Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dailies total1 multifocal 90 cocek

Nalezeno:    19 produktů

Dailies TOTAL1 Multifocal (90 čoček)

Ekonomické balení 90 kusů silikon-hydrogelových kontaktních čoček. Multifokální čočky vhodné pro citlivé oči. Každodenní výměna páru čoček. Korekce presbyopie - ostré vidění na všechny vzdálenosti. Dailies TOTAL1 Multifocal jsou vyrobeny z extra prodyšného materiálu s vysokým podílem vody na povrchu čočky.

Dailies TOTAL1 Multifocal (90 čoček)

Dailies TOTAL1 Multifocal jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky pro korekci presbyopie. V balení najdete 90 kusů silikon-hydrogelových kontaktních čoček s propustností kyslíku 156 Dk/t a obsahem vody na povrchu čočky až 80 %. Materiál zajistí pohodlné nošení i osobám s citlivýma očima.

Dailies TOTAL1 Multifocal (90 čoček)

Jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky Dailies TOTAL1 Multifocal od společnosti Alcon v balení 90 kusů. Jsou vyrobeny z jemně modrého materiálu, který k očím propouští spoustu kyslíku a zároveň poskytne vysoce hydratovaný povrch čočky. Tyto multifokální čočky jsou vhodné i pro osoby s citlivýma očima.

Dailies TOTAL1 Multifocal (90 čoček)

Jednodenní kontaktní čočky pro korekci presbyopie Dailies TOTAL1 Multifocal jsou silikon - hydrogelové čočky zajišťující velmi dobrou propustnost kyslíku a pohodlí díky vysokému obsahu vody.

Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

Dailies TOTAL1 Multifocal od společnosti Alcon jsou určeny pro korekci presbyopie. Jde o jednodenní kontaktní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Toto balení obsahuje 30 kusů kontaktních čoček vhodných pro citlivé oči. t600

Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

V tomto balení najdete 30 kusů multifokálních kontaktních čoček Dailies TOTAL1 Multifocal. Alcon vyvinul tyto čočky s ohledem na nositele s výrazně citlivýma očima. Čočky slouží ke korekci presbyopie a jejich materiál nabízí jak vysokou propustnost kyslíku, tak příjemný a hydratovaný povrch čočky.

Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

Dailies TOTAL1 Multifocal jsou jednodenní kontaktní čočky pro korekci presbyopie. Silikon - hydrogelový materiál zajišťuje vysoký obsah vody a velmi dobrou propustnost kyslíku.

Dailies TOTAL1 Multifocal (30 čoček)

Jednodenní kontaktní čočky pro korekci presbyopie. Dailies TOTAL1 Multifocal od Alconu jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu s výjimečnou propustností kyslíku a zároveň s vysokým obsahem vody. Zde k dispozici balení po 30 kusech.

Dailies Total1 (90 čoček)

Dailies Total 1 jsou kontaktní čočky kombinující vlastnosti silikonu a hydrogelu tak, aby nabízely jen to nejlepší. Zahajují novou éru nošení kontaktních čoček. Dailies Total 1 jsou první kontaktní čočky s proměnným obsahem vody. Obsah vody stoupá od jádra čočky kde je 33 % vody k povrchu kde je více než 80%.

Dailies TOTAL1 (90 čoček)

Jednorázové silikon hydrogelové kontaktní čočky Dailies Total od výrobce Alcon s velkým obsahem vody a vysoce prodyšné - balení obsahuje 90 kusů.

Alcon Dailies TOTAL1 (90 čoček)

Představujeme průlomový design silikon-hydrogelových Dailies Total1 (90 čoček), které se jako první a jediné pyšní proměnným obsahem vody.

Alcon Dailies TOTAL1 (90 čoček)

Silikon-hydrogelové denní čočky Dailies TOTAL1 v balení 90 čoček s průlomový designem, které se jako první a jediné pyšní proměnným obsahem vody.

Alcon Dailies TOTAL1 (90 čoček)

Nová éra komfortu kontaktních čoček s Dailies Total1 Denní čočky Dailies Total1 přinášejí zcela nový směr ve vývoji kontaktních čoček. Unikátní technologie výroby kombinuje materiály silikon-hydrogel s vysokou propustností pro kyslík a klasický hydrogel s vysokým obsahem vody tak, abyste z nich získali jen to nejlepší. Pohodlí a zdravé oči bez zarudnutí Dailies Total1 jsou první a jediné čočky s proměnným obsahem vody. Jádro tvoří silikon-hydrogel s obsahem vody 33% čímž je zajištěna vysoká propustnost pro kyslík. Naopak povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je z klasického hydrogelu s vysokým obsahem vody. Spojení těchto parametrů Vám zajišťuje výjimečn...

Dailies AquaComfort Plus Multifocal (90 čoček)

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal 90 čoček jsou jednodenní kontaktní čočky od výrobce Alcon pro korekci presbyopie poskytující prvotřídní komfort díky trojnásobnému zvlhčení, které je aktivovaného mrknutím.

Dailies AquaComfort Plus Multifocal (90 čoček)

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky od výrobce Alcon. Díky použitým technologiím čočky zlepšují kvalitu obrazu a udržuje stabilní polohu čočky na oku.

-->