Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Difuzer do bytu

Nalezeno:    460 produktů

Tiziana Terenzi Mediterranean aroma difuzér

Tiziana Terenzi Mediterranean, , aroma difuzér Vůně do bytu, Aroma difuzér Tiziana Terenzi Mediterranean představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.Vlastnosti:svěží vůněvzdušná čistá vůněJak používat:Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.

Tiziana Terenzi Extreme Sense aroma difuzér

Tiziana Terenzi Extreme Sense, , aroma difuzér Vůně do bytu, Aroma difuzér Tiziana Terenzi Extreme Sense představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.Vlastnosti:květinová vůněJak používat:Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.

Tiziana Terenzi Spicy Snow aroma difuzér

Tiziana Terenzi Spicy Snow, , aroma difuzér Vůně do bytu, Aroma difuzér Tiziana Terenzi Spicy Snow představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.Vlastnosti:zimní vůněJak používat:Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.

Tiziana Terenzi Gold White Fire aroma difuzér

Tiziana Terenzi Gold White Fire, , aroma difuzér Vůně do bytu, Aroma difuzér Tiziana Terenzi Gold White Fire představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.Vlastnosti:zimní vůněJak používat:Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.

Tiziana Terenzi Gold Gold Rose Oudh aroma difuzér

Tiziana Terenzi Gold Gold Rose Oudh, , aroma difuzér Vůně do bytu, Aroma difuzér Tiziana Terenzi Gold Gold Rose Oudh představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.Vlastnosti:květinová vůněJak používat:Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.

Zen difuzér

mlhový difuzér v zenovém designu s volitelným podbarvením, vhodný do bytu i do kanceláře

AROMA DIFUZÉR ELEGANT

Ultrazvukový difuzér na esenciální oleje příjemně zvlhčuje vzduch. Může tak pomoci očistit a zlepšit kvalitu ovzduší a zmírnit vaše napětí. Originální designový doplněk do bytu.

AROMA DIFUZÉR SMART

Ultrazvukový difuzér na esenciální oleje příjemně zvlhčuje vzduch. Může tak pomoci očistit a zlepšit kvalitu ovzduší a zmírnit vaše napětí. Originální designový doplněk do bytu.

AROMA DIFUZÉR RED BOTTLE

Ultrazvukový difuzér na esenciální oleje příjemně zvlhčuje vzduch. Může tak pomoci očistit a zlepšit kvalitu ovzduší a zmírnit vaše napětí. Originální designový doplněk do bytu.

AROMA DIFUZÉR SMART PLUS

Ultrazvukový difuzér na esenciální oleje příjemně zvlhčuje vzduch. Může tak pomoci očistit a zlepšit kvalitu ovzduší a zmírnit vaše napětí. Originální designový doplněk do bytu.  

Santini Cosmetic Bytový difuzér SANTINI - Tibet Wood

Dřevitá vůně do bytu SANTINI s tóny cedru a koření, 100 ml.

Nobilis Tilia ultrazvukový aroma difuzér Zen 90 ml

Mlhový difuzér v zenovém designu s volitelným podbarvením, vhodný do bytu i do kanceláře.

Mr & Mrs Fragrance Blanc Papaya do Brasil aroma difuzér s náplní 250 ml

Mr & Mrs Fragrance Blanc Papaya do Brasil, 250 ml, aroma difuzér s náplní Vůně do bytu, Aroma difuzér Mr & Mrs Fragrance Blanc Papaya do Brasil představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Aroma difuzér obsahuje náplň, která se pomocí vložených tyčinek postupně odpařuje do vzduchu, a tím vytváří v místnosti velice útulné aroma.Vlastnosti:ovocná vůnědřevitá vůněJak používat:Otevřete uzávěr aroma difuzéru a nalijte do něj náplň. Vůně se z aroma difuzéru uvolňuje postupně pomocí vložených tyčinek. Čím větší počet tyčinek do nádobky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Ten...

FROSCH Oase aroma difuzér Levandule 90 ml (4001499185519)

Osvěžovač vzduchu , provoní váš interiér na několik hodin Obohaťte si svůj domov o uklidňující vůni pomeranče. Osvěžovač vzduchu Frosch Oase aroma difuzér Pomerančový háj vnese do vašeho bytu svěží atmosféru, v níž se budete cítit uvolněně. Obohaťte si svůj domov o uklidňující vůni pomeranče. Osvěžovač vzduchu Frosch Oase aroma difuzér Levandule vnese do vašeho bytu svěží atmosféru, v níž se budete cítit uvolněně. Ve vůní prosyceném vzduchu vlivem přírodních esenciálních olejů zažijete tu nejlepší relaxaci. Rozměrem malý, nenápadný, avšak účinností velký pomocník FROSCH Oase dokonale zpříjemní vaše bydlení.Klíčové vlastnosti aroma difuzéru FROSCH EKO Oase LevanduleVysoce úč...

Tiziana Terenzi Aer Ata aroma difuzér bez náplně

Tiziana Terenzi Aer Ata, , aroma difuzér bez náplně Vůně do bytu, Aroma difuzér Tiziana Terenzi Aer Ata představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.Jak používat:Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Tento aroma difuzér se dodává bez náplně. Je potřeba zakoupit si některou ze speciálních náplní do aroma difuzéru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou.