Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dekorace kvet 70 cm

Nalezeno:    933 produktů

Nástěnná dekorace Květ

Nástěnný panel s květinou. 3D panely jsou novým trendem pro zdobení stěn. Kov se používá v geometrických, rostlinných nebo zvířecích tvarech, které dodají každé místnosti okouzlující půvab. Vyrobeno ze železa. Omyvatelné vlhkým hadříkem, nepoužívejte agresivní prostředky. Rozměr (ŠxHxV) 45x7,5x42 cm.

Nástěnná dekorace Květ

Nástěnný panel ve tvaru květu. 3D panely jsou novým trendem pro zdobení stěn. Lakovaný kov se dodává v geometrických, rostlinných nebo zvířecích tvarech, které dodají každé místnosti okouzlující půvab. Vyrobeno ze železa. Omyvatelné vlhkým hadříkem, nepoužívejte agresivní čistící prostředky. Rozměr (ŠxHxV) 52,5x8,5x40 cm.

DEKORACE Ledový květ 20cm

Dekorační ledový květ. Umělý stříbřitý květ vytvoří ledovou zimní dekoraci na slavnostním stole mezi větvičkami chvojí. Využití také najde jako přízdoba vánočního věnce nebo svícnu. Velikost: cca 20 cm

Závěsná dekorace Květ života

Dekorace, která bude zdobit váš interiér, kdekoliv ji zavěsíte. Posvátný symbol květu života je jedním z nejstarších symbolů zobrazovaných ve všech kulturách po celém světě. Materiál: porcelán. Rozměry: Ø 14,5 cm.

Samolepící dekorace Květ 3

Samolepící dekorace na zeď ve tvaru Kruhu s květem. Samolepka má rozměr 50x47 cm. Dekorace je vyrobena ze samolepící vinylové fólie, která je umístěna na podkladovém papíru. Samolepící dekorace je určena na rovné plochy (zeď, sklo, lamino, plech..) do interiéru (matná folie) nebo do exteriéru (lesklá folie). Navíc lze vybrat z mnoha barevných variant. Vyobrazení dekorace je pouze ilustrační.

Samolepící dekorace Květ 4

Samolepící dekorace na zeď ve tvaru Květu. Samolepka má rozměr 48x77 cm. Dekorace je vyrobena ze samolepící vinylové fólie, která je umístěna na podkladovém papíru. Samolepící dekorace je určena na rovné plochy (zeď, sklo, lamino, plech..) do interiéru (matná folie) nebo do exteriéru (lesklá folie). Navíc lze vybrat z mnoha barevných variant. Vyobrazení dekorace je pouze ilustrační, dekorace je nabízena po 1 kuse.

Samolepící dekorace Květ 1

Samolepící dekorace na zeď ve tvaru Květu. Samolepka má rozměr 80x43 cm. Dekorace je vyrobena ze samolepící vinylové fólie, která je umístěna na podkladovém papíru. Samolepící dekorace je určena na rovné plochy (zeď, sklo, lamino, plech..) do interiéru (matná folie) nebo do exteriéru (lesklá folie). Navíc lze vybrat z mnoha barevných variant. Vyobrazení dekorace nad sedací soupravou je pouze ilustrační.

Samolepící dekorace Květ 2

Samolepící dekorace na zeď ve tvaru Květu vánoční růže. Samolepka má rozměr 55x49 cm. Dekorace je vyrobena ze samolepící vinylové fólie, která je umístěna na podkladovém papíru. Samolepící dekorace je určena na rovné plochy (zeď, sklo, lamino, plech..) do interiéru (matná folie) nebo do exteriéru (lesklá folie). Navíc lze vybrat z mnoha barevných variant. Vyobrazení dekorace nad sedačkou je pouze ilustrační.

Umělá květina Třešňový květ růžová, 70 cm

Krásná dekorace třešňové větvičky obsypané něžnými růžovými třešňovými květy rozzáří váš domov a přivane jaro v každém ročním období. Můžete ji vložit samostatně do vázy nebo využít do dekorací a aranžmá. Věrně imituje živé květy.

LED Závěsná dekorace Třešňový květ

Tuto efektní světelnou dekoraci můžete zavěsit v obytných místnostech nebo také venku, např. vedle vchodových dveří, na strom nebo keř, na terasu nebo balkon... Všude tam květinová koule okouzlí téměř 100 nádherně jiskřivými světelnými body, které pouhým stisknutím tlačítka vykouzlí úžasnou romantickou večerní atmosféru. Náš tip: Pokud aktivujete časovač, závěsná dekorace se rozsvítí každý den v požadovaný čas, aniž byste museli hnout prstem. Bateriový box odolný proti povětrnostním vlivům IP44 (pro 3 x AAA baterie, nejsou součástí dodávky). Délka kabelu 50 cm.

Paris Dekorace Svatební vývazky květ bordó

Svatební vývazky květ bordó , 3 cm. Cena za kus.

Paris Dekorace Svatební vývazky květ bílý

Svatební vývazky květ bílý , 3,5 cm. Cena za kus.

Dekorace na zeď Lotosový květ - akvamarín Velikost: 20 cm

Lotosový květ má své kořeny hluboko v historii. Ačkoliv se s ním můžeme setkat v Buddhismu, Hinduismu a dalších kulturách, jeho význam je vždy stejný a neměnný. Lotosový květ znázorňuje znovuzrození a je tak jasným symbolem čistoty, krásy a regenerace. Symbol našel své místo i v designu a v moderní architektuře. Lotosový květ je tedy vkusným interiérovým doplňkem do každé domácnosti bez ohledu na věk či kulturu. Dekoraci Lotosový květ také často pořizujeme blízkým, kterým chceme dodat sílu, vytrvalost nebo odolnost. „Člověk se může dostat do vyššího světa, jen pokud si prožil ten nižší. Můžete dosáhnout vyššího světa, jen pokud jste prošli vší agó...

Dekorace na zeď Květ života - hnědý Velikost: 30 cm

Květ života vychází z posvátné geometrie, kde už od pradávna symbolizuje život, existenci a energii. Je to jeden z nejstarších symbolů, který se vyskytuje napříč všemi kulturami. Tento geometrický symbol má velice hluboký význam, ale můžeme si ho jednoduše vysvětlit jako základ všeho živého. Lidé po celém světě věří, že květ života harmonizuje, léčí a dodává energii, právě proto si jej často pořizují,  jako tali...