Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dalva porto ruby 0 75l 19

Nalezeno:    14 produktů

Porto Presidential Ruby, 19%, 0,75l

Porto Presidential Ruby stařeno 3 roky – dozrává ve větších tancích, aby zůstala zachována plná rubínová barva a svěžest, jiskra a síla mladších aromatických vín. Hluboce rubínová barva s ovocnými příchutěmi, která směřuje ke konečnému dojmu mladšího, ale pevně zformovaného vína.

Porto Réccua Ruby, 19%, 0,75l

Víno má intenzivní a ovocný bouquet s aroma červených plodů a bobulí, plné tělo a vyvážený obsah taninů. Sytě rubínové, marmeládově sladké portské, které zrálo před lahvováním dva až tři roky v sudech. Míchá se z několika ročníků. Pije se mladé, zráním v lahvi na kvalitě nezíská. Výborně chutná s čokoládou, sladkými pokrmy, dezerty, ale je vynikající též samotné.

Porto Presidential Ruby 0,75l 19% (karton)

Porto Presidential Ruby stařeno 3 roky – dozrává ve větších tancích, aby zůstala zachována plná rubínová barva a svěžest, jiskra a síla mladších aromatických vín. Hluboce rubínová barva s ovocnými příchutěmi, která směřuje ke konečnému dojmu mladšího, ale pevně zformovaného vína.

Porto Cruz Ruby 0,75l 19% (holá láhev)

Doporučená teplota podávání 15 - 17°C. Porto Cruz je nejprodávanější značka portského na světě !

Sandeman Porto Ruby 0,75l 19,5% (8594027530135)

Víno - portské, sladké, oblast Porto, vinařství Sandeman, Portugalsko, objem 0,75 l, obsah alkoholu 19,5 %. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Protože je vyrobeno z vyzrálejších hroznů, řadíme ho mezi sladká vína. Portugalsko je zemí, ve které se tento produkt vyrábí. V balení dostanete 0,75 l vína Sandeman. Nabízené portské víno Sandeman obsahuje 19,5 % alkoholu. Klíčové vlastnosti vína Sandeman Porto Ruby 0,75l 19,5% Portské víno Sandeman skvělé pro oslavy i všední dny Podle obsahu cukru označujeme víno jako sladké Víno bylo zhotoveno ve vinařství Sandeman Obsah alkoholu je 19,5 % Toto víno vyrábí Portugalsko Oblast Porto...

Insígnia Porto Ruby, 0,75l

Portské víno provází výrazná rubínová barva. Je lahvováno mladé s cílem zachovat silné a bohaté tóny ovoce. Vyznačuje se vůní po zralém červeném ovoci a dobrou vyvážeností sladkosti, tříslovin, elegance a jemnosti v chuti. Víno se hodí podávat jako digestiv, ale rovněž dobře vychlazené jako příjemný aperitiv. Doporučujeme podávat při teplotě: 15-17°C. Obsah: 0,75l, obsah alkoholu: 19% obj.

Porto Cruz Ruby Reserve 0,75l 19% (holá láhev)

V chuti a vůni tohoto dokonalého blendu portských vín, z nichž některá jsou až 20let stařena v dubových sudech, poznáte tóny vlašských ořechů, sušeného ovoce, fíků s dotekem sladkého marcipánu.

Sandeman Porto Ruby 6 ×0,75l 19,5% (5601083000397)

Víno - sladké, porto, Sherry, Tokaj, Sandeman, oblast Porto, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.

Ferreira Ruby Porto 0,75l 19,5% (holá láhev)

Jeho intenzivní vůně připomínající přezrálé ovoce, jemně vyladěnému prostřednictvím pečlivého zrání ve dřevě i přes míchání provádí během svého přirozeného procesu stárnutí. Plná a bohatá, má jemnou rovnováhu mezi svou sladkost a jeho struktura tříslovin, což se mu jedinečné vlastnosti a luxusní a atraktivní dlouhou dochutí

Sandeman Porto Ruby 0,75l 19,5% (holá láhev)

Vynikající je jako chlazený aperitiv či digestiv pokojové teploty.

Jan Becher - Pernod Ricard Sandeman Porto Ruby 19,5% 0,75l

Potomek ohnivých ruby portských vín George Sandemana z roku 1790. Toto RUBY PORTO se stále vyrábí tradičním způsobem, aby i přes svůj bohatý a robustní charakter zůstalo zároveň hlouboké svou chutí a jemností, čehož je dosaženo expertním mícháním vín z velkých a rozmanitých zásob Sandemana.

Royal Oporto Ruby 0,75l (5601109111281)

Víno - sladké, porto, Sherry, Tokaj, Royal Oporto, oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Potom vám zaručeně bude chutnat víno s názvem Royal Oporto Ruby 0,75l. Víno řadíme mezi sladká protože je vyrobeno z hroznů s vysokou cukernatostí. Zemí původu tohoto typu vína je Portugalsko, přesněji oblast Douro. Konzumace tohoto typu vína se skvěle hodí k čokoládové dezerty a jako aperitiv. Objem vína od vinařství Royal Oporto se rovná 0,75 l. Víno získáte ve skleněné lahvi. Zásadní parametry vína Royal Oporto Ruby 0,75l Obsah zbytkového cukru: sladké Víno bylo zhotoveno ve vinařství Royal Oporto bohatá a plná chuť lesního ovoce Obsah ...

Budamont s.r.o. PORTO INSIGNA TAWNY 0,75L

Portské víno Tawny je o něco starší než Ruby, s lehčí, topasovou barvu. Klasické porstké víno Tawny je na patře velmi hladké a vyznačuje se dobrou vyvážeností ovocných tónů a tónů sušeného ovoce, které vychází z přirozeného procesu zrání v dubových sudech. Díky zrání v sudech rovněž získává svou typickou nahnědlou barvu. Víno se hodí podávat jako digestiv, ale rovněž dobře vychlazené jako příjemný aperitiv. (15-17°C). Alkohol 19%.