Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dildo s prisavkou a varlaty

Nalezeno:    220 produktů

Dildo - John Holmes Ultra 3R

Realistické dildo s přísavkou a varlaty podle známé porno hvězdy Johna Holmese.

Vibrátor s varlaty s přísavkou

Realistický vibrátor o průměru 3,5-4 cm a délce 20.5 cm je napodobeninou skutečného penisu i s pytlíkem. Vyznačuje se měkkostí materiálu a realistickým vykreslením penisu včetně žilkování v tělové barvě. Ovladač se třemi stupni vibrací s napájením 3 AAA baterií. Na spodní části je opatřen praktickou přísavkou.

Evropský milenec - dildo s varlaty - velké (natur)

Veľké realistické dildo pre ešte väčšie potešenie! Vyrobené z kvalitného, elastického materiálu z výrazným žaľuďom, žiľovým povrchom a výrazným žaľuďom. Praktická prísavka zabezpečí pripevnenie na hladké povrchy pre ešte bezpečnejšie a väčšie potešenie. Vlastnosti: -realistický tvar -elastický, kvalitný materiál -žiľový povrch -výrazný žaľuď -okrúhle semenníky -silná prísavka -celková dĺžka: 22,5cm -dĺžka vsúvateľnej časti: 17,5cm -priemer: 4,3cm -prírodná farba Materiál: TPE (neobsahuje phthalát). TIP: k produktu používajte výhradne lubrikant na vodnej báze

Evropský milenec - dildo s varlaty - střední (natur)

Realistické dildo v dokonalých rozmeroch pre dokonalé potešenie! Ani príliš malé ani príliš veľké. Ani príliš úzke ani príliš hrubé! Jednoducho dokonalé! Vyrobené z kvalitného na dotyk príjemného materiálu . Praktická prísavka zabezpečí pripevnenie na hladké povrchy pre ešte bezpečnejšie a dokonalé potešenie. Vlastnosti: -realistický tvar -elastický, kvalitný materiál -stimulačný, žilový povrch -výrazný žaľuď -foremné semenníky -silná prísavka -celková dĺžka: 20cm -dĺžka vsúvateľnej časti: 15,5cm -priemer: 3,2-3,9cm -prírodná farba Materiál: TPE (neobsahuje phthalát). TIP: k produktu používajte výhradne lubrikant na vodnej báze...

Dildo s přísavkou NATURAL SEDUCER | NMC

Realistická replika penisu v tělové barvě s výrazným žilkováním, žaludem a varlaty. Extra flexibilní dildo s růžovým žaludem, plnými varlaty a přísavkou.

Vibrátor s přísavkou a varlaty na ovládání - Romantic Charmer

Vibrátor Romantic Charmer s přísavkou a varlaty je velice praktický a to i díky dálkovému ovládání s kontrolou vibrací, které jsou nastavitelné až do třech stupňů intenzity. Jeho povrch je žilnatý a je naturalistické barvy z jemného měkkého materiálu.Barva: přírodníCelková délka: 18 cmPrůměr: 3,5 cmPohon: 3x baterie mignon, nejsou součástí balení

King Cock dildo s varlaty (18 cm) - přírodní barva

Čierna fetiš - sada obsahuje: 1 pár manžety na zápästia (obe široké 5 cm, veľkosť nastaviteľná pomocou suchého zipsu, s popruhmi na uväzovanie), jeden 60 cm dlhý korbáč (vlákna z textilu), jeden obojok (šírka 3,8 cm, veľkosť nastaviteľná patentom) a jedno snímateľné vodítko, dlhé 60 cm. Materiál sady: polyuretán.

Dildo s přísavkou Nature Skin BIG DONG | You2Toys

Nature Skin Big Dong je realistické dildo v tělové barvě s viditelným žilkováním, žaludem a varlaty. Dildo lze pomocí přísavky upevnit na hladké povrchy.

Vibrační dildo s přísavkou CURVED ECSTASY | NMC

Vibrátor tělové barvy s věrným zpracováním penisu s varlaty, který si díky pevné přísavce upevníte na jakýkoliv hladký povrch. 3 stupně vibrací.

Vibrační dildo DONG s přísavkou | Baile

Tělové vibrační dildo s přísavkou a regulací intenzity vibrací. Příjemný materiál TPR.

Dildo s přísavkou CAPTAIN COCK | ToyJoy

Realistické dildo CAPTAIN COCK svým tvarem připomíná skutečný penis s tvarovaným žaludem a žilkováním na povrchu.

Dildo s přísavkou CURVED PASSION | NMC

Krásný realistický penis v dokonalém tělovém provedení. Penis je dokonale ohebný a snadno se přizpůsobí. Dildo má narůžovělý žalud a jemné žilkování po celém povrchu.

Violet Quartz - dildo s prísavkou (18cm)

Violet Quartz - dildo v ktorom sa spája kvalitný materiál, realistický tvar a zmyselnosť! Pekne formované dildo v tvare penisu, s výazným žaľuďom, jemne žiľovým povrchom. Vďaka prísavke sa prisaje na každy hladký povrch (kachličky, sklo, atď) čím je použitie rôznorodé. Celková dľžka: cca. 19,5cm. Vsúvateľná dĺžka: cca. 12cm. Priemer: normál 4cm, v najširšej časti 6cm. Materiál: PVC (neobsahuje phthalát). Moderný transparentný vzhľad

NMC Aqua Quartz - dildo s prísavkou 20cm

Aqua Quartz - dildo s prísavkov a semenníkmi. Vyrobené z kvalitného pružného materiálu v tvare penisu zo žilovým povrchom. Tvarovaným žaluďom a semenníkmi. Vďaka prísavke je možné upevniť na akýkoľvek hladký povrch (napr. sklo, drevo, kachličky…..). Celková dĺžka: 22cm. Dĺžka vsúvateľnej časti: 16,5cm. Priemer: 4,5-5cm. Materiál: PVC ( neobsahuje phthalát). Transparentná modrá farba.

NMC Luxy 7 - dildo s přísavkou (18cm)

Dildo vybavené s impozantným žaluďom pre intenzívnejšie potešenie. Vyrobené z pružného materiálu s žilovým povrchom, výrazným žaluďom a tvarovanými semenníkmi. Praktická prísavka sa prisaje na každý hladký povrch (sklo, drevo, obkladačky, atď.), takto je použitie rôznorodé. Celková dĺžka: 19,5cm. Vśuvateľná dĺžka: cca. 14cm. Priemer: 3,5-4,1cm. Materiál: PVC (neobsahuje phthalát). Transparentná farba.