Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Darek se jmenem lubos

Nalezeno:    164 produktů

CODEBRACELETS Náramek se jménem na přání v morseovce Varianta: STŘÍBRO Ag 925 DÁREK - Dvě originální podložky pod sklenice!

  Náramky CODEBRACELETS™ v sobě zahrnují jedinečnost a tajemnost Morseova kódu do jednoduchého a nadčasového designu. Vytvářejí tak unikátní šperky, které jsou promyšlenou upomínkou, nebo osobní inspirací. V každém náramku je z...

CODEBRACELETS Náramek se jménem na přání v morseovce Barva: STŘÍBRO POZLACENÉ RŮŽOVÝM ZLATEM DÁREK - Dvě originální podložky pod sklenice!

  Náramky CODEBRACELETS™ v sobě zahrnují jedinečnost a tajemnost Morseova kódu do jednoduchého a nadčasového designu. Vytvářejí tak unikátní šperky, které jsou promyšlenou upomínkou, nebo osobní inspirací. V každém náramku je z...

CODEBRACELETS Náramek se jménem na přání v morseovce Varianta: STŘÍBRO POZLACENÉ ŽLUTÝM ZLATEM DÁREK - Dvě originální podložky pod sklenice!

  Náramky CODEBRACELETS™ v sobě zahrnují jedinečnost a tajemnost Morseova kódu do jednoduchého a nadčasového designu. Vytvářejí tak unikátní šperky, které jsou promyšlenou upomínkou, nebo osobní inspirací. V každém náramku je z...

Luboš Taraba - Italské patálie maršála Radeckého

Historie tzv. první války za sjednocení Itálie v letech 1848 – 1849 shrnuje hlavní události této války od „pěti dnů v Milánu“, přes rozhodující bitvu u Custozy v červenci 1848 po Radeckého bleskovou pětidenní válku vrcholící porážkou sardinské armády Karla Alberta u Novary v březnu 1849. Komu a co dnes řeknou jména Santa Lucia, Custoza či Novara? Kolik lidí spojí tyto bitvy a místa v Itálii se jménem nejslavnějšího českého vojáka 19. století v rakouské bílé uniformě maršála Radeckého, o dalších Češích a Moravanech, jako například hrabě Vratislav nebo kníže Schwarzenberg, nemluvě? A přitom nikoli náhodou začínala provolání rakouského císaře Františka Josefa v německém jazyce WIR. Do češti...

Himmelweg - Mayorga Juan

Inspirací k napsání této hry se stala návštěva delegace Mezinárodního Červeného kříže v Terezíně v roce 1944, kterou nacisté povolili, aby předvedli světu, že se zprávy o vyvražďování Židů nezakládají na pravdě. Hra má pět částí. Zahajuje ji monolog zástupce Červeného kříže. Pak se v retrospektivě odehrávají výjevy, v nichž jsou obyvatelé města – vězňové – nuceni nacvičovat a předvádět určené role, aby před zástupcem Červeného kříže maskovali skutečné podmínky vězeňského života. V jednom z výjevů dva chlapci roztáčejí káču, v jiném mladý pár hovoří o budoucnosti a v dalším si malé děvčátko hraje s panenkou, kterou učí plavat. V další části velitel tábora přijímá delegáta Červeného kříže (...

Dárek z pouti (978-80-86069-52-4)

Kniha – autor Luboš Kafka, 294 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Tradicí, vznikem a významem náboženských poutí se zabývá první část zcela ojedinělé barevné výpravné publikace. Druhá část přináší charakteristiku jednotlivých předmětů, které se na poutích prodávaly, a dovádí historický výklad až k dnešní, začasté pokleslé formě poutí, jež s původním náboženským obsahem mají jen málo co do činění. Kniha je tedy určena jak čtenářům, které zajímají projevy lidového či zlidovělého umění, tak milovníkům historie, ovšem především zájemcům o náboženskou tradici, která dala vzniknout dnešní podobě naší kultury....

Srdcové těžítko Bud Spencer

Bud Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, dokázal svými filmy rozveselit miliony lidí. Jeho charakteristické "fackovací" scény, a především jejich ozvučení připomínající plácání mucholapky obrovských rozměrů, je pro mnohé nezapomenutelné, tak proč se nepotěšit potiskem této filmové legendy?. Vlož vlastní fotku do tohoto magického těžítka. Dárek pro zamilované. Můžeš měnit i své vlastní fotky.

