Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Davkovac mydla na stenu

Nalezeno:    1728 produktů

Dávkovač tekutého mýdla Inox, 0,7 l

Nerezový dávkovač tekutého mýdla na stěnu na dolévání. Vhodný na velmi frekventovaná místa. barva: nerez materiál: nerez objem: 0,7 l náplň: tekutá typ: dolévací uchycení: na stěnu rozměry v x š x h: 15,5 x 10,5 x 9 cm zamykatelné, montážní materiál a klíček je součástí balení

Dávkovač tekutého mýdla

Praktický dávkovač mýdla lze naplnit 180 ml tekutého mýdla nebo krému. Požadované množství mýdla nebo pleťového mléka se načerpá jemným stisknutím dávkovacího tlačítka. Odnímatelný dávkovač je vyroben z matného skla. Atraktivní dávkovač mýdla vypadá dobře i v kuchyni. Stačí je naplnit prostředkem na mytí nádobí a zbavit se nevzhledných plastových lahví. Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu. Případně jej můžete opravit bez vrtání. Vyrobeno ze železa. Rozměry (ŠxHxV) 7x15,5x17 cm.

Umbra, Dávkovač mýdla automatický OTTO s uchycením na stěnu | bílá matná

Bezdotykový dávkovač mýdla Umbra OttoUmbra Otto je automatický, bezdotykový dávkovač mýdla budoucnosti. Když senzor zaznamená pohyb uvolní se dávka 2 ml mýdla, což stačí přesně pro jedno umytí rukou. Malé okénko umožňuje kontrolovat množství obsaženého v nádobě tekutého mýdla nebo saponátu. Bezdotykové provedení pomáhá zab...

Umbra, Dávkovač mýdla automatický OTTO s uchycením na stěnu | černá matná

Umbra Otto je automatický, bezdotykový dávkovač mýdla budoucnosti. Když senzor zaznamená pohyb uvolní se dávka 2 ml mýdla, což stačí přesně pro jedno umytí rukou. Malé okénko umožňuje kontrolovat množství obsaženého v nádobě tekutého mýdla nebo saponátu. Bezdotykové provedení pomáhá zabraňovat šíření bakterií. Hledáte jednoduchost a zároveň krásu? Dávkovač mýdla Otto, ocení zejména lidé, kteří si potrpí na dobrý styl a moderní design.

Nástěnný dávkovač mýdla iDesign

Dávkovač mýdla iDesign snadno odolává korozi a lze ho naplnit kteroukoliv značkou tekutého mýdla či dezinfekčního prostředku. Díky samolepící pásce na držáku ho navíc pohodlně připevníte na stěnu či zrcadlo bez nutnosti vrtání.

Simplehuman Bezdotykový dávkovač desinfekce a mýdla nerez ocel (vhodný na stěnu) 946ml

Bezdotykový dávkovač desinfekce a mýdla Simplehuman - 946 ml, nerez ocel (vhodný na stěnu) Extra velký dávkovač zvyklý na pořádný zápřah. Dávkovač je extra velký, a proto se hodí do firem s rušným provozem nebo do početných domácností. Je navržen tak, aby nepotřeboval vaši pozornost častěji, než je nutné. Naplněný dávkovač vydá více než 300 dávek mýdla a není tedy potřeba jeho časté doplňování. S nabíjením si také nemusíte dělat starosti. Čtyři D-článkové baterie vydrží až rok provozu.

Bezdotykový dávkovač mýdla

Automatický dávkovač mýdla se senzorem se spustí, jakmile pod ním podržíte ruku. Lze nastavit 3 různá dávkovací množství. Místo tekutého mýdla lze dávkovač použít také na dezinfekci. Provoz na baterie: 4 x AAA baterie (nejsou součástí balení). Materiál: plast, nerezová ocel. Rozměry: 11 x 7,5 x 19 cm, obsah 220 ml.

Dávkovač mýdla Aixa

Na podrobném popisu k produktu Dávkovač mýdla Aixa pracujeme.

Dávkovač mýdla Elenei

Na podrobném popisu k produktu Dávkovač mýdla Elenei pracujeme.

Dávkovač mýdla Cement

Na podrobném popisu k produktu Dávkovač mýdla Cement pracujeme.

Dávkovač tekutého mýdla

Dávkovač mýdla má povrchovou úpravu soft-touch, která je na dotek sametově hebká. Lze jej také optimálně použít jako dávkovač dezinfekčního prostředku nebo v kuchyni jako nádobu na prostředek na mytí nádobí. Vyrobeno z vysoce kvalitní keramiky a odolného plastu. Objem 380 ml.Rozměry 10,5x12,5v cm.

Dávkovač tekutého mýdla

Dávkovač tekutého mýdla s příjemnými dekorativními efekty. Díky svým harmonickým liniím se skvěle hodí na okraj umyvadla nebo na koupelnovou poličku. Vhodné také jako dávkovač dezinfekčních prostředků. Vyrobeno z vysoce kvalitní ručně malované keramiky. Objem 350 ml. Rozměr (ŠxHxV) 10x10x16 cm.

Dávkovač tekutého mýdla

Dávkovač tekutého mýdla na ruce s matným povrchem. Snadno zapadne do designu koupelny. Skvěle se hodí i do kuchyně a lze jej použít jako dávkovač na prostředek na mytí nádobí nebo dezinfekci. Neobsahuje také bisfenol A, chemickou sloučeninu, která může být zdraví škodlivá. Vyrobeno z polypropylenu. Objem 350 ml. Rozměr (ŠxHxV) 7,8x9,8x13 cm.

Dávkovač tekutého mýdla

Dávkovač tekutého mýdla na ruce s matným povrchem. Snadno zapadne do designu koupelny. Skvěle se hodí i do kuchyně a lze jej použít jako dávkovač na prostředek na mytí nádobí nebo dezinfekci. Neobsahuje také bisfenol A, chemickou sloučeninu, která může být zdraví škodlivá. Vyrobeno z polypropylenu. Objem 350 ml. Rozměr (ŠxHxV) 7,8x9,8x13 cm.

Quirumed Dávkovač mýdla

 Automatický dávkovač mýdla Elektronický dávkovač mýdla (na baterie).   Rozměry v cm. 23,5 h x 14 w x 10,5 d      Hmotnost 0,525 kg.     Kapacita 1000 ml. 4 AA 1,5 V. Baterie