Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detska kosacka na travu

Nalezeno:    125 produktů

Simba DĚTSKÁ SEKAČKA NA TRÁVU

DĚTSKÁ SEKAČKA NA TRÁVU - BAREVNÁ - PP - Š/D/V: CCA 26/28/48 CM

Dětská sekačka na trávu s bublifukem

Sekačka na trávu poskytne neuvěřitelnou zábavu každému malému pomocníkovi při sekání trávy spolu s otcem, dědečkem nebo maminkou. Tato multifunkční vzdělávací hračka současně rozvíjí představivost, manuální dovednosti, jakož i motorickou koordinaci a motorické dovednosti dítěte. Hračka sekačky poskytne úžasnou zábavu každému dítěti. Zábava může být ještě zajímavější a atraktivnější a vykouzlí upřímný úsměv s uvolněním nespočtu barevných mýdlových bublin. Mechanismus napájen z baterií generuje během jízdy bubliny, které jsou uvolněné z přední části těla sekačky. Sada obsahuje nádobu s kapalinou na bubliny, takže se děti mohou hrát hned po složení sekačky. Bubliny se uvolní automaticky. Malý ...

Frabar Dětská sekačka na trávu s trávou

Dětská plastová sekačka na trávu s košem a trávou uvnitř imituje posečenou trávu i se zvukem. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního barevného plastu a koš na trávu obsahuje kousky umělé trávy, které se za jízdy pohybují a chrastí.Země původu je Itálie.

Frabar Dětská sekačka na trávu s trávou

Sekačka na trávu je vyrobena z barevného velmi odolného plastu. Sekačka na trávu má zemi původu Itálii.Rozměry dětské sekačky jsou cca.: výška - 59 cm , délka -45 cm, šířka - 29 cm. Sekačka má koš na trávu, ve kterém se nachází kousky umělé trávy. Tyto kousky umělé trávy za jízdy v koši létají.

Sekačka dětská na trávu 56x28x56cm zelená plast

Je čas popadnout sekačku a vydat se na zahradu trochu posekat trávu Přizvěte také své malé pomocníky S parťákem vám určitě půjde práce lépe od ruky Zelená plastová sekačka na trávu vypadá skoro jako opravdová a malým zahradníkům tak dodává pocit důležitosti Má dokonce i sklopnou rukojeť Díky tomu si s touto sekačkou na trávu snadno poradí každý malý zahradník Celkové rozměry sekačky d š v 56 x 28 x 56cm Rozměry samotného těla sekačky d š v 38 x 28 x 17cm Rozměry držadla d š 53 x 22cm Materiál plast Barevná varianta zelená Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Sekačka dětská na trávu 56x28x56cm modrá plast

Je čas popadnout sekačku a vydat se na zahradu trochu posekat trávu Přizvěte také své malé pomocníky S parťákem vám určitě půjde práce lépe od ruky Modrá plastová sekačka na trávu vypadá skoro jako opravdová a malým zahradníkům tak dodává pocit důležitosti Má dokonce i sklopnou rukojeť Díky tomu si s touto sekačkou na trávu snadno poradí každý malý zahradník Celkové rozměry sekačky d š v 56 x 28 x 56cm Rozměry samotného těla sekačky d š v 38 x 28 x 17cm Rozměry držadla d š 53 x 22cm Materiál plast Barevná varianta modrá Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Frabar Dětská sekačka na trávu Super, Červená

Prosí vás vaše dítě, aby mohlo s vámi kosit zahradu? Splňte mu přání. Sekačka na trávu pro děti se těší velké oblibě, protože s ní mohou děti sekat trávu stejně jako dospělí. Sekačka vydává zvuky.Dané zboží dodáváme v barvě, dle aktuální skladové zásoby. Sekačka může být dodána v červené nebo zelené barvě.

Frabar Dětská sekačka na trávu Super, Červená

Ideální dárek pro děti, které Vám rádi dělají společnost na zahradě. Sekačka na trávu pro děti je nepostradatelný pomocník pro nejmenší zahradníky. Už nebudete muset odháňet děti, když kosíte zahradu.Dané zboží dodáváme v barvě, dle aktuální skladové zásoby. Sekačka může být dodána v červené nebo zelené barvě.Sekačka vydává zvuky. Věk 3+.Velikost sekačky:délka (bez rukojetě ) : 33 cmšířka: 25 cmvýška: 53 cmZemě původu Itálie.

