Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Depilace a epilace

Nalezeno:    62 produktů

Philips Satinelle Essential BRP533/00 epilátor a čisticí kartáček BRP533/00

Philips Satinelle Essential BRP533/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRP533/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilaceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 epilátor na tělo a obličej

Philips Satinelle Prestige BRE650/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Prestige BRE650/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemsnadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupkypřístroj je voděodolnýodstraňuje odumřelé kožní buňkyJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Advanced BRE620/00 epilátor na tělo a nohy

Philips Satinelle Advanced BRE620/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkousnadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupkypřístroj je voděodolnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle BRE652/00 epilátor na tělo a obličej + nástavec na pedikúru

Philips Satinelle BRE652/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle BRE652/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:je rychlejší a důkladnější než klasická depilacesnadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupkydodá pokožce sametovou hebkostJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Prestige BRE586/00 epilátor a čisticí kartáček na obličej

Philips Satinelle Prestige BRE586/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Prestige BRE586/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacedodává zdravý a zářivý vzhledpřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaciJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Sensitive jednorázová holítka 3 ks 3 ks

Gillette Venus Sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkusnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 sensitive jednorázová holítka 3 ks 3 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 sensitive jednorázová holítka 6 ks 6 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Bikini Precision zastřihovač linie bikin

Gillette Venus Bikini Precision, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Bikini Precision zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkusnadná manipulacedostane se i do těžko přístupných místJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Advanced Wet&Dry BRE640/00 epilátor na obličej a tělo BRE640/00

Philips Satinelle Advanced Wet&Dry BRE640/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Advanced Wet&Dry BRE640/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacenedráždí kůžidodává zdravý a zářivý vzhledpřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilacibalení obsahuje příslušenství na obličejJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Advanced BRL140 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Advanced BRL140, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Advanced BRL140 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienickýnedráždí pokožkupřizpůsobí se záhybům tělaJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE235/00 epilátor BRE235/00

Philips Satinelle Essential BRE235/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE235/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Prestige BRL170 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Prestige BRL170, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Prestige BRL170 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:zajistí důkladné oholení a precizní výsledekstrojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienickýobsahuje výkyvnou hlavicinedráždí pokožkuJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Treasures jednorázová holítka 3 ks 3 ks

Gillette Venus Treasures, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Treasures zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledekJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Treasures jednorázová holítka 3 ks 3 ks

Gillette Venus Treasures, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Treasures zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledekJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Podobné fráze:

depilace pasky    •  domaci epilace    •  epilace chloupku    •  epilace depilace    •  epilace ipl    •  epilace laserem    •  epilace obliceje    •  epilace trisla    •  holeni depilace    •  hpl depilace    •  laser epilace    •  laserova epilace    •  profesionalni epilace    •  trvala epilace    •  vosk epilace    • 
-->