Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Diar filofax saffiano personal

Nalezeno:    52 produktů

Filofax Diář Filofax - Saffiano - osobní - oranžová - 022587

Diář Filofax - Saffiano - osobní - oranžová - 022587.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v oranžové barvě. Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost náplně Personal - formát papíru 95 x 171 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mm.Levá vnitřní strana desek: 4 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: Kapsa na poznámkový blok, poutko na pero v barvě diáře.Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně

Filofax Diář Filofax Saffiano - Compact - malinová - 022475

Diář Filofax Saffiano - Compact - malinová - 022475.Formát: Personal - osobníPraktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál: PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mmLevá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 11,5 x 2,5 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano - Compact - limetková - 022529

Diář Filofax Saffiano - Compact - limetková - 022529.Formát: Personal - osobníPraktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mmLevá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 11,5 x 2,5 cm.

Filofax Diář Filofax - Saffiano - osobní - Compact - modrý - 022590

Diář Filofax - Saffiano - osobní - Compact - modrý - 022590.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v krásné světle modré barvě. Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost diáře je Compact - užší desky než velikost Personal.Do diáře patří náplně velikosti Personal - formát papíru 95 x 171 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mm.Levá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: Kapsa na poznámkový blok, poutko na pero v barvě diáře.Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně...

Filofax Diář Filofax - Saffiano - osobní - Compact - oranžový - 022589

Diář Filofax - Saffiano - osobní - Compact - oranžový - 022589.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v krásné světle modré barvě. Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost diáře je Compact - užší desky než velikost Personal.Do diáře patří náplně velikosti Personal - formát papíru 95 x 171 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mm.Levá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: Kapsa na poznámkový blok, poutko na pero v barvě diáře.Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně...

Filofax Diář Filofax Compact Saffiano - červená 022472

Diář Filofax Compact Saffiano - červená 022472.Sofistikovaný klasický diář v červené barvě.V kombinaci s jednoduchým osobním organizérem vyniká precizní konstrukci a čistými liniemi.Kalendárium: týden na dvě stránky.Vyražené logo Filofax a kožený pásek sloužící k zavírání diáře.Desetiletími prověřená kvalita.Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mm.Levá vnitřní strana desek: 2 horizontální přihrádky na kreditní karty, 1 víceúčelová kapsa.Pravá vnitřní strana desek: Kapsa na poznámkový blok, pravítko.

Filofax Diář Filofax Saffiano, osobní - malinová 22453

Diář Filofax Saffiano, osobní - malinová 22453.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:Imitace kůže - syntetické vlákno.Konstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mmLevá vnitřní strana desek: 3 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.

Filofax Diář Filofax Saffiano - Compact - akvamarín - 022528

Diář Filofax Saffiano - Compact - akvamarín - 022528.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál: PURozměry: 18,5 x 12 cmKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mm.Levá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: velká kapsa.Elastické poutko na pero v barvě diáře

Filofax Diář Filofax - Saffiano A5 - modrý - 022586

Diář Filofax - Saffiano A5 - modrý - 022586.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v krásné světle modré barvě.Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost náplně A5 - formát papíru 148 x 210 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 30 mmLevá vnitřní strana desek: 5 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blokElastické poutko na pero v barvě diářeNáplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeninypravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně

Filofax Diář Filofax - Saffiano A5 - oranžový - 022585

Diář Filofax - Saffiano A5 - oranžový - 022585.Diář klasického vzhledu se strukturovaným povrchem desek v krásné světle modré barvě. Desky jsou vyrobeny ze syntetického materiálu.Velikost náplně A5 - formát papíru 148 x 210 mm.Vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 30 mmLevá vnitřní strana desek: 5 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok Elastické poutko na pero v barvě diářeNáplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeninypravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplně

Filofax Diář Filofax Saffiano - osobní - černá 022470

Diář Filofax Saffiano - osobní - černá 022470.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:Imitace kůže - syntetické vláknoRozměr: 18,5 x 13,5 cmKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 23 mm.Levá vnitřní strana desek: 3 kapsy na vizitky, velká kapsa.Pravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.

Filofax Diář Filofax Saffiano A5 - malinová - 022474

Diář Filofax Saffiano A5 - malinová - 022474.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 30 mmLevá vnitřní strana desek: 5 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 23,5 x 19,5 x 3,5 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano - Compact - černá - 022469

Diář Filofax Saffiano - Compact - černá - 022469.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál: PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 15 mmLevá vnitřní strana desek: 2 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 18,5 x 11,5 x 2,5 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano A5 - akvamarín - 022532

Diář Filofax Saffiano A5 - akvamarín - 022532.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 30 mmLevá vnitřní strana desek: 5 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 23,5 x 19,5 x 3,5 cm.

Filofax Diář Filofax Saffiano A5 - limetková - 022533

Diář Filofax Saffiano A5 - limetková - 022533.Praktický diář s příjemným povrchem desek s jemnou strukturou, která dodává jeho barvě dvoutónový efekt. Náplň:kalendář týden na dvě strany, linky, jmeniny,ČJ+SJpravítko / záložkakrajové výřezynezapomeňpapír bílýpapíry barevnéadresářmožné odchylky ve složení náplněMateriál:PUKonstrukční vlastnosti:Kroužková mechanika: 6 kroužků, průměr 30 mmLevá vnitřní strana desek: 5 kapsy na vizitky, velká kapsaPravá vnitřní strana desek: kapsa na poznámkový blok.Elastické poutko na pero v barvě diáře.Rozměr: 23,5 x 19,5 x 3,5 cm.