Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detska motorova pila

Nalezeno:    66 produktů

Dětská motorová pila

Dětská motorová pila je skvělým nástrojem pro každého malého pomocníka, který chce pomoci při jarních nebo podzimních pracích v zahradě. No jak můžete odmítnout pomoc svého dítěte. Proto tato motorová pila je skvělý způsob, jak uspokojit jeho zájem o práci v zahradě. Motorová pila se zapíná jemným tahem kabelu od startéru, který se nachází na levé straně. Poslechněte si startovací zařízení a potom držte pilu za rukojeť a stiskněte spoušť, která uvádí do pohybu řetěz. Zvuk je velmi realistický a pravděpodobně se bude líbit všem malým chlapcem. Je napájena 3 ks baterií typu AA 1,5V (nejsou součástí balení).Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.Rozměry hračky:délka: 37 cm šířka : 10 cm výšk...

Dětská motorová pila Teddies 46cm

Dětská motorová pila TEDDIES s brýlemi 46 cm

Dětská motorová pila na baterie

Dětská motorová pila na baterie je skvělým nástrojem pro každého malého pomocníka, který chce pomoci při jarních nebo podzimních pracích v zahradě. No, jak můžete odmítnout pomoc svého dítěte. Proto tato motorová pila je skvělý způsob, jak uspokojit jeho zájem o práci v zahradě. Zatímco tatínek bude používat skutečnou pilu, chlapec bude pracovat s touto bezpečnou pilou. Motorová pila se zapíná stisknutím spínače, který uvádí do pohybu kuličkový řetěz. Zároveň svítí světélko na vrchu a vydává zvuk. Je napájena 2 ks baterií typu AA 1,5V (nejsou součástí balení).Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry pily:délka: 34 cmšířka: 8 cmvýška: 10 cm...

ZA0319 DR Dětská motorová pila

Dětská pila funguje jako skutečná pila. Určena je hlavně pro malé pomocníky, který rádi napodobují svého otce při každé práci, kterou vykonává. Tažením za kabel, který se nachází na levé straně hračky, začne pila vydávat zvuky podobné skutečné motorové pile.

SPARKYS - Dětská motorová pila 40cm na baterie

AKU Pila - zvukové efekty a pohyblivé části baterie 3x AA 1,5V - nejsou v balení

111917 DR Dětská motorová pila s ochrannými brýlemi

Akumulátorová řetězová pila připomíná skutečnou benzinovou řetězovou pilu, takže je skvělým nápadem na dárek pro každého malého pomocníka.

31286 DR Dětská motorová pila s příslušenstvím - Woopie

Velký set Woopie, obsahující motorovou pilu, helmu, brýle a rukavice, si Vaše dítě zamiluje hned na první pohled. Děti pozorují své okolí a často hrají hry spočívající v napodobování chování dospělých.

Bosch dětská řetězová motorová pila 8399

Malý pomocník chce pomáhat se vším a nebo aspoň mít stejný pracovní nástroj, jako tatínek, nebo dědeček. Dětská motorová pila v licenci značky Bosch vydává zvuky jako opravdová. Má pohyblivý řetěz, svítí, vydává zvuky u otáčení s uzávěry a různými kolečky Malý pomocník chce pomáhat se vším a nebo aspoň mít stejný pracovní nástroj, jako tatínek, nebo dědeček. Dětská motorová pila v licenci značky Bosch vydává zvuky jako opravdová. Má pohyblivý řetěz, svítí, vydává zvuky u otáčení s uzávěry a různými kolečky. Na rozdíl od velké pily, si s touto neublížíte. Ale vyzkoušet si jí stojí určitě za to! Pila je na baterie 3×R6 (nejsou součástí balení). Baleno v krabici s výřezem. Vhodné pro: 3+ Podív...

Teddies Dětská motorová pila na baterie se zvukem, 40 cm

Moderní dětská motorová plastová pila pro děti je velmi hezká dětská hračka na baterie. Při práci vydává realistické zvuky a světělné efekty jako skutečná pila při ořezávání stromů a větví. Nastartováním a přidáním plynu se roztočí řetěz.

Smoby dětská motorová pila Black&Decker se zvukem 500200 červená

Smoby dětská elektronická motorová pila Black&Decker je hračkářská pila pro všechny kluky, kteří rádi pomáhají otci nebo se rádi hrají s pracovním nářadím. Dětská motorová pila funguje na baterie. Při práci vydává realistické zvuky jako skutečná pila při ořezávání stromů a větví. Konečný efekt vytváří kuličkový řetěz, který se točí po obvodu pily a vytváří tak efekt že pila je reálný nástroj. Hračka je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných plastů, které jsou velmi odolné. Má robustní provedení a ergonomicky tvarované rukojeti. Rozměry dětské pily jsou

Teddies Dětská motorová pila na baterie se zvukem, 40 cm

Moderní dětská motorová plastová pila pro děti je velmi hezká dětská hračka na baterie. Při práci vydává realistické zvuky jako skutečná pila při ořezávání stromů a větví. Zatáhněte lehce za startér umístěný po levé straně hračky, tím spustíme pilu, tlačítko na rukojeti dává do pohybu pro děti bezpečné ostří pily. Tato pila funguje skoro jako opravdová!Baterie 3x AA nejsou součástí balení. Rozměry balení 42 x 18 x 12 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Dětská motorová pila na baterie se zvukem a světlem, 33 cm

Moderní dětská motorová plastová pila pro děti je velmi hezká dětská hračka na baterie. Pila vydává zvukové a světelné efekty skoro jako opravdová. Baterie: 2x AA, nejsou součástí výrobku .Rozměr pily: 33 x 11 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

Smoby detska motorova pila elektronicka Bob the builder s pohyblivou retazou

Motorová pila v licenci Bob the Builder pro malé dřevorubce. Při zmáčknutí tlačítka se řetěz pohybuje jako u pravé pily, doprovázeno zvukovým efektem. Rozměry: 36 x 14,2 x 10,5 cm. Hmotnost 0,42 kg.