Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Davkovac na mydlo flowers

Nalezeno:    1398 produktů

Dávkovač na mýdlo

Dávkovač na mýdlo s nápisem Hand Soap. Praktický a dekorativní prvek do koupelny. Z keramiky. Objem 300 ml. Průměr 8x17,5v cm.

Dávkovač na mýdlo

Dávkovač na mýdlo s nápisem Hand Soap. Praktický a dekorativní prvek do koupelny. Z keramiky. Objem 300 ml. Průměr 8x17,5v cm.

Dávkovač na mýdlo

Dávkovač na mýdlo v rafinovaném zpracování zlaté barvy. Elegantní a nadčasový design dodá vaší koupelně nečekaný šmrnc. Požadované množství mýdla nebo krému získáte jemným stlačením pumpičky. Hodí se i na čistící prostředek na nádobí. Z velice kvalitní ručně malované keramiky. Průměr 10,5 cm; výška 12 cm.

Dávkovač na mýdlo

Dávkovač na čistící prostředek v jednoduchém designu se hodí do jakékoliv kuchyně. Praktické oddělení na houbičku pomůže udržet kuchyni stále uklizenou. Z keramiky. Objem 200 ml. Rozměr (ŠxDxV) 15x7x15 cm.

dávkovač na mýdlo

Dávkovač na tekuté mýdlo patří do koupelnového setu z bílé keramiky s ptáčkem.  Dávkovač je praktickým doplňkem ke každému umyvadlu. Dávkovač s pumpičkou. Ve stejném designu naleznete v kategorii Koupelna i misku na mýdlo a pohárek na zubní kartáčky.  Rozměry: 8×17×8cm

Dávkovač na mýdlo

Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.

Dávkovač na mýdlo Najilla

Na podrobném popisu k produktu Dávkovač na mýdlo Najilla pracujeme.

Dávkovač na mýdlo Jainen

Na podrobném popisu k produktu Dávkovač na mýdlo Jainen pracujeme.

Dávkovač na mýdlo Lali

Na podrobném popisu k produktu Dávkovač na mýdlo Lali pracujeme.

Dávkovač na mýdlo Riga

Na podrobném popisu k produktu Dávkovač na mýdlo Riga pracujeme.

Dávkovač na mýdlo Puntíky

Dávkovač na mýdlo se zářivým stříbrným efektem malých puntíků. Dodá prostředí luxusní a moderní vzhled. Požadované množství mýdla nebo krému získáte jemným stlačením pumpičky. Hodí se i na čistící prostředek na nádobí. Z velice kvalitní keramiky. Objem 300 ml. Měří 7,5x6,5x18,7 cm.

Matný dávkovač na mýdlo

Dávkovač na mýdlo s matným povrchem a v něžné přírodní barvě. Díky jednoduchému designu se hodí do každé koupelny. Požadované množství mýdla nebo krému získáte jemným stlačením pumpičky. Hodí se i na čistící prostředek na nádobí. Z velice kvalitní keramiky. Objem 320 ml. Měří 8x9,5x16 cm.

Automatický dávkovač na mýdlo

Vysoce kvalitní dávkovač, a to jak díky materiálu, ze kterého je vyroben, tak díky technologii. Má moderní design a je inteligentní, protože má integrovaný infračervený senzor: při přiblížení k rukám dávkuje dokonalou dávku přípravku. To podporuje maximální hygienu, protože zabraňuje jakémukoli kontaktu s dávkovačem. Je ideální pro tekuté mýdlo i dezinfekční gel a hodí se také pro prostředky na mytí nádobí a hydratační nebo dezinfekční krémy. Takže se hodí všude v domě! Objem 220 ml. Funguje na 4 baterie AAA (nejsou součástí balení). Hlavní tělo z nerezové oceli a plastová horní část dávkovače. S návodem na použití. Velikost (DxŠxV) 8,5x9,5x19,5 cm....