WIKY - Sekačka na trávu

Kosačka na trávuDeti tak môžu tráviť čas vonku na vzduchu.Na výber rôzne farebné prevedenia: zelená modrá červená * Uvedená cena je za 1 kus. Zvolený variant napíšte prosím do poznámky k objednávke. Ak by ste nevybrali žiaden variant, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti. Pokiaľ Vami vybraný variant / farba nebude skladom, budeme Vás čo najrýchlejšie informovať.

Dětská Sekačka na trávu automatic plastová 60cm - neuveden

Publikace: Dětská Sekačka na trávu automatic plastová 60cm - neuveden. Dětská sekačka na trávu TEDDIES 60 cm Dětská sekačka na trávu se sběrným košem a s trávou. Vlastnosti: - Rozměry (D x Š x V): 47 x 27 x 60 cm - Vyrobeno z kvalitního plastu - Hračka vhodná pro děti od 3 let Publikace: Dětská Sekačka na trávu automatic plastová 60cm - neuveden.

MAD Dětská plastová sekačka na trávu 3 barvy

DOHÁNY 5025 Lawnmower: Krásná sekačka pro děti, z plastu, ve třech barevných variantách, pro všechny malé pomocníky na zahrádce. Vyrobeno z kvalitního plastu. Při jízdě vydává sekačka rachtavý mechanický zvuk. Dochází k němu při otáčení kolečka. Ideální hračka pro děti na zahradu v letních dnech. Při pohybu dopředu vydává sekačka zvuk, takže je jako opravdová. Váš malý zahradník si ji hned zamiluje.Pomocníka v podobě sekačky na trávu, ocení každý malý zahrádkář (zahradník). Prší? Nevadí, doma se kosí pořád :-).Dohány je maďarský výrobce kvalitních hraček. V jeho portfoliu najdete širokou nabídku hraček jako jsou domečky pro děti, odrážedla, skluzavky, dětské kuchyňky a m...

Sekačka na trávu

Dětská sekačka na trávu je hračka, která poskytne Vašemu dítěti na zahradě skvělou zabavu a zároveň je velky pomocník pro malé zahradníky při udržování pěkného vzhledu trávníku. Každý malý pomocník chce pomoci při pracích v zahradě a proto tato sekačka pro děti je na to ideální hračka. Zároveň rozvíjí představivost, manuální dovednost, motorickou koordinaci a motorické dovednosti dítěte. Sekačka je vyrobena z kvalitního plastu a je dokonale přizpůsobena pro hru na zahradě. Je bez sběrného koše.Jelikož při tomto produktu je mnoho barevných kombinací, dodává se náhodným výběrem.Hračka je vhodná pro děti od 2 let.Rozměry:délka: 36 cmšířka: 28 cmvýška s rukojetí: 52 cm...

Dětská Sekačka na trávu de Lux plastová 60cm - neuveden

Publikace: Dětská Sekačka na trávu de Lux plastová 60cm - neuveden. Sekačka pro malé pomocníky na zahradě je věrnou kopií opravdové sekačky. Dětská sekačka s trávou v koši je vyrobena z kvalitního plastu. Za jízdy se v koši tráva pohybuje, sekačka při jízdě vydává mechanicky zvuk. Různé barevné kombinace dle skladových zásob. Publikace: Dětská Sekačka na trávu de Lux plastová 60cm - neuveden.

SMĚR Dětská sekačka na trávu de LUX s košem

SKLADEM 4x červená, 2x černá. Sekačka automat pro děti se sběrným košem . Prší ? Nevadí, doma se kosí pořád .... Sekačka pro malé pomocníky na zahradě je věrnou kopií opravdové sekačky. Dětská sekačka s trávou v koši je vyrobena z kvalitního plastu. Za jízdy se v koši tráva pohybuje, sekačka při jízdě vydává mechanicky zvuk. Výška madla od země: 56 cm Rozměry hračky: 21x27x44 cm Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.