Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Denicek se zamkem

Nalezeno:    23 produktů

Deníček se zámkem Horses Dreams Modrý

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem koníků značky Horses Dreams a slušivým zámečkem uzamykatelným na klíček. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí. Jedinečný dárek ke každé příležitosti!Rozměry: 18 x 15 cm.Délka: 162 mmŠířka: 189 mmVýška: 32 mmVáha: 368 g Zakupte produkt Deníček se zámkem Horses Dreams Modrý z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Horses Dreams od výrobce za cenu 219 Kč.

Deníček se zámkem Horses Dreams Růžový

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem koníků značky Horses Dreams a slušivým zámečkem uzamykatelným na klíček. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí. Jedinečný dárek ke každé příležitosti!Rozměry: 18 x 15 cm.Délka: 160 mmŠířka: 184 mmVýška: 32 mmVáha: 373 g Zakupte produkt Deníček se zámkem Horses Dreams Růžový z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Horses Dreams od výrobce za cenu 199 Kč.

Deníček se zámkem Horses Dreams Růžový

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem koníků značky Horses Dreams a slušivým zámečkem uzamykatelným na klíček. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí. Jedinečný dárek ke každé příležitosti!Rozměry: 18 x 15 cm.Délka: 158 mmŠířka: 189 mmVýška: 32 mmVáha: 367 g Zakupte produkt Deníček se zámkem Horses Dreams Růžový z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Horses Dreams od výrobce za cenu 219 Kč.

Deníček se zámkem Top Model Christy, tmavě modrý

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem značky Top Model a slušivým zámečkem uzamykatelným na klíček. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí. Jedinečný dárek ke každé příležitosti! Rozměry: 18 x 15 cm Zakupte produkt Deníček se zámkem Top Model Christy, tmavě modrý z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Top Model od výrobce Top Model za cenu 299 Kč.

Deníček se zámkem Top Model June a Jill, černý

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem značky Top Model a slušivým zámečkem uzamykatelným na klíček. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí. Jedinečný dárek ke každé příležitosti! Rozměry: 18 x 15 cm Zakupte produkt Deníček se zámkem Top Model June a Jill, černý z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Top Model od výrobce Top Model za cenu 199 Kč.

Deníček se zámkem Top Model June a Jill, černý

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem značky Top Model a slušivým zámečkem uzamykatelným na klíček. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí.Jedinečný dárek ke každé příležitosti! Rozměry: 18 x 15 cm Zakupte produkt Deníček se zámkem Top Model June a Jill, černý z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Top Model od výrobce Top Model za cenu 179 Kč.

Deníček se zámkem Miss Melody Sienna a Miss Melody

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem značky Miss Melody a zámečkem ve tvaru srdce, uzamykatelným na klíček. Jako překvapení jsou přiloženy samolepky s motivem koní. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí. Jedinečný dárek ke každé příležitosti!Rozměry: 19 x 16 x 2,5 cm. Zakupte produkt Deníček se zámkem Miss Melody Sienna a Miss Melody z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Miss Melody od výrobce za cenu 229 Kč.

Dětský růžový deníček se zámkem a 2 klíčky Legler Butterfly

Dětské hry a hračky od německé značky Legler se snaží podpořit a vyvinou dětskou fantazii, smysl pro detail i funkční motoriku. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit sny, ale taky se vzdělávat. Pro ty nejtajnější zprávy nebo nejkouzelnější vzpomínky. Vaše dcera si určitě najde důvod, k čemu tento krásný dětský růžový diář. A jako správné uchování tajemství si diář může zamknout na zámek.

Deníček se zámkem Fantasy Model S mořskou pannou a delfínem, modrý

Precizně zpracovaný deníček v pevných deskách s krásným designem značky Fantasy Model a slušivým zámečkem uzamykatelným na klíček. Ne všechno musím povědět mamince, i když si myslím, že mě chápe... Deníček je jako super kamarádka, která ví a nikomu dalšímu nepoví, co mě trápí nebo z čeho se raduji, prostě mi rozumí. Jedinečný dárek ke každé příležitosti!Rozměry: 18 x 15 cm.Délka: 157 mmŠířka: 187 mmVýška: 32 mmVáha: 351 g Zakupte produkt Deníček se zámkem Fantasy Model S mořskou pannou a delfínem, modrý z kategorie Dárky | Zajímavé kolekce | Dětské kolekce | Fantasy Model od výrobce za cenu 189 Kč.

Deník se zámkem

Deníček se zámečkem. Rozměr 13,5×2×18 cm.

Deníček princeznovský se zámečkem

Deník s růžovo-bílým designem z dívčí sady. Uvnitř jsou čisté bílé a nalinkované stránky, které pomáhají k udržení hezké úpravy písma. Na každé stránce je políčko pro datum. Obálka diáře je pevná, papírová s krásnou povrchovou úpravou. Obálka je ozdobená třpytkami a stříbrnými ozdobami a uprostřed je reliéfní okénko s bílým Pegasem. Před nechtěným pročtením osobních poznámek chrání patent se zámkem. K zámku patří dva klíče.

EURO-TRADE - Diář se zámkem Kočička

Krásný deníček na zámek s motivem kočičky\nDeníček-památník je jako důvěrná kamarádka, která umí a nikomu dalšímu neřekne. Své sny a tajemství si můžete nechat zamčené v deníčku. Jedinečný dárek ke každé příležitosti. S motivem krásné kočičky.\nlinkované strany deníčkurozměr deníčku: 13,5 x 13,5 cm

Deníček Frozen

Deník FROZEN se zámkem. Různé varianty, nelze vybrat konrétní motiv

EURO-TRADE - Památník se zámkem jednorožec A5

Památník se zámkem jednorožec A5Ak oblibuješ pohádky s jednorožci, tak tento deníček s jednorožcem, zdobený třpytkami je právě pro Tebe. Do deníčku si můžeš zapisovat tajně sny a tajemství. Pěkně si ho můžeš zamknout před zvědavci, aby tvé sny a tajemství zůstaly utajené.Listy s linka\nVelikost: 21 x 14,5 cm

Lowlands Zápisník se zámkem a tužkou - Minnie Mouse

Krásný zápisník, který schová i ty nejtajnější tajemství! Deníček, který si můžeš zamknout na zámeček. Popis: rozměry deníčku: 10,5 x 15 cm 40 listů bez linek papíry jsou růžovo-bílé s obrázkem Minnie k zámečku patří 2 klíčky tužka s gumou s obrázky Minnie od 3 let Velikost balení: 17 x 23 cm