Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dinosaurus na dalkove ovladani zelena

Nalezeno:    264 produktů

RC Dinosaurus Velociraptor - na dálkové ovládání

Dálkově ovládaný RC dinosaurus pro děti. Na modelu svítí oči žlutě. Vytváří realistický, hlasitý zvuk. Má pohyblivou hlavu. Tlačítko na levé straně trupu aktivuje řev a pohyby hlavy a zářící oči. Dálkové ovládání ve tvaru zkameněliny má dvě tlačítka. Jedno aktivuje chůzi a pohyb hlavy. Druhé zapne zvuk. Dálkové ovládání napájené 3 x 1,5 V AA (není součástí dodávky) Dinosaurus napájený 3 x 1,5V AA (součástí balení) Rozměry: 26x48x10 cm Obsah balení: Model Triceratops Dálkový ovladač 3 ks AA baterií ...

Dinosaurus na dálkové ovládání s párou

Veselý, tančící a oheň chrlící zelený dinosaurus splní sen každého malého fanouška dinosaurů. Ovládá se dálkovým ovladačem a gesty, má mnoho funkcí. Ruku stačí přiložit k ústům a zásobu za ní, přiložením na záda se posune do stran. Dinosaurus po naplnění vodou dýchá oheň (osvětlená pára napodobuje oheň), hledá své místo, klaní se, tančí, točí se v kruhu, chodí a jezdí vpravo, vlevo, vzad a vpřed, vesele vrtí ocasem a svítí očima. Zvukové efekty poskytnou každému dítěti spoustu zábavy, radosti a smíchu.

Dinosaurus T-REX na dálkové ovládání

Interaktivní ovladač řídí Dinosaura T-Rexe, je výzvou pro každého fanouška těchto tvorů. Tyrannosaurus Rex.

RC0530 DR Smart dinosaurus na dálkové ovládání

Zejména chlapci jsou fascinováni dinosaury. Veselý, tančící dinosaurus splní sen každého malého fanouška dinosaurů.

RC0502 DR Dinosaurus na dálkové ovládání - zelený

Zejména chlapci jsou fascinováni dinosaury. Veselý, tančící a oheň dýchající zelený dinosaurus splní sen každého malého fanouška dinosaurů.

Smoby figurka Cotoons na dálkové ovládání 211028 zelená

Dětská figurka Wabap Cotoons na dálkové ovládání je určena pro nejmenší. Je vyrobena ve Francii výrobcem Smoby, má krásný zeleno-oranžový design z populární série hraček Cotoons a bezdrátové dálkové ovládání na baterky, které se příjemně drží a padne akorát do dětské ručky. Kolečka zvládnou všechny běžné typy podlah a jiných rovných povrchů. Skateboardista má rozměry 16*9*18 cm a bezpečné oblé tvary, které jednak působí na dítě příjemně a jednak se hračkou nezraní. Dálkově ovládaný panáček dokáže jít dopředu nebo se otáčet. Francouzský výrobce Smoby

Mac Toys Drak na dálkové ovládání

Dinosaurus, který chodí, hýbe se, vydává zvuk a chrlí páru. Na ovládání

Bugina RC na dálkové ovládání 34 cm - zelená barva

Bugina RC na dálkové ovládání. Zelená barva. Velikost 34 cm. Odpružení kol. Frekvence 2,4 GHz. Rychlost 25 km/h. Pistolový ovladač. Bateriový pack pro buginu součástí, 3xAA baterie pro ovladač není součástí.

45548 Dino-Truck na dálkové ovládání s klecí Zelená

Dálkově ovládané auto s kabinou ve tvaru hlavy dinosaura od Woopie je ideální pro děti již od 3 let.

WIKY - Bugina RC na dálkové ovládání 34 cm - zelená barva

Bugina RC na dálkové ovládání. Zelená barva. Velikost 34 cm. Odpružení kol. Frekvence 2,4 GHz. Rychlost 25 km / h. Pistolový ovladač. Bateriový pack pro buginu součástí, 3xAA baterie pro ovladač není součástí.

F161 DR Interaktivní T-Rex na dálkové ovládání

Dálkově ovládaný dinosaurus a realistické zvuky nás chytře zavedou do zpět doby, ve které ještě po planetě Zemi chodily obrovské a nebezpečné bestie.

Bugina RC na dálkové ovládání 16 cm

Bugina RC na dálkové ovládání. Velikost 16 cm. Frekvence 27 MHz. Bugina 2xAA, ovladač 2xAA baterie nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy. 2 varianty - oranžová, zelená.

Auto RC na dálkové ovládání 13 cm

Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 13 cm. Rotující část auta s předními koly. Auto 3xAA, ovladač 2xAA nejsou součástí. Přední náprava rotuje o 360° kolem své osy. 4 varianty - žlutá, modrá, červená, zelená.