Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Djeco kreativni sada objeti

Nalezeno:    206 produktů

Výtvarná sada Djeco Puntíky

Kreativní set pro rozvoj tvořivosti a fantazie. Po dokončení si navíc díly mohou děti vyzdobit třeba svůj vlastní pokojík.

Výtvarná sada Djeco Magali

Kreativní set pro rozvoj kreativity a fantazie. Po dokončení si navíc díly mohou děti vyzdobit třeba svůj vlastní pokojík. Balení obsahuje 4 obrázky zvířátek a 20 dekorativnách pozadí o rozměru 21 x 21 cm. Také najdete ilustrovaný návod, který výrobou provádí krok za krokem. Vhodné pro děti ve věku 3 - 6 let.

Sada tetování Djeco Jungle

Dermatologicky testovaná dočasná tetování, která nabídnou nejen dlouhou výdrž. Děti uchvátí především roztomilými motivy zvířátek a postaviček. Balení obsahuje 2 archy o rozměru 14 x 21 cm. O značce Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama. Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl....

DIY sada Djeco Noční lampionky

Vyrobte spolu s dětmi dvě krásné lucerničky značky Djeco jako dekoraci do pokoje. Tato kreativní sada obsahuje dvě LED svíčky, které vytváří jemné tlumené světlo pro vytvoření hřejivé atmosféry. LED svíčka se po 30 minutách sama vypne, takže poslouží i jako světlo pro klidné usínání.

Djeco Kartonová sada Lesní zvířata

Kreativní sada s množstvím lepenkových kousků, které děti vybarví a sestaví do postaviček zvířátek, které žijí v lese. Rozehrajte s nimi spoustu krásných příběhů. Hlavní přednosti a parametry: Rozměr balení: 26 x 1,5 x 26 cm Vhodné pro děti od 5 let Sada obsahuje: 5 desek s 16 předřezanými kusy, 1 návod k použití Kreativní sada s motivem zvířátek ve videu:

Djeco Kartonová sada Zvířátka moře

Kreativní sada s množstvím lepenkových kousků, které děti vybarví a sestaví do postaviček zvířátek, které žijí v moři. Rozehrajte s nimi spoustu krásných příběhů. Hlavní přednosti a parametry: Rozměr balení: 26 x 1,5 x 26 cm Vhodné pro děti od 5 let Sada obsahuje: 5 desek s 16 předřezanými kusy, 1 návod k použití Kreativní sada s motivem zvířátek ve videu:

Djeco Kartonová sada Zvířátka savany

Kreativní sada s množstvím lepenkových kousků, které děti vybarví a sestaví do postaviček zvířátek, které žijí v savaně. Rozehrajte s nimi spoustu krásných příběhů. Hlavní přednosti a parametry: Rozměr balení: 31 x 1,5 x 31 cm Vhodné pro děti od 5 let Sada obsahuje: 6 desek s 13 předřezanými kusy, 1 návod k použití Kreativní sada s motivem zvířátek ve videu:

Djeco Výtvarná sada Dino Box

Velký kreativní Dino box obsahuje všechny oblíbené techniky tvoření od firmy Djeco. V balení najdete: 3D stavebnice, koláže, fóliové tvoření, akvarely, vyškrabávací obrázky, razítka (popis množství na obrázku) a návod. Velikost balení: 33 x 25 x 7 cm Vhodné pro děti od 6 let

VYŠÍVANÉ BROŽE - výtvarná sada *DJECO*

Ušijte si vlastní originální brože a oživte tak své oblečení. Stačí chuť, trochu šikovnosti a tato kreativní sada. Uvnitř krabičky najdete veškerý materiál potřebný k vytvoření několika módních doplňků. Každý den tak můžete ohromit kamarádky jinou broží. Tato sada se hodí pro dívky od 8 do 14 let.

Sada Djeco s protlačovacími obrázky - Savana

Kreativní zábavná sada Djeco s protlačovacími postavičkami a doplňky savana.

Sada Djeco s protlačovacími obrázky - Víly

Kreativní zábavná sada Djeco s protlačovacími postavičkami a doplňky z vílího světa.

Výtvarná sada Djeco Něžné náramky

Krásný tvořivý set na výrobu něžných korálkových náramků. Sada obsahuje bavlnky, 8 doziček s kamínky, vodící rámeček a návod krok po kroku. O značce Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama. Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.

Djeco Výtvarná sada Pod mořem

Tato nádherná kreativní sada od předních francouzských návrhářů nadchne všechny milovníky kreslení. Sada obsahuje 4 předlohy na tvrdém kartonu, které děti domalují podle čísel, 8 profesionálních fixů se štětečkem z jedné strany pro větší plochy, a s ostrým hrotem pro detailní kresbu, a detailní ilustrovaný návod. Hotové obrázky lze zarámovat a krásná krabička Vám zůstane pro uchovávání různých pokladů. Specifikace: Vhodné pro děti od 7 do 10 let. Rozměry balení: 15,5 x 23 x 4 cm

Sada tetování Djeco Rainbow Happiness

Dermatologicky testovaná dočasná tetování, která nabídnou nejen dlouhou výdrž. Děti uchvátí především roztomilými motivy zvířátek a postaviček. Balení obsahuje 2 archy o rozměru 14,5 x 23 cm. Vhodné pro děti od 3 let. O značce Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama. Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají s...

Djeco Výtvarná sada První koláž Medvídek

Krásná kreativní sada s doplňky, se kterými si děti vytvoří roztomilé koláže. Děti si tak snadno mohou vytvořit čtyři obrázky z připravených šablon a rozmanitého materiálu, jako jsou kousky látek, ozdob, provázků, knoflíků…