Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detske fotoalbum 10x15 modre

Nalezeno:    26 produktů

ZEP Fotoalbum Color modré 300 10x15

Fotoalbum s minimalistickým ale přesto veselým designem v blankytně modré variantě. Nabízíme také jeho další barevné varianty a můžete si tak alba kombinovat. Například dovolená v červeném a fotky z chalupy v horách do žlutého, stačí vybrat. Desky alba provedeny v matném laminu.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 300 modré

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 300 fotografií 10×15 cm v modrém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

KPH Fotoalbum 10x15 Elements 200 modré

Fotoalbum s jemným kostičkovém designem pro 200 fotografií 10×15 cm v modrém provedení. Na přední desce alba je otvor pro vložení vlastní fotografie, tím si album přizpůsobíte a budete ho mít ještě víc rádi.

Tradag Dětské fotoalbum modré

Dětské foto-album modré s čápem, kočárkem, autíčkem na fotky nejmenších dětí. Perfektní dárek do porodnice! Matně laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.

Dětské fotoalbum 200 foto - modré

Dětské fotoalbum zasunovací na 200 fotografií ov elikosti 9 x 13 cm. Možnost popisků. Velikost alba: 17 x 23 cm

ZEP Dětské fotoalbum Pierre modré

Klasické fotoalbum Paul formátu 25×25 cm pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. Varianta jemně laděna do modré barvy. Album obsahuje 40 stran (20 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

KPH Fotoalbum dětské Bebe modré

Klasické dětské fotoalbum s modrými deskami, na kterých jsou aplikace ve tvaru kapsiček. Desky jsou potažené jemným plátnem. Do rámečku na předních deskách si můžete vložit fotografii svého miminka.

Fotoalbum Hama FIORETTO 10x15/200, modré, popisové pole, zasouvací

Fotoalbum Hama FIORETTO je pro 200ks fotografií o rozměru 10 x 15 cm. Obsahuje popisová políčka. Zachová vaše vzpomínky z oslav, dovolených, akcí a běžného dennodenního života bezpečně uložené. Parametry a specifikace: Pro zasouvání fotografií Květinový motiv Desky z polaminovaného papíru Pro 200 fotografií formátu 10 x 15 cm Pevná šitá knižní vazba Popisové pole vedle fotografie 100 stran Formát alba: 22 x 22 cm

ZEP Dětské fotoalbum Paul modré

Klasické šité fotoalbum Paul modré pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. Album formátu 25×25 cm obsahuje 40 stran (20 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií. Desky má album laminované a na přední straně je okénko do kterého vložíte vlastní fotografii.

Dětské fotoalbum samolepicí Spookies - modré

Dětské samolepící album Rozměry fotoalba: 25 x 30 cm

KPH Dětské fotoalbum Baby stars modré

Klasické dětské fotoalbum modré barvy. Přední desky mají rámeček na vlastní titulní fotografii čtvercového formátu a jsou zdobeny padajícími stříbrnými hvězdičkami. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts modré

Klasické šité dětské fotoalbum na fotky vašich miminek a dětí v modré barvě. Do okénka na přední desce si vložte fotografii svého miminka a dotvoříte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

ZEP Dětské fotoalbum Paul modré velké

Klasické šité fotoalbum Paul modré velké pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. Album formátu 33×33 cm obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby touch modré

Klasické dětské fotoalbum na uložení fotografií těch nejdůležitějších lidí na světě. Modrá varianta se srdíčkem na laminovaných deskách. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Dětské fotoalbum Baby flower modré

Krásné foto-album na fotografie vašich dětí v modré barvě doplněné zlacením srdíček na deskách. Na předních deskách je otvor pro obrázek vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran /30listů/, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.