Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Diadora bezecky pas evo

Nalezeno:    4 produkty

Běžecký pás Diadora Trend Dark

 Prostorově úsporný bezmotorový pás Diadora Trend Dark je vhodný i do menších prostorů. Díky možnosti vertikálního složení zabírá minimum místa.  

Běžecký pás Diadora Excess 12.5 + Hrudní pás

K běžeckému pásu Diadora Excess 12.5 dostanete zdarma hrudní pás, díky kterému budete mít svůj srdeční tep pod kontrolou.

Běžecký pás Diadora Rewo 300 - 2. jakost

Běžecký pás Diadora Rewo 300 nabízí možnost propojení s MP3 přehrávačem, což Vám umožní poslouchat svou oblíbenou hudbu během tréninku.

Běžecký batoh Grivel Mountain Runner Evo 20L yellow

Běžecký batoh ve stylu vesty, ideální na dlouhé vzdálenosti a pro nošení velkého množství vybavení. Mountain Runner 20 je batoh určený pro trailový běh, z elastické tkaniny, s velkou kapacitou, aby mohl čelit i dlouhotrvajícím závodům. Ideální a pohodlné řešení pro uložení toho, co při běhu potřebujete. Pás a ramenní popruhy jsou nastavitelné, aby se optimálně přizpůsobily tělu a minimalizovaly výkyvy. Objem (na zádech i na ramenních popruzích) je uspořádán do několika nezávislých kapes, aby bylo možné lépe spravovat náklad. Boční elastické pásky umožňují zkompaktnit náklad. Záda a ramenní popruhy jsou prodyšné a měkké. VLASTNOSTI: VNITŘNÍ ČÁST BEDERNÍHO PÁSU JE OPATŘENA SPECIÁLNÍ TKANINOU:...