Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dablik na skvrny

Nalezeno:    8 produktů

Ďáblík na skvrny dehet,vosk,pryskyřice 50g

Ďáblík na skvrny dehet, vosk, mazivo

Ďáblík na skvrny tuk, olej, mastnota 50g

Unikátní čistič na odstraňování skvrn (smetana, nugátový krém, margarín, sádlo, dipp, hořčice, pesto, dresinky) šetrný k oděvům.

Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny Tuky a omáčky 50 ml

Unikátní čistič na odstraňování skvrn. Svým speciálním složením si poradí s různými typy skvrn, podle jejich základu. Tento čistič odstraňuje skvrny od – smetana, nugátový krém, margarín, sádlo, dipp, hořčice, pesto, dresinky. Je šetrný k oděvům. Objem 50 ml.

Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny Maziva a oleje 50 ml

Unikátní čistič na odstraňování skvrn. Svým speciálním složením si poradí s různými typy skvrn, podle jejich základu. Tento čistič odstraňuje skvrny od – strojní olej, motorový olej, olej na kola, palivový olej, benzín, vazelína, saze, popel, inkoust, toner, benzín, uhlí. Je šetrný k oděvům. Objem 50 ml.

Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny Ovoce a nápoje 50 g

Unikátní čistič na odstraňování skvrn. Svým speciálním složením si poradí s různými typy skvrn, podle jejich základu. Tento čistič odstraňuje skvrny od – ovoce, zelenina, červené víno, káva, čaj, džus, kakao, plíseň, likéry, aperitivy, šumivá vína, zmrzliny, limonády, kolové nápoje, balsamiko, džem. Je šetrný k oděvům. Objem 50 ml.

DR. BECKMANN Ďáblík na skvrny Tuky a omáčky 50 ml (4008455008820)

Odstraňovač skvrn se speciálním odmašťovačem, šetrný k oděvům Věnujte se přípravě jídla naplno a neřešte, zda budete mít na sobě sem tam nějakou šmouhu. Tu pak hravě odstraníte s přípravkem na tuky a omáčky Dr. Beckmann. Díky svému speciálnímu složení si tento unikátní čistič s odmašťovacím komplexem poradí s různými typy skvrn podle jejich základu. Přípravek odstraní fleky například od smetany, nugátového krému, margarínu, sádla, hořčice či dresinků. K vašemu oblečení zůstane odstraňovač šetrný a zanechá ho ve formě. S Ďáblíkem na skvrny se můžete do své oblíbené činnosti pustit naplno i v oblečení, které máte rádi. Klíčové vlastnosti odstraňovače skvrn Dr. Beckmann Ďáb...

DR. BECKMANN Ďáblík na skvrny Maziva a oleje 50 ml (4008455008905)

Odstraňovač skvrn s odmašťujícím komplexem, šetrný k oděvům Věnujte se své práci naplno a neřešte, zda budete mít na sobě sem tam nějakou šmouhu. Tu pak hravě odstraníte s přípravkem na mazivo a olej Dr. Beckmann. Díky svému speciálnímu složení si tento unikátní čistič s odmašťovacím komplexem poradí s různými typy skvrn podle jejich základu. Přípravek odstraní fleky například od strojního, motorového či palivového oleje, benzínu, vazelíny, ale i uhlí, inkoustu či toneru a inkoustu. K vašemu oblečení zůstane odstraňovač šetrný a zanechá ho ve formě. S Ďáblíkem na skvrny se můžete do své oblíbené činnosti pustit naplno i v oblečení, které máte rádi. Klíčové vlastnosti ods...

Ďáblik 50ml odstraňuje červené víno

Ďáblík 50g na skvrny červené víno Šetrný k oděvům

Podobné fráze: