Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Diffusil repelent 150 ml

Nalezeno:    43 produktů

Diffusil Plus repelent 100 ml

Velmi účinný a jemně parfémovaný repelentní přípravek ve spreji je vhodný zejména do míst s vysokým výskytem komárů. Účinkuje až 6 hodin, nebo do omytí pokožky, na kterou byl použit. Proti klíšťatům je nutné aplikaci opakovat asi po 4 hodinách, ale ne více než 2× denně. Užijte si pobyt v přírodě s Diffusilem bez nepříjemných štípanců. Praktické malé balení se snadno vejde do kabelky i batohu. 

PREDATOR Repelent Repelent Bio 150 ml unisex

Repelent **PREDATOR Repelent Bio** je na bázi přírodních esenciálních silic. Odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat. \n\n### Vyzkoušejte Bio repelent PREDATOR!\n\n* vhodný pro aplikaci na kůži i oděv

Astrid Repelent Kids vysoce účinný repelent 150 ml

Astrid Repelent Kids vysoce účinný repelent 150 ml. Ochraňte své děti před nepříjemným hmyzem. Pomůže vám oblíbený **dětský repelent ve spreji Astrid.** ### Proč používat repelent spray pro děti Astrid? * poskytuje účinnou ochranu před komáry a klíšťaty celé rodině, * působí až 10 hodin, * vysoce úč

Predator Repelent sprej 150 ml

Vysoce efektivní jemně parfemovaný suchý repelent. Vhodný i pro děti od 2 let.

PREDATOR Bio Repelent 150 ml

Na bázi přírodních esenciálních silic. Díky vysokému podílu účinných látek je docíleno optimálního účinku proti veškerým druhům komárů a klíšťat.

Repelent Predator spray 150 ml

Nenechte se obtěžovat nepříjemným hmyzem - Predator chrání před komáry, klíšťaty a je vhodný pro děti již od 2 let.

Predator Repelent BIO sprej 150 ml

Repelent na bázi přírodních esenciálních silic odpuzující všechny druhy komárů a klíšťat s dobou účinnosti minimálně 3,5 hodiny. Vhodný i pro děti od 2 let.

Predator Repelent JUNIOR sprej 150 ml

Repelent určený pro děti od 3 měsíců a osoby s přecitlivělou pokožkou je určený k odpuzování komárů, klíšťat a jiného lezoucího hmyzu. Zároveň díky UV filtru poskytuje ochranu proti slunečnímu záření.

Repelent Predator Forte spray 150 ml

Vysoce efektivní, s vyšším obsahem účinné látky, jemně parfémovaný, suchý repelent pro děti od 2 let a osoby s citlivou pokožkou.