Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dekorace na hroby solarni

Nalezeno:    94 produktů

Solární závěsná dekorace Firenze

Závěsná dekorace z vyřezávaného kovu poskytuje příjemné náladové osvětlení a na okolním prostředí vykouzlí krásné světelné vzory. Použít můžete na balkóně, terase, nebo na zahradě. Díky solárnímu provozu nepotřebuje přístup k elektrické síti, potřebujete pouze dostatek slunečního světla. Materiál: kov v modré, fialové a měděné barvě. Rozměry: délka 61 cm + 22 cm zavěšení s háčkem, kulička Ø 7 cm.

Solární závěsná dekorace Porpora

Krásnou květinovou kouli zavěste například na balkóně, nebo terase. Jakmile se setmí, začnou LEDky svítit. Atraktivní dekorací zůstává koule ale i během dne. Každý z kovových květů je umělecky navržen. Dekorace svítí celkem 37 teplými bílými mikro LED. S integrovaným solárním panelem. Rozměry: Ø 16 cm, délka včetně zavěšení 30 cm

Solární dekorace Levandule, 2 kusy

Ať už v záhonu, nebo na balkoně, všude budou tyto koule vypadat elegantně. Ve večerních hodinách se navíc koule rozsvítí teplým LED světlem. Koule jsou vzájemně propojeny kabelem s maximální vzdáleností 1 metr. Solární panel je umístěn na zápichu, který lze snadno umístit do země. Rozměry: Ø 25 cm

Magnet 3Pagen Solární dekorace "Kohout"

Tento hrdý kohout ve stylu Tiffany je nádherným doplňkem na Vaší zahradě nebo na balkoně. Ukládá denní světlo a svítí v těch nejkrásnějších barvách, když se setmí.

Závěsná solární dekorace Mořský koník

I přes den je tento mořský koník poutavou dekorací. Je vyroben z kovu s nádherně třpytivým barevným přechodem z červené na modrou, tělo je vyrobeno z barevného reliéfního skla. Ve tmě se pak rozsvítí teplými bílými LED diodami. Každý večer si budete užívat nádhernou podívanou. O světlené 10 teplými bílými LED diodami. Rozměry: Koník cca 18 x 5 x 35 cm, délka včetně zavěšení cca 68 cm.

Magnet 3Pagen Dekorace na solární pohon "Sýkora na svíticím květu"

Tato pěkná sýkora modřinka se usadila na větvi s jemnými solárními květinami. Sbírá denní světlo a každý večer osvětlí zahradu.

Magnet 3Pagen 2 solární dekorace "Vejce"

Nejen na Velikonoce ozdobí hezká dekorace s květinami a motýly Vaše balkonové truhlíky. Barevná vejce schraňují denní světlo a svítí každý večer.

Magnet 3Pagen Solární dekorace "Soví rodina"

Matka sova s mláďaty hledají nový domov. Nejlépe ve Vaší zahradě nebo na balkoně. Nastřádají denní světlo a večer svítí.

Anděl, dekorace z polyresinu se světlem (baterie na solární dobíjení)

Anděl, dekorace z polyresinu se světlem (baterie na solární dobíjení). Světlem, mix 2 tvarů, cena za 1 kus

Anděl, dekorace z polyresinu se světlem (baterie na solární dobíjení)

Anděl, dekorace z polyresinu se světlem (baterie na solární dobíjení). Světlem, mix 2 tvarů, cena za 1 kus

Solární venkovní světelná LED dekorace Best Season Rocky

Nechte se unést světelnými dekoracemi od Best Season. My v Bonami jsme jim propadli už dávno. Hodí se na všechno - oslavy svátků, narozeninové párty, nebo jen tak na doplnění příjemné domácí atmosféry ♥

Sova s LED světlem, kovová zahradní dekorace, zápich (baterie na solární dobíjení)

Sova s LED světlem na zapíchnutí do země.Příjemné světlo vytvoří kouzenou atmosféru při posezení v zahradě. Baterie jsou na solární dobíjení.

Slunce s LED světlem, kovová zahradní dekorace, zápich (baterie na solární dobíjení)

Slunce s LED světlem na zapíchnutí do země.Příjemné světlo vytvoří kouzenou atmosféru při posezení v zahradě. Baterie jsou na solární dobíjení.

-->