší. V bodechIsofixová základna pro autosedačku Cybex Aton.Maximální bezpečnost zajišťuje uchycení pomocí systému Isofix.Jednoduchá instalace - sedačku jednoduše nacvaknete do základny a dále již nemusíte upevňovat pásy.Barevný indikátor potvrzující správnou instalaci.Vyšší bezpečí zajišťuje snadno nastavitelná opěrná...

CYBEX Základna Aton Base 2 Belted

Základna se poutá pomocí bezpečnostního pásu v automobilu. Instalace je snadná a rychlá. Správnost Vám potvrdí signalizace. Ptáte se proč si tuto základnu pořídit, když se poutá pásem stejně jako autosedačka? Základna zůstává připoutaná v autě, autosedačku Aton pak pouze „nacvaknete“. Nastavitelná opěrná noha zajišťuje větší stabilitu. Základna je kompatibilní s autosedačkami Cybex Aton 5, Aton Q.

Cybex Aton Base 2-FIX 2021

Dopřejte vašemu mrňouskovi maximální bezpečí při cestování autem pomocí isofixové báze k autosedačkám Cybex Aton 5. Báze se snadno instaluje a má malé rozměry.

Cybex Aton Base 2 Belted 2021

Aton Base nabízí maximální pohodlí pro jednoduché, bezpečné a rychlé připevnění do automobilu. Základna, která se připevňuje bezpečnostním pásem automobilu může být stále ponechána uvnitř vozu a tím stále připravena k použití s autosedačkou Aton. Podpěrná noha je výškově stavitelná.

Cybex Aton Base 2 Belted 2021

Aton Base nabízí maximální pohodlí pro jednoduché, bezpečné a rychlé připevnění do automobilu. Základna, která se připevňuje bezpečnostním pásem automobilu může být stále ponechána uvnitř vozu a tím stále připravena k použití s autosedačkou Aton 5. Podpěrná noha je výškově stavitelná.

CYBEX Základna Aton Base 2 Belted Black

Základem stability a bezpečí je mít tu správnou základnu!Základna Aton Base 2 Belted nabízí maximální pohodlí pro snadné a rychlé připevnění vaší autosedačky ATON do auta, a to pomocí bezpečnostního pásu. Přičemž, správnost její instalace vám okamžitě a zřetelně ukáže barevná signalizace. Současně i výškově nastavitelná opěrná noha dodává stabilitu a bezpečnost v případě autonehody. Možná se ptáte, proč si tuto základnu pořídit, když se poutá pásem stejně jako autosedačka? Základna pro autosedačku zajistí větší bezpečí a zůstává stále připoutaná v autě. Je tedy vždy připravena k rychlému použití. Autosedačku s dítětem stačí během pár sekund nacvaknout a můžete se jet! Základna Aton Base 2 B...

Autosedačka Cybex Aton 2

Cybex Aton 2 - vítěz ve skupině 0+ v testech Stiwa a ADAC 6-2012. Celý sortiment značky Cybex je zobrazen na našich stránkách Klokanek.cz. Cybex Aton 2 se základnou Base-fix - vítěz ve skupině 0+ v testech Stiwa a ADAC 6-2012. Dětská autosedačka Cybex Aton 2 se základnou Base-fix získala v nezávislém a objektivním testu 29 produktů vydaném v časopise dTest 6-2012 velmi úspěšné hodnocení kvality a stala se VÍTĚZEM testu s hodnocením 78 %. Cybex Aton 2 následuje úspěšného vítěze ocenění Aton. Aton 2, který byl dále posílen v důsledku přísných zkoušek, nabízí skutečně bezpečnou, extrémně lehkou a prostornou autosedačku. Vynikající bezpečnosti je dosaženo pomocí skvělého systému ochrany při boč...

