Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Djeco kreativni sada carokraj

Nalezeno:    219 produktů

Kreativní sada Djeco - Čarokraj

Kreativní sada pro výrobu efektních obrázků, které vytvoříte pomocí techniky s metalickými foliemi.

Djeco Výtvarný set Čarokraj

Sada obsahuje 4 předlohy na tvrzeném kartonu. 15 barevných metalických folií, špachtli a návod krok po kroku. Děti podle návodu nebo vlastní fantazie odlepují očíslované plochy na obrázku a na odlepená místa přitisknou folii, která na nich ulpí. Pro přesnou práci používají špachtličku ve tvaru zeleného lístku. Obrázky získají efektní metalické odlesky, je možno je potom zarámovat a vytvořit tak krásnou dekoraci do pokoje. Technické parametry: Vhodné od 7 do 13 let

VÝTVARNÝ SET ČAROKRAJ - TŘPYTIVÉ FÓLIE

Sada obsahuje 4 předlohy na tvrzeném kartonu. 15 barevných metalických folií, špachtli a návod krok po kroku. Děti podle návodu nebo vlastní fantazie odlepují očíslované plochy na obrázku a na odlepená místa přitisknou folii, která na nich ulpí. Pro přesnou práci používají špachtličku ve tvaru zeleného lístku. Obrázky získají efektní metalické odlesky, je možno je potom zarámovat a vytvořit tak krásnou dekoraci do pokoje. Vhodné pro děti od 7-13 let

Kreativní sada Koťátko - Djeco

Kreativní sady od značky Djeco jsou ideálním způsobem, jak rozvíjet estetické cítění vašich ratolestí a zároveň je nechat vyrobit něco svého, co následně mohou dále využít.

Kreativní sada Stars - Djeco

Kreativní sady od značky Djeco jsou ideálním způsobem, jak rozvíjet estetické cítění vašich ratolestí a zároveň je nechat vyrobit něco svého, co následně mohou dále využít.

Kreativní sada Ptáčci - Djeco

Kreativní sady od značky Djeco jsou ideálním způsobem, jak rozvíjet estetické cítění vašich ratolestí a zároveň je nechat vyrobit něco svého, co následně mohou dále využít.

Kreativní sada Koneko - Djeco

Kreativní sady od značky Djeco jsou ideálním způsobem, jak rozvíjet estetické cítění vašich ratolestí a zároveň je nechat vyrobit něco svého, co následně mohou dále využít. Dobré vědět: Zatímco vějíř je po složení velký 37 x 21 cm, úložná krabička má rozměry 22,5 x 3,5 cm.

Kreativní sada Flora - Djeco

Kreativní sady od značky Djeco jsou ideálním způsobem, jak rozvíjet estetické cítění vašich ratolestí a zároveň je nechat vyrobit něco svého, co následně mohou dále využít. Jinak tomu není ani u tohoto setu uměleckých omalovánek, v jehož balení se skrývají 4 omalovánky, 6 různobarevných fixů a barevná brožurka s návodem.

Kreativní sada Duha - Djeco

Kreativní sady od značky Djeco jsou ideálním způsobem, jak rozvíjet estetické cítění vašich ratolestí a zároveň je nechat vyrobit něco svého, co následně mohou dále využít. Jinak tomu není ani u tohoto korálkového setu, se kterým si mohou děti vyrobit nejrůznější barevné přívěsky na klíče či batoh. V balení najdete pracovní destičku, fixační sprej a až 500 různobarevných perliček, korálků a dalších doplňků.

Kreativní sada Příroda - Djeco

Kreativní sady od značky Djeco jsou ideálním způsobem, jak rozvíjet estetické cítění vašich ratolestí a zároveň je nechat vyrobit něco svého, co následně mohou dále využít. Jinak tomu není ani u tohoto velkého setu, ve kterém se skrývá až pět různých kreativních činností. Pomocí něj si mohou vyrobit až 12 zábavných výtvorů s přírodní tematikou, 2 masky zvířat a 2 větrníky. Zároveň se v balení skrývá také 6 desek s přírodní tematikou, kaleidoskop na sestavení a sadu zvonkohry.

Djeco Kreativní sada Dinosauři

Oblíbená výtvarná technika s barevnými foliemi. Díky barevnému kódu na deskách dítě snadno pozná, kam má umístit jakou barvu. Pomocí nástroje odstraní ochrannou fólii z předem nalepeného povrchu a nanese krásnou, blýskavou fólii, která zde ulpí a vytvoří tak magický efekt. Pro děti od 6 let Sada obsahuje: 4 ilustrované a předlepené karty (15 x 21 cm), 15 archů fólie (zlatá, modrá, fialová, zelená, bronzová, fialová, granátová), 1 plastový nástroj k odkrytí lepivých povrchů, ilustrovaný návod krok za krokem.

Djeco Kreativní sada - Panenky - neuveden

Publikace: Djeco Kreativní sada - Panenky - neuveden. Krásná sada, díky které si holčičky vyrobí 5 krásných panenek a mohou je nosit v plátěném pytlíčku všude s sebou. Vhodné prod dívky od 6 let. Publikace: Djeco Kreativní sada - Panenky - neuveden.

Djeco - Kreativní sada - Stříhání zvířátek

Kreativní sada - Djeco - Stříhání zvířátek Tvořivá kreativní sada pro děti od 3 do 6 let. V balení je vše potřebné včetně nůžek. Vystříhejte podle návodu jednotlivé části zvířátek a pak dozdobte předlohy pomocí samolepících koleček.