Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dezinfekce na ruce c10 ve spreji

Nalezeno:    11 produktů

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 50 ml

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 50 ml.

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 500 ml

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 500 ml.

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 200 ml

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 200 ml.

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 500 ml - Lemon

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku s vůní citrónu, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 500 ml. Vůně citrónu.

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 50 ml - Lemon

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku s vůní zelené olivy, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 50 ml. Vůně citrónu.

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 200 ml - Lemon

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku s vůní zelených oliv, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 200 ml. Vůně citrónu.

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 500 ml - Green Olive

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku s vůní zelených oliv, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 500 ml. Vůně zelených oliv.

NANI Lavosept dezinfekce na ruce 200 ml - Green Olive

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku s vůní zelených oliv, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Objem 200 ml. Vůně zelených oliv.

NANI Lavosept Gold dezinfekce na ruce 500 ml - Cherry

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku s vůní třešní, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Obohacen o glitrové třpytky, které zanechávají exkluzivní efekt. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Vůně třešní.

NANI Lavosept Gold dezinfekce na ruce 200 ml - Třešeň

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku s vůní višní, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, jež zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Obohacen o glitrové třpytky, které zanechávají exkluzivní efekt. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch rukou. Vůně třešní.

Wooden Spoon Dezinfekční čisticí gel na ruce ve spreji (50 ml) proti bakteriím a virům

Když nemáte po ruce mýdlo s vodou, sáhněte po tomto antibakteriálním gelu ve spreji. Je zcela přírodní, vejde se i do kabelky a ruce spolehlivě očistí od škodlivých bakterií a špíny. Jeho základem je alkohol, který působí jako účinná dezinfekce s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými schopnostmi. Gel je doplněný o mandlový, meruňkový a rakytníkový olej v BIO kvalitě. Zatímco kvalitní oleje brání pokožku před vysušováním, příměs esenciálních olejů mu dodává další dávku antimikrobiálních účinků a příjemnou vůni. Gel je vhodný pro celou rodinu, i pro prcky od jednoho roku, a stane se nepostradatelným pomocníkem během výletů, procházek nebo kdykoli potřebujete posílit ochranu svého ...