Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detsky skladaci destnik

Nalezeno:    60 produktů

Dětský skládací deštník Mini Letters

Doplňující informaceMateriál: 100% polyesterPočet paprsků: 8Poznámka Dětský skládací deštník, se zábavným písmenkovým designem, má velmi odolnou konstrukci, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Esprit Dětský skládací deštník Mini Letters

Dětský skládací deštník. Se zábavným písmenkovým designem.

Esprit Dětský skládací deštník Mini Letters

Esprit Dětský skládací deštník Mini Letters.Materiál: 100% polyesterPočet paprsků: 8 Dětský skládací deštník, se zábavným písmenkovým designem, má velmi odolnou konstrukci, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Esprit Dětský skládací deštník Mini Colored Dots

Esprit Dětský skládací deštník Mini Colored Dots.Počet paprsků: 8 Dětský skládací deštník, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Scout BUTTERFLY dětský skládací deštník s motýlem Barva: Růžová

Odlehčený skládací dívčí deštník Scout Butterfly s reflexní plochou Dětský deštník v růžové barvě s obrázkem motýlka a bezpečnostní reflexní plochou. Barevně sladěná rukojeť ve světlé tyrkysové barvě.

Scout BUTTERFLY dětský skládací deštník s motýlem Barva: Růžová

Bezpečný dětský deštník pro malé slečny s obrázkem motýla a s bezpečnostní reflexní plochou. Kolekce Podzim / Zima 2019. Deštník má oproti původní verzi s reflexním páskem celé dvě výseče s reflexní plochou. Oblíbené dětské deštníky s obrázkem.

Scout Big Orca dětský skládací deštník s kosatkou Barva: Modrá

Odlehčený skládací dětský deštník Scout Big Orca s reflexní plochou Dětský deštník v modré barvě s obrázkem kosatky a bezpečnostní reflexní plochou. Pro děti, které se aktivně účastní silničního provozu na cestě do školy doporučujeme záchranný deštník s reflexními proužky pro světelný efekt ve tmě…

Scout MAGIC WAND dětský skládací deštník kouzelná hůlka Barva: Fialová

Odlehčený skládací dívčí deštník Scout Magic Wand s reflexní plochou Dětský deštník v tmavě fialové barvě s obrázkem kouzelné hůlky a bezpečnostní reflexní plochou. Barevně sladěná rukojeť v růžové barvě.

Scout SUMMER GREEN dětský skládací deštník s koněm Barva: Zelená

Odlehčený skládací dívčí deštník Scout Summer Green s reflexní plochou Dětský deštník v zelené barvě s obrázkem dvou zamilovaných koní a bezpečnostní reflexní plochou. Barevně sladěná kontrastní rukojeť v růžové barvě.

Scout LILAC UNICORN dětský skládací deštník s jednorožcem Barva: Růžová

Velmi lehký dětský deštník s jednorožcem Scout LILAC UNICORN a s bezpečnostní reflexní plochou. Nový model z kolekce Podzim / Zima 2019. Deštník má oproti původní verzi s reflexním páskem celé dvě výseče s reflexní plochou. Oblíbené dětské deštníky s obrázkem.

Scout MAGIC WAND dětský skládací deštník kouzelná hůlka Barva: Fialová

Velmi lehký dětský deštník s obrázkem kouzelné hůlky Scout MAGIC WAND a s bezpečnostní reflexní plochou. Oblíbené dětské deštníky s obrázkem.

Scout SUMMER GREEN dětský skládací deštník s koněm Barva: Zelená

Bezpečný dívčí deštník s obrázkem koníků, bezpečnostní reflexní plochou a barevně sladěnou rukojetí v růžové barvě. Oblíbené dětské deštníky s obrázkem.

Scout T-Rex dětský skládací deštník s tyranosaurem Barva: Šedá

Bezpečný chlapecký deštník s obrázkem Tyrannosaura Rex a s bezpečnostní reflexní plochou. Oblíbené dětské deštníky s obrázkem.

-->