Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dezinfekcni antibakterialni gel 200ml

Nalezeno:    149 produktů

LARA Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce (200ml)

LARA Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce 200ml Čistící gel na ruce bez použití vody s okamžitým účinkem. Antibakteriální gel na ruce je skvělým hygienickým řešením na cestách či pobytu na veřejnosti (škola, kancelář, dopravní prostředky, veřejné záchody...). Pro použití kdykoliv, kdy nemáte k dispozici mýdlo a vodu. Obsahuje přírodní antibakteriální přísady. Pro hygienicky čisté ruce zcela bez vody. POUŽITÍ: Vytlačte kapku velikosti nehtu (2ml) gelu do dlaně, rychle roztírejte na rukách, dokud nejsou suché.   UPOZORNĚNÍ: Zamezte kontaktu s očima. Při zasaženi očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte biocidní přípravky bezp...

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce SOS 65ml

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce SOS 65 ml Antibakteriální dezinfekční gel na ruce SOS dezinfikuje a chrání pokožku rukou před mikroby díky obsahu alkoholu. Je vhodný pro každodenní použití. Poskytuje dezinfekci rukou, když jste doma nebo na cestách, v obchodě, kanceláři, autě nebo ve veřejné dopravě.

Hand Sanitizer antibakteriální gel 200ml

Účinný antibakteriální gel Hand Sanitizer je určený pro zaručenou dezinfekci rukou bez mytí vodou. Baktericidní gel zabíjí 99,9% všech bakterií, virů a mikrobů. Kompaktní balení je vhodné pro každodenní nošení antibakteriálního gelu při sobě.

LAVON antibakteriální dezinfekční gel 5 l

Snadná aplikace a nelepivá konzistence 65 % alkoholu Zvláčňující látky ovocná vůně Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o přípravku.

Dermacol Antibakteriální gel na ruce 200ml

AntibakteriálnĂ­ gel na ruce 200ml 200 ml Neoplachový antibakteriální gel vhodný na ruce s obsahem glycerinu

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce Pet2Me 100ml

 Dezinfekční antibakteriální rychleschnoucí gel na ruce vhodný do kabelky

Derma Intensive + Dezinfekční antibakteriální gel na ruce 500ml

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce Derma Intensive + 500 ml Antibakteriální dezinfekční gel na ruce Derma Intensive + dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů. Tvoří jemný film, který chrání před šířením kontaminace přenášené špinavýma rukama a dotýkejte špinavých povrchů.

Derma Intensive + Dezinfekční antibakteriální gel na ruce 50ml

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce Derma Intensive + 50 ml Antibakteriální dezinfekční gel na ruce Derma Intensive + dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů. Tvoří jemný film, který chrání před šířením kontaminace přenášené špinavýma rukama a dotýkejte špinavých povrchů.

Biofresh Čisticí antibakteriální dezinfekční gel na ruce 50ml

Čisticí antibakteriální dezinfekční gel na ruce Biofresh 50 ml Hloubkově čisticí dezinfekční gel má ochrannou, čisticí a osvěžující fuknce. Nemusíte ho oplachovat, proto je vhodné ho použivat kdykoliv a kdekoliv, kde momentálně nemáte přístup k vodě a mýdlu.

Dezinfekční antibakteriální gel FaleLokiKoki - 100 ml (dezinfekce) (09000065)

Gel na mytí rukou s antibakteriálními vlastnosti na bázi alkoholu. Má silné antibakteriální a ochranné účinky. Účinně a rychle myje ruce bez použití vody a mýdla. Nevysušuje pokožku dlaní díky obsahu pečujících látek. Glycerin hydratuje, panthenol a šťáva z aloe zmírňují a zklidňují podráždění. Rychle se vstřebává, nezanechává pocit lepkavosti. Není třeba oplachovat.Balení: 100 mlVlastnosti:- antibakteriální přípravek ve formě gelu- okamžité hloubkové čištění- nevysušuje pokožku- ...

Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce 10x50 ml

Tekutý mycí přípravek na ruce 10x50 ml Přípravek k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla, kapesní balení vhodné pro celodenní nošení v kapse či kabelce.. Návod k použití: viz. obrázky na obalu, vetřete do dlaní a důkladně rozetřete, nechte působit po dobu 60 sekund, poté neoplachujte. Upozornění:  Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjmět...

Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce 50 ml

Tekutý mycí přípravek na ruce 50 ml Přípravek k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla, kapesní balení vhodné pro celodenní nošení v kapse či kabelce.. Návod k použití: viz. obrázky na obalu, vetřete do dlaní a důkladně rozetřete, nechte působit po dobu 60 sekund, poté neoplachujte. Upozornění:  Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte k...

HIDROALCOHOL GEL G-1 Dezinfekční antibakteriální gel na ruce 500 ml

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce HIDROALCOHOL GEL G-1 500 ml Hydroalkoholová dezinfekce na ruce s glycerinem, kterou netřeba oplachovat. Aplikujte pouze na zdravou pokožku bez řezných či jiných ran.

-->