Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Diamanty jsou vecne

Nalezeno:    19 produktů

Diamanty jsou věčné Blu-ray

Na trhu s diamanty vznikne podivná situace. JAMESU BONDOVI nezbývá, než v Holandsku proniknout mezi pašeráky drahých kamenů a dostat se tak do blízkosti dvou mužů. Setkání s nimi však bylo doposud pro kohokoliv osudné. V Jihoafrické republice zabili zubaře který kupoval kradené diamanty přímo od horníků, ale tím řetěz vražd nekončí. Také omráčený AGENT 007 se díky nim ocitne v rakvi. Zabijáci ho okamžitě pošlou v krematoriu do pece. Pro koho pracují? Řada diváků chce vidět především ty filmy, kde AGENTA 007 hraje Sean Connery. Právě v něm našli tvůrci ideálního herce pro ro Diamanty jsou věčné Blu-ray od authora Guy Hamilton a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz...

Eppi Zásnubní prsten s lab-grown diamanty Condeh RE40771

nádherný prsten jemuž vévodí třpytivý diamantový květ. šperku dominuje centrální diamant v záři drobnějších drahokamů okolo. lab-grown diamanty jsou jiskřivé a věčné stejně jako ty přírodní.

Eppi Kruhové náušnice s diamanty Nedim E34925

Ne nadarmo se říká, že jsou diamanty věčné. Také kruh je symbolem věčnosti a kruhové náušnice ze zlata, které jsou osázeny diamanty, vám připomenou nekonečnost vesmíru i okamžiků, které vám dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A co je zářivější než právě srdečný úsměv, který dokonale ladí k těmto náušnicím?

Čokoládový klub - Carole Matthewsová e-kniha

Diamanty jsou věčné, ale nejlepším přítelem ženy je čokoláda.

Čokoládový klub

Diamanty jsou věčné, ale nejlepším přítelem ženy je čokoláda. Pro Lucy neexistuje nic, co by nevyléčila čokoláda, od zlomeného srdce až po bolest hlavy.

Eppi Eternity prsten s lab-grown diamanty Sykes R44105

bohatě zdobený diamantový prsten z recyklovaného zlata či platiny. lab-grown diamanty nerozeznáte od těch přírodních, jsou však ekologičtější i etičtější volbou. eternity prsteny jsou symbolem nekonečna a věčné lásky.

Eppi Eternity prsten s lab-grown baguette diamanty Hari R44101

neobyčejný prsten s 5 lab-grown diamanty v eternity osazení. diamanty ve tvaru baguette jsou jedinečné svým leskem a dokonalou souměrností. eternity prsteny jsou symbolem nekonečna a věčné lásky.

Čokoládový klub

Diamanty jsou věčné, ale nejlepším přítelem ženy je čokoláda. Pro Lucy neexistuje nic, co by nevyléčila čokoláda, od zlomeného srdce až po bolest hlavy. Je to jediná věc, na kterou se může spolehnout. A není sama. Její přítelkyně Autumn, Nadia a Chantal sdílejí její vášeň a společně tvoří Čokoládový klub, který neváhá zasáhnout, když se v životě některé z nich objeví krize. A že jich je! To pak vždy vyhlásí čokoládovou pohotovost. Jejich záchranné akce jsou bláznivé a někdy hodně dobrodružné.

Čokoládový klub - Matthewsová Carole

Diamanty jsou věčné, ale nejlepším přítelem ženy je čokoláda. Pro Lucy neexistuje nic, co by nevyléčila čokoláda, od zlomeného srdce až po bolest hlavy. Je to jediná věc, na kterou se může spolehnout. A není sama. Její přítelkyně Autumn, Nadia a Chantal sdílejí její vášeň a společně tvoří Čokoládový klub, který neváhá zasáhnout, když se v životě některé z nich objeví krize. A že jich je! To pak vždy vyhlásí čokoládovou pohotovost. Jejich záchranné akce jsou bláznivé a někdy hodně dobrodružné.

