Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Depilace a epilace

Nalezeno:    52 produktů

Beurer 10000+ Depilace SalonPro

Produkt Beurer SalonPro System funguje na bázi světla a slouží k depilaci ochlupení s dlouhodobým účinkem pro osobní použití. Proces depilace na bázi laserového paprsku a světla je dobře známý a osvědčený. Celosvětové klinické používání po dobu více než 15 let prokázalo, že je bezpečným a účinným prostředkem pro dosažení dlouhodobého efektu epilace. Klíčové vlastnosti: dlouhodobé odstranění chloupků bezpečné, rychlé a bezbolestné pro obličej, ruce, nohy, podpaží a linie bikin světelná technologie State-of-the-art, která je používána dermatology pro profesionální depilaci křemíková lampa (quartz) klinicky testováno a doporučeno lékaři patentováno deaktivuje vlasový folikul hluboko pod kůži a...

Bielenda Vanity Sugar depilační krém na nohy linie bikin a podpaží 100 ml

Bielenda Vanity Sugar, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Sugar se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku lze použít i pro krátké chloupky Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Philips Satinelle Essential BRE245/00 epilátor BRE245/00

Philips Satinelle Essential BRE245/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE245/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace dodává zdravý a zářivý vzhled epilace je dlouhodobá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 Sensitive 3 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno strojek je vybaven zvlhčovacím páskem snadná manipulace Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Bielenda Vanity Sugar depilační cukrová pasta 100 g

Bielenda Vanity Sugar, 100 g, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Sugar se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny účinkuje už od kořínků snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry epilátor BRE730/10

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace epilace je dlouhodobá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Bikini Precision zastřihovač linie bikin

Gillette Venus Bikini Precision, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Bikini Precision zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno nedráždí pokožku snadná manipulace dostane se i do těžko přístupných míst Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE235/00 epilátor BRE235/00

Philips Satinelle Essential BRE235/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE235/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE285/00 epilátor s pouzdrem BRE285/00

Philips Satinelle Essential BRE285/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE285/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Advanced BRL140 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Advanced BRL140, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Advanced BRL140 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno strojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienický nedráždí pokožku přizpůsobí se záhybům těla Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Simply Venus jednorázové strojky 4+2 ks

Gillette Simply Venus, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno přizpůsobí se záhybům těla nedráždí pokožku snadná manipulace Jak používat: Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl gel na holení pro ženy 200 ml

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Olay Violet Swirl usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky. Vlastnosti: usnadňuje skluz holicího strojku hydratuje a zvláčňuje Jak používat: Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Philips Satinelle Essential BRE225/00 epilátor BRE225/00

Philips Satinelle Essential BRE225/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE225/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Podobné fráze:

domaci epilace    •  epilace chloupku    •  epilace depilace    •  epilace hpl    •  epilace ipl    •  epilace laserem    •  epilace obliceje    •  epilace trisla    •  holeni depilace    •  hpl epilace    •  laser epilace    •  laserova epilace    •  profesionalni epilace    •  trvala epilace    •  vosk epilace    •