Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Deka fleece hneda 100x70cm karlie

Nalezeno:    6 produktů

Karlie Fleecová deka hnědá kost 100x70cm

Super měkká deka, která poskytuje pocit tepla v hnědé barvě se vzory kostí. Velikost 100x70 cm Možné prát na 30st.

Karlie Fleece deka s motivem kostiček hnědá

KARLIE deka FLEECE motiv kostiček hnědá. Rozměry produktu 100x700cm. Pohodlná deka pro vašeho mazlíčka, kterou můžete použít na vystlání pelechu, do auta nebo jako označení místa vašeho mazlíčka. S touhle dekou se bude váš mazlíček cítit jako doma na každém místě.

Karlie Fleece deka s motivem kostiček hnědá

KARLIE deka FLEECE motiv kostiček hnědá. Rozměry produktu 150x130cm. Pohodlná deka pro vašeho mazlíčka, kterou můžete použít na vystlání pelechu, do auta nebo jako označení místa vašeho mazlíčka. S touhle dekou se bude váš mazlíček cítit jako doma na každém místě.

Karlie Fleece deka s motivem kostiček černá

KARLIE deka FLEECE motiv kostiček černá. Rozměry produktu 100x70cm. Pohodlná deka pro vašeho mazlíčka, kterou můžete použít na vystlání pelechu, do auta nebo jako označení místa vašeho mazlíčka. S touhle dekou se bude váš mazlíček cítit jako doma na každém místě.

Karlie Fleece deka s motivem kostiček šedá

KARLIE deka FLEECE motiv kostiček šedá. Rozměry produktu 100x70cm. Pohodlná deka pro vašeho mazlíčka, kterou můžete použít na vystlání pelechu, do auta nebo jako označení místa vašeho mazlíčka. S touhle dekou se bude váš mazlíček cítit jako doma na každém místě.

Deka pro psy fleece Beany Hnědá a tlapky 100x70cm TR

Deka je na obou stranách stejná - se vzorem, po obvodu zakončená - zapošitá. Možno prát v pračce při teplotě 30°C

-->