Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detsky sici stroj

Nalezeno:    6 produktů

Dětský šicí stroj Lucznik Mini

Šicí stroj Lucznik Mini je mechanický šicí stroj malých rozměrů pro občasné domácí šití. Lucznik Mini nabízí 12 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, kovový horizontální rotační chapač, 4 krok. knoflík. dírku a volné rameno.

Dětský šicí stroj na baterie se světlem

Dětský šicí stroj na baterie se světlem Šicí stroj určený pro malé holčičky, které se chtějí naučit šít jednoduché stehy při základním šití. Holčičky mohou začít od úplně jednoduchého sešívání dvou látek, pokračovat při šití polštářku a dostat se i k šití oblečku na panenky. Funkčnost a skladba: stroj dělá opravdové stehy součástí šicího stro...

Šicí stroj na baterie se světlem a zvukem

Šicí stroj na baterie se světlem a zvukem Dětský šicí stroj

Klein Šicí stroj

Chceš se stát slavnou návrhářkou a šít modely pro každou příležitost? Funkční dětský šicí stroj. Stroj má plastový kryt jehly, který chrání před poraněním. Šicí stroj má: - napínač horní nitě - 2 rychlostní stupně - horní a spodní nit - obsluhu nožním pedálem - zapouštěcí držák cívky na příziBalení obsahuje: šicí stroj, nožní pedál, 6 kovových cívek, náhradní jehlu a navlékač nití. Rozměry šicího stroje: 22 x 20 x 11 cm POZNÁMKA: Šicí stroj vyžaduje 4 x baterie 1,5 V AA*LR06. Baterie nejsou součástí balení.

PLAYME , TOP BRIGHT Šicí stroj

Chceš se stát slavnou návrhářkou a šít modely pro každou příležitost? Funkční dětský šicí stroj. Stroj má plastový kryt jehly, který chrání prstíky dětí před případným poraněním. Šicí stroj má: - rukojeť pro snadné přenášení - regulátor napětí nitě - kryt jehly - šuplíček pro ukládání příslušenství - pedál Balení obsahuje: šicí stroj, pedál, 4 cívky, kufřík na šicí potřeby, vzorky látek, krejčovský metr, navlékač nitě, nůžky, knoflíky Rozměry šicího stroje: 28 x 23 x 11 cm POZNÁMKA: Šicí stroj vyžaduje 3 baterie 1,5 V AA. Baterie nejsou součástí balení. Vhodné od 3 let.

KLEIN Fashion Passion: Šicí stroj

Chceš se stát slavnou návrhářkou a šít modely pro každou příležitost? Funkční dětský šicí stroj. Stroj má plastový kryt jehly, který chrání před poraněním. Šicí stroj má: - napínač horní nitě - 2 rychlostní stupně - horní a spodní nit - obsluhu nožním pedálem - zapouštěcí držák cívky na přízi Balení obsahuje: šicí stroj, nožní pedál, 6 kovových cívek, náhradní jehlu a navlékač nití. Rozměry šicího stroje: 22 x 20 x 11 cm POZNÁMKA: Šicí stroj vyžaduje 4 x baterie 1,5 V AA*LR06. Baterie nejsou součástí balení. Vhodné od 8 let.