Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dinosaurus t rex na dalkove ovladani

Nalezeno:    6 produktů

Dinosaurus T-REX na dálkové ovládání

Interaktivní ovladač řídí Dinosaura T-Rexe, je výzvou pro každého fanouška těchto tvorů. Tyrannosaurus Rex.

Keenway - RC T-Rex na dálkové ovládání

T-Rex na dálkové ovládání má světelné a zvukové efekty. Strašlivě otevírá pusu a pohybuje končetinami. Ovládni ho dříve, než ovládne tebe. Dop. věk 3+ / Rozměr: 21x42x16cm Baterie: 3x AA, jsou součástí

Dino T-rex RC na dálkové ovládání 31 cm

Dino T-rex RC na dálkové ovládání. Rozměry 31 x 9 x 17 cm. Se světelnými a zvukovými efekty. Chůze dopředu, řev, svítící oči, a otevírací tlama. 2xAAA baterie pro dinosaura a 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástí. Provozní doba až 25 min.

Dino T-rex RC na dálkové ovládání 31 cm, Wiky RC, W013292

Dino T-rex RC na dálkové ovládání. Rozměry 31 x 9 x 17 cm. Se světelnými a zvukovými efekty. Chůze dopředu, řev, svítící oči, a otevírací tlama. 2xAAA baterie pro dinosaura a 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástí. Provozní doba až 25 min. Dino T-rex RC na dálkové ovládání. Rozměry 31 x 9 x 17 cm. Se světelnými a zvukovými efekty. Chůze dopředu, řev, svítící oči, a otevírací tlama. 2xAAA baterie pro dinosaura a 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástí. Provozní doba až 25 min.

RC0333 Interaktivně ovládaný dinosaurus - Dinosaur Planet

Interaktivní, dálkově ovládaný Dinosaurus T-Rex je skvělým nápadem na Vánoční dárek pro každého fanouška těchto prehistorických stvoření.

CaDa 59006 Stavebnice Dinosaurus R/C 701 ks

Stavebnice je vynikající nabídkou pro všechny kreativní děti, které dosáhly 6 let a které jsou nadšené skládáním a rozebíráním hraček. Tato zajímavá aktivita pomůže rozvíjet barevnou představivost dítěte a zároveň zdokonalovat jeho manuální a technické dovednosti, stejně jako chytrost a kutilské dovednosti. Model pro samosestavení navíc zlepší logické myšlení a trpělivost dítěte a navíc je umlčí. Dálkově ovládaný dinosaurus je něco mimořádného! Sada kostek obsahuje až 701 prvků vyrobených z bezpečných a certifikovaných materiálů. Bloky jsou odolné a velmi snadno se spojují. Dinosaurus lze ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace. T-Rex se může pohybovat vpřed, vzad, otevřít a zavřít ...