Eppi Přívěsek ze zlata s morganitovým srdcem a diamantem Dorevie P34596

Je jisté, že vaše srdce patří jediné ženě. A je to právě ona, která dokáže vyčarovat z obyčejného dne den plný neobyčejných zážitků a okamžiků. Žena, která jediným slovem rozežene mraky na obloze a přivítá slunce. Žena, která vás zná tak dobře, že ví, na co zrovna myslíte a co vás trápí. Takováto osoba si zaslouží vaši pozornost i šperk ze zlata s morganitovým srdcem, které snadno vyjádří, co k ní cítíte. Náhrdelník je navíc zdoben diamantem, a jak se říká, diamanty jsou věčné a věčné bude také jedinečné spojení mezi vámi. (Zlatý řetízek je součástí šperku)

Eppi Smaragd ve zlatém prstenu s diamanty Cheniah R32184

Drahokam úspěšné lásky, nese tento prstýnek, který váš milovaný před vámi rozprostřel v bělostném osazení. V momentě, kdy jste spatřil tuto nevídanou krásu a symboliku mocného smaragdu, vaše srdce poskočilo radostí a jeho pocity se ještě více rozproudily. Skvost, který se vám odrazu ocitl na ruce, je vyznáním těch nejvroucnějších citů a příslibu věčné lásky, přičemž každý jeden diamantový akcent vám bude celý život připomínat moment, když jste řekli své nejkrásnější ano, a dali zelenou vaší úžasné partnerské lásce. Přírodní smaragdy jsou charakteristické svými inkluzemi, které jim neubírají na hodnotě a na kráse a díky nim je každý smaragd jedinečný....

Čokoládový klub (český jazyk) - Carole Matthews

Diamanty jsou věčné, ale nejlepším přítelem ženy je čokoládaPro Lucy neexistuje nic, co by nevyléčila čokoláda, od zlomeného srdce až po bolest hlavy. Je to jediná věc, na kterou se může spolehnout. A není sama. Její přítelkyně Autumn, Nadia a Chantal sdílejí její vášeň a společně tvoří Čokoládový klub, který neváhá zasáhnout, když se v životě některé z nich objeví krize. A že jich je! To pak vždy vyhlásí čokoládovou pohotovost. Jejich záchranné akce jsou bláznivé a někdy hodně dobrodružné. Lucy překročila třicítku a stále hledá tu pravou práci i toho pravého muže. Ani jedno se boh Čokoládový klub (český jazyk) - Carole Matthews od authora Carole Matthews a nakladatelství za skvělé ceny na...

Eppi Zlatý diamantový prsten Fortunata R37295

Ne nadarmo se říká, že jsou diamanty věčné. Jediný pohled na diamantový prsten ze zlata vás přesvědčí o tom, že jste poznala lásku na celý život. Šperk, jenž propojuje oslnivý třpyt, ženskost a eleganci, doplní váš osobitý styl a stane se doplňkem, díky němuž se budete cítit neuvěřitelně přitažlivá za každé situace.

James Bond Blu-ray kolekce (Bond 007 Bluray edice)

James Bond limitovaná kolekce filmů na Blu-ray s vysokým rozlišením. Oslavte další jedinečnou kolekci s agentem 007 v limitované sběratelské kolekci pro všechny opravdové fans. Sada obsahuje: 1962 – Dr. No – Sean Connery 1963 – Srdečné pozdravy z Ruska – Sean Connery 1964 – Goldfinger – Sean Connery 1965 – Thunderball – Sean Connery 1967 – Žiješ jenom dvakrát – Sean Connery 1969 – V tajné službě Jejího Veličenstva – George Lazenby 1971 – Diamanty jsou věčné – Sean Connery 1973 – Žít a nechat zemřít – Roger Moore 1974 – Muž se zlatou zbraní – Roger Moore 1977 – Agent, který mne miloval – Roger Moore 1978 – Moonraker – Roger Moore 1979 – Jen pro tvé oči/Přísně tajné – Roger Moore 1983 – Chob...

Čokoládový klub - Carole Matthewsová

Diamanty jsou věčné, ale nejlepším přítelem ženy je čokoláda.Pro Lucy neexistuje nic, co by nevyléčila čokoláda, od zlomeného srdce až po bolest hlavy. Je to jediná věc, na kterou se může spolehnout. A není sama. Její přítelkyně Autumn, Nadia a Chantal sdílejí její vášeň a společně tvoří Čokoládový klub, který neváhá zasáhnout, když se v životě některé z nich objeví krize. A že jich je! To pak vždy vyhlásí čokoládovou pohotovost. Jejich záchranné akce jsou bláznivé a někdy hodně dobrodružné.Lucy překročila třicítku a stále hledá tu pravou práci i toho pravého muže. Ani jedno se bohužel neobejde bez nehod. Lékem a útěchou je pro ni čokoláda, ve které se opravdu vyzná.Nadia opustila skvělou p...