Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Digitalni minutka

Nalezeno:    206 produktů

Tescoma Digitální minutka ACCURA

Týden s Tescomou: Sleva 20 % na všechny produkty značky Tescoma. Sleva je již obsažena v prodejní ceně. Akce platí do 23.9.2019. Digitální minutka ACCURA je skvělý pomocník do kuchyně. Měří čas a jeho uplynutí zvukově signalizuje, takže se vám už nikdy nestane, že byste něco převařili nebo spálili.

Digitální minutka Tescoma ACCURA

Moderní kuchyňská minutka pro přesné měření času při vaření.

GreenBlue digitální minutka GB105

dosah 0 max. rychlost přenosu 0 max. zatížení 3600 W

Maclean digitální minutka MCE30

dosah 0 max. rychlost přenosu 0 max. zatížení 3600 W

Maclean digitální minutka MCE05

dosah 0 max. rychlost přenosu 0 max. zatížení 3600 W

GreenBlue digitální minutka GB107

dosah 0 max. rychlost přenosu 0 max. zatížení 2300 W

Tescoma Accura 634480 Digitální minutka

Měří čas a jeho uplynutí zvukově signalizuje. Displej s velkými číslicemi, opatřeno magnety pro snadné uchycení na kovové plochy v kuchyni. Dodáváno s 3V lithiovou baterií. 3 roky záruka.

Maclean digitální minutka DIN MCE09

dosah 0 max. rychlost přenosu 0 max. zatížení 3600 W

GreenBlue digitální minutka DIN GB104

dosah 0 max. rychlost přenosu 0 max. zatížení 3600 W

Černá digitální minutka Westmark Timer

Tik tak. S minutkou Westmark nikdy nezapomenete vypnout sporák ani troubu. Pokrmy budou připravené vždy na čas.

Minutka digitální

Digitální kuchyňská minutka opatřená na zadní straně magnetem pro snadné uchycení. Rozsah nastavení minutky je do 99 minut a 59 sekund. Baterie je součástí balení. Rozměr: 60 x 70 x 10 mm.

Tescoma Digitální minutka ACCURA (634482.00)

Minutka měří souběžně až 3 různé časy, opatřeno magenty a stojánkem, dodáváno s 3V lithiovou baterií Digitální minutka TESCOMA ACCURA měří souběžně až 3 různé časy. Magnetka moderního vzhledu s LCD displejem má velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Tělo je opatřeno magnety a stojánkem, takže ji můžete buď připevnit přes magnet na domácí spotřebič nebo položit na stůl. S minutkou můžete hlídat tři časy pro přípravu tří různých jídel, například vařených vajec, masa a přílohy najednou. Klíčové vlastnosti minutky TESCOMA ACCURAModerní pomocník do kuchyně pro měření časuMěří paralelně až 3 různé časové intervalyLCD displej s velkými číslicemiMinutka TESCOMA ACCURA dokáže mě...

ZACK Digitální magnetická minutka

ZACK Digitální magnetická minutka od Domio Cena dopravy za ZACK Digitální magnetická minutka je 100,00 Kč Domio se specializuje na luxusní a designové výrobky a doplňky do kuchyně a domácnosti. ZACK Digitální magnetická minutka patří mezi kvalitní výrobky a je od výrobce ZACK.   Digitální minutka by měla být součástí každé kuchyně. Navíc lze i prakticky přichytit pomocíc magnetu. Firma ZACK je prémiovou evropskou značkou, specializující se na produkty z nerezové oceli v segmentu designových bytových doplňků. Zack má rozsáhlou kolekci doplňků, čítající přes čtyři sta výrobků pro každou příležitost, každou náladu a každý prostor....