Pivní půllitr Bud Spencer

Bud Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, dokázal svými filmy rozveselit miliony lidí. Jeho charakteristické "fackovací" scény, a především jejich ozvučení připomínající plácání mucholapky obrovských rozměrů, je pro mnohé nezapomenutelné, tak proč se nepotěšit potiskem této filmové legendy?. 0,5l, bílý keramický půllitr s ryskou skvěle padne do ruky a dodá vašemu pivu ten správný říz. Skvělý nevšední dárek pro milovníky piva.

BALÓN fóliový supershape Minnie Mouse

Krásný supershape foliový narozeninový balonek oblíbené myšky Minnie Mouse, držící srdíčko se jménem. K tomuto balonku jsou přiložena samolepící písmenka, ze kterých si na balónku vytvoříte jméno oslavence. Velikost : 83cm x 60cm Ideální jak dárek, tak i dekorace na narozeninovou párty pro vaši slečnu. V naší nabídce si vyberete mnoho dalších doplňků a dekorací pro snadnou kombinaci s touto tématikou.

Plyšák žirafa Bud Spencer

Bud Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, dokázal svými filmy rozveselit miliony lidí. Jeho charakteristické "fackovací" scény, a především jejich ozvučení připomínající plácání mucholapky obrovských rozměrů, je pro mnohé nezapomenutelné, tak proč se nepotěšit potiskem této filmové legendy?. Veselá plyšová žirafa s tričkem 23 cm veliká. Tričko je možné svléknout a vyprat. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

IB LAURSEN Balicí papír Burgundy Wide - 10m (úzký), červená barva, papír

IB LAURSEN Balicí papír Burgundy Wide - 10m (úzký), červená barva, papír. Krásný balicí papír s motivem širších tmavě červených proužků je ideální pro balení vánočních dárků. Dle vlastní fantazie balíček dozdobte o bavlněnou stuhu či lýko, štítek se jménem a dokonalé dílo je hned na světě. Každý dárek zkrátka potěší o to víc, když je krásně zabalený! Šířka 35 cm, délka 10 m. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Plyšový medvídek Bud Spencer

Bud Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, dokázal svými filmy rozveselit miliony lidí. Jeho charakteristické "fackovací" scény, a především jejich ozvučení připomínající plácání mucholapky obrovských rozměrů, je pro mnohé nezapomenutelné, tak proč se nepotěšit potiskem této filmové legendy?. Měkoučký 20 cm veliký medvídek s tričkem, na které si můžeš potisknout cokoliv. Tričko je samozřejmě pratelné. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Plyšová ovečka Bud Spencer

Bud Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, dokázal svými filmy rozveselit miliony lidí. Jeho charakteristické "fackovací" scény, a především jejich ozvučení připomínající plácání mucholapky obrovských rozměrů, je pro mnohé nezapomenutelné, tak proč se nepotěšit potiskem této filmové legendy?. Roztomilá 20 cm vysoká ovečka s tričkem, na které si můžeš potisknout cokoliv. Tričko je samozřejmě pratelné. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Velký plyšový medvěd Bud Spencer

Bud Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, dokázal svými filmy rozveselit miliony lidí. Jeho charakteristické "fackovací" scény, a především jejich ozvučení připomínající plácání mucholapky obrovských rozměrů, je pro mnohé nezapomenutelné, tak proč se nepotěšit potiskem této filmové legendy?. Měkoučký 33 cm veliký medvídek s tričkem, na které si můžeš potisknout cokoliv. Tričko je samozřejmě pratelné. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

IB LAURSEN Balicí papír Burgundy Wide - 10m, červená barva, papír

IB LAURSEN Balicí papír Burgundy Wide - 10m, červená barva, papír. Krásný balicí papír s motivem širších tmavě červených proužků je ideální pro balení vánočních dárků. Dle vlastní fantazie balíček dozdobte o bavlněnou stuhu či lýko, štítek se jménem a dokonalé dílo je hned na světě. Každý dárek zkrátka potěší o to víc, když je krásně zabalený! Šířka 52 cm, délka 10 m. za skvělé ceny na Bellarose.cz!