Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Diar filofax saffiano personal

Nalezeno:    37 produktů

Filofax Diář Filofax - Saffiano - osobní - oranžová - 022587 - 2019

Diář Filofax - Saffiano - osobní - oranžová - 022587.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v oranžové barvě. Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost náplně Personal - formát papíru 95 x 171 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mm.Levá vnitřní strana desek: 4 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: Kapsa na poznámkový blok, poutko na pero v barvě diáře.Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně

Filofax Diář Filofax Saffiano - Compact - malinová - 022475 - 2019

Diář Filofax Saffiano - Compact - malinová - 022475.Formát: Personal - osobníPraktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál: PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mmLevá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 11,5 x 2,5 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano - Compact - limetková - 022529 - 2019

Diář Filofax Saffiano - Compact - limetková - 022529.Formát: Personal - osobníPraktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mmLevá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 11,5 x 2,5 cm.

Diář Filofax Saffiano, Osobní - Fawn

Diář Filofax Saffiano, Osobní - Fawn Jemná struktura na povrchu desek dodává diáři dvoutónový efekt. Ikonický materiál koženého vzhledu příjemně ladí s vnitřkem desek a je příjemný na dotek. Levá strana desek obsahuje dvě kapsy, kam si pohodlně můžete vložit karty nebo vizitky. Na pravé straně desek vám vertikální kapsa může posloužit na ukládání např. poznámek. Praktické poutko na pero nebo mikrotužku zajistí, aby se vám

Diář Filofax Saffiano, Osobní - Peony

Diář Filofax Saffiano, Osobní Copmpact - Peony Jemná struktura na povrchu desek dodává diáři dvoutónový efekt. Ikonický materiál koženého vzhledu příjemně ladí s vnitřkem desek a je příjemný na dotek. Levá strana desek obsahuje dvě kapsy, kam si pohodlně můžete vložit karty nebo vizitky. Na pravé straně desek vám vertikální kapsa může posloužit na ukládání např. poznámek. Praktické poutko na pero nebo mikrotužku zajistí, aby se vám

Filofax Diář Filofax - Saffiano - osobní - Compact - modrý - 022590 - 2019

Diář Filofax - Saffiano - osobní - Compact - modrý - 022590.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v krásné světle modré barvě. Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost diáře je Compact - užší desky než velikost Personal.Do diáře patří náplně velikosti Personal - formát papíru 95 x 171 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mm.Levá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: Kapsa na poznámkový blok, poutko na pero v barvě diáře.Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně...

Filofax Diář Filofax Compact Saffiano - červená 022472 - 2019

Diář Filofax Compact Saffiano - červená 022472.Sofistikovaný klasický diář v červené barvě.V kombinaci s jednoduchým osobním organizérem vyniká precizní konstrukci a čistými liniemi.Kalendárium: týden na dvě stránky.Vyražené logo Filofax a kožený pásek sloužící k zavírání diáře.Desetiletími prověřená kvalita.Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mm.Levá vnitřní strana desek: 2 horizontální přihrádky na kreditní karty, 1 víceúčelová kapsa.Pravá vnitřní strana desek: Kapsa na poznámkový blok, pravítko.

Filofax Diář Filofax - Saffiano A5 - oranžový - 022585 - 2019

Diář Filofax - Saffiano A5 - oranžový - 022585.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v krásné světle modré barvě. Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost náplně A5 - formát papíru 148 x 210 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 30 mmLevá vnitřní strana desek: 5 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok Elastické poutko na pero v barvě diářeNáplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeninypravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně

Filofax Diář Filofax Saffiano - osobní - černá 022470 - 2019

Diář Filofax Saffiano - osobní - černá 022470.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:Imitace kůže - syntetické vláknoRozměr: 18,5 x 13,5 cmKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mm.Levá vnitřní strana desek: 3 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.

Filofax Diář Filofax Saffiano - Compact - černá - 022469 - 2019

Diář Filofax Saffiano - Compact - černá - 022469.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál: PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mmLevá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 11,5 x 2,5 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano - osobní - červená 022473 - 2019

Diář Filofax Saffiano - osobní - červená 022473.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:Imitace kůže - syntetické vláknoKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mm.Levá vnitřní strana desek: 3 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře-Rozměr: 18,5 x 13,5 x 3 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano - osobní - akvamarín - 022530 - 2019

Diář Filofax Saffiano - osobní - akvamarín - 022530.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:Imitace kůže - syntetické vlákno.Konstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mmLevá vnitřní strana desek: 3 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 13,5 x 4 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano - osobní - limetková - 022531 - 2019

Diář Filofax Saffiano - osobní - limetková - 022531.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:Imitace kůže - syntetické vlákno.Konstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mmLevá vnitřní strana desek: 3 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 13,5 x 4 cm.

Diář Filofax Saffiano - kapesní - červená - 022471

Diář Filofax Saffiano - kapesní - červená - 022471.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:Imitace kůže - syntetické vlákno.Konstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 19 mmLevá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 14,5 x 11,5 x 3 cm.