Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dinosaurus rex na dalkove ovladani

Nalezeno:    34 produktů

Dinosaurus T-REX na dálkové ovládání

Interaktivní ovladač řídí Dinosaura T-Rexe, je výzvou pro každého fanouška těchto tvorů. Tyrannosaurus Rex.

RC Dinosaurus Velociraptor - na dálkové ovládání

Dálkově ovládaný RC dinosaurus pro děti. Na modelu svítí oči žlutě. Vytváří realistický, hlasitý zvuk. Má pohyblivou hlavu. Tlačítko na levé straně trupu aktivuje řev a pohyby hlavy a zářící oči. Dálkové ovládání ve tvaru zkameněliny má dvě tlačítka. Jedno aktivuje chůzi a pohyb hlavy. Druhé zapne zvuk. Dálkové ovládání napájené 3 x 1,5 V AA (není součástí dodávky) Dinosaurus napájený 3 x 1,5V AA (součástí balení) Rozměry: 26x48x10 cm Obsah balení: Model Triceratops Dálkový ovladač 3 ks AA baterií ...

Dinosaurus na dálkové ovládání s párou

Veselý, tančící a oheň chrlící zelený dinosaurus splní sen každého malého fanouška dinosaurů. Ovládá se dálkovým ovladačem a gesty, má mnoho funkcí. Ruku stačí přiložit k ústům a zásobu za ní, přiložením na záda se posune do stran. Dinosaurus po naplnění vodou dýchá oheň (osvětlená pára napodobuje oheň), hledá své místo, klaní se, tančí, točí se v kruhu, chodí a jezdí vpravo, vlevo, vzad a vpřed, vesele vrtí ocasem a svítí očima. Zvukové efekty poskytnou každému dítěti spoustu zábavy, radosti a smíchu.

Keenway - RC T-Rex na dálkové ovládání

T-Rex na dálkové ovládání má světelné a zvukové efekty. Strašlivě otevírá pusu a pohybuje končetinami. Ovládni ho dříve, než ovládne tebe. Dop. věk 3+ / Rozměr: 21x42x16cm Baterie: 3x AA, jsou součástí

RC0530 DR Smart dinosaurus na dálkové ovládání

Zejména chlapci jsou fascinováni dinosaury. Veselý, tančící dinosaurus splní sen každého malého fanouška dinosaurů.

RC0502 DR Dinosaurus na dálkové ovládání - zelený

Zejména chlapci jsou fascinováni dinosaury. Veselý, tančící a oheň dýchající zelený dinosaurus splní sen každého malého fanouška dinosaurů.

Dino T-rex RC na dálkové ovládání 31 cm

Dino T-rex RC na dálkové ovládání. Rozměry 31 x 9 x 17 cm. Se světelnými a zvukovými efekty.

Dino T-rex RC na dálkové ovládání 31 cm

Dino T-rex RC na dálkové ovládání. Rozměry 31 x 9 x 17 cm. Se světelnými a zvukovými efekty. Chůze dopředu, řev, svítící oči, a otevírací tlama. 2xAAA baterie pro dinosaura a 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástí. Provozní doba až 25 min.

WIKY - Dino T-rex RC na dálkové ovládání 31cm

Dino T-rex RC na dálkové ovládáníBaví tě objevovat neznámý svět dinosaurů a chceš poznat život na planetě před 200 miliony lety? Rozšíř si sbírku těchto predátorů! Rozměry 31 x 9 x 17 cmSe světelnými a zvukovými efektyChůze dopředu, řev, svítící oči, a otevírací tlama. 2xAAA baterie pro dinosaura a 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástíProvozní doba až 25 min.

Dino T-rex RC na dálkové ovládání 31 cm, Wiky RC, W013292

Dino T-rex RC na dálkové ovládání. Rozměry 31 x 9 x 17 cm. Se světelnými a zvukovými efekty. Chůze dopředu, řev, svítící oči, a otevírací tlama. 2xAAA baterie pro dinosaura a 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástí. Provozní doba až 25 min. Dino T-rex RC na dálkové ovládání. Rozměry 31 x 9 x 17 cm. Se světelnými a zvukovými efekty. Chůze dopředu, řev, svítící oči, a otevírací tlama. 2xAAA baterie pro dinosaura a 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástí. Provozní doba až 25 min.

Mac Toys Drak na dálkové ovládání

Dinosaurus, který chodí, hýbe se, vydává zvuk a chrlí páru. Na ovládání

Raptor RC na dálkové ovládání šedý 45 cm

Dinosaurus RC. Šedá barva. Velikost 45 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné a zvukové efekty. Reálná chůze, chodí všemi směry. Bateriový pack pro dinosaura součástí, 2xAA pro ovladač není součástí. USB nabíjení. Nabíjení 2h, provoz 45 min, dosah 40 m. Ovladače se vzájemně neruší (zapnout nejdříve jeden pár hračka - ovladač, a poté druhý). Video: http://portal.wiky.cz/data/kontrakty/video/w007727.mp4

Wiky Raptor RC na dálkové ovládání hnědý 45 cm

Dinosaurus RC. Hnědá barva. Velikost 45 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné a zvukové efekty. Reálná chůze, chodí všemi směry. Bateriový pack pro dinosaura součástí, 2xAA pro ovladač není součástí. USB nabíjení. Nabíjení 2h, provoz 45 min, dosah 40 m. Ovladače se vzájemně neruší (zapnout nejdříve jeden pár hračka - ovladač, a poté druhý).

Raptor RC na dálkové ovládání hnědý 45 cm - II. jakost

Dinosaurus RC. Hnědá barva. Velikost 45 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné a zvukové efekty. Reálná chůze, chodí všemi směry. Bateriový pack pro dinosaura součástí, 2xAA pro ovladač není součástí. USB nabíjení. Nabíjení 2h, provoz 45 min, dosah 40 m.

Dinosaurus na ovládání IC plast 27 cm na baterie se světlem se zvukem

Dinosaurus na dálkové ovládání pro všechny milovníky prehistorických zvířátek.. Provozní doba: cca 30 minut Vzdálenost dálkového ovládání: max. 10 metrů Baterie dinosaurus: 2x AAA baterie (není součástí) Baterie v dálkovém ovládání: 3x AAA (není součástí) Vhodné pro děti od 8 let