Cybex Base M

Se základnou Base M můžete nainstalovat dětskou autosedačku Aton M nebo autosedačku Sirona M2 bezpečným a jednoduchým způsobem. Autosedačku jednoduše nakliknete na základnu během několika sekund. Základna se instaluje na sedadlo auta pomocí systémem ISOFIX. Nastavitelná opěrná noha poskytuje dodatečnou stabilitu a bezpečnost v případě nehody. Indikátor potvrzuje správnou instalaci základny. Základna je kompatibilní s autosedačkami Cybex Aton M.

Výhodný set Lonex Pax + autosedačka Cybex Aton 5 + Báze ISOFIX

Vytvořte si vlastní praktický set s kočárkem Lonex Pax 2v1. Kromě barvy kočárku si vyberete také barvu prémiové autosedačky Cybex Aton 5 s adaptéry a bází ISOFIX, která vám zajistí pohodlnější cestování s miminkem.Kočárek máme na prodejně, kde si ho můžete rovnou vyzkoušet a také se s ním projet po venku v reálných podmínkách se zátěží simulující váhu miminka a nákupu. Naše kočárkové specialistky vám ho navíc odprezentují do posledního šroubku:)

Výhodný set Cavoe Osis + autosedačka Cybex Aton 5 + Báze ISOFIX

Vytvořte si vlastní praktický set s kočárkem Cavoe Osis 2v1. Vyberete si z několika barevných variant a k tomu sladíte prémiovou autosedačku Cybex Aton 5. Součástí setu jsou také adaptéry pro připojení autosedačky ke konstrukci kočárku a báze ISOFIX.Kočárek máme na prodejně, kde si ho můžete rovnou vyzkoušet a také se s ním projet po venku v reálných podmínkách se zátěží simulující váhu miminka a nákupu. Naše kočárkové specialistky vám ho navíc odprezentují do posledního šroubku:)

Výhodný set Cavoe Axo + autosedačka Cybex Aton 5 + Báze ISOFIX

Mimořádný set ke kočárku Cavoe Axo 2v1 zahrnuje výběr barvy kočárku a prémiové autosedačky Cybex Aton 5 s adaptéry pro připojení autosedačky k rámu. Pro vaše pohodlí při cestování autem jsme do setu přidali také praktickou bázi ISOFIX.Kočárek máme na prodejně, kde si ho můžete rovnou vyzkoušet a také se s ním projet po venku v reálných podmínkách se zátěží simulující váhu miminka a nákupu. Naše kočárkové specialistky vám ho navíc odprezentují do posledního šroubku:)

Cybex Base M 2021

Base M Se základnou Base M můžete nainstalovat dětskou autosedačku Aton M nebo autosedačku Sirona M2 bezpečným a jednoduchým způsobem. Autosedačku jednoduše nakliknete na základnu během několika sekund. Základna se instaluje na sedadlo auta pomocí systému ISOFIX. na základnu lze nainstalovat autosedačku Aton M nebo autosedačku Sirona M2 i-Size bezpečný a jednoduchý způsob instalace - autosedačku jednoduše nacvaknete na základnu během několika vteřin instalace pomocí sytému ISOFIX nastavitelná opěrná noha poskytuje dodatečnou stabilitu a bezpečnost v případě nehody indikátor potvrzuje správnou instalaci základny Upozornění: tato základna je součástí autosedačky Sirona M2 i-Size, nákup samos...

Cybex Base Z One

Základem stability a bezpečí je mít tu správnou základnu!Základna Aton Base Z One se do auta instaluje snadno a rychle bez použití bezpečnostního pásu. Kombinace Isofix připojení a výškově nastavitelné opěrné nohy poskytuje autosedačce Cloud Z i-size, pro kterou je základna určená, dokonalou stabilitu a bezpečnost v případě autonehody. Přičemž, správnost instalace základny vám okamžitě a zřetelně hlásí barevná signalizace. Celé kouzlo spočívá v tom, že základna zůstává připoutaná v autě a vy na ni autosedačku jednoduše nasazujete a sundáváte pouze s jedním nacvaknutím. Isofixová základna Aton Base Z One je statická, oproti Base Z nedisponuje funkcí pro otáčení a není tedy vhodná pro autosed...