Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Djeco kreativni sada rodinny strom

Nalezeno:    5 produktů

Djeco Kreativní sada - Rodinný strom

<p>Set obsahuje základní tvar stromu a spoustu samolepek k dotvoření tvé rodinné galerie.</p>

Djeco Kreativní sada - Rodinný strom - neuveden

Publikace: Djeco Kreativní sada - Rodinný strom - neuveden. Set obsahuje základní tvar stromu a spoustu samolepek k dotvoření tvé rodinné galerie. Publikace: Djeco Kreativní sada - Rodinný strom - neuveden.

DJECO Rodinný strom

Sestav svůj rodinný strom pomocí této kreativní sady. Set obsahuje základní tvar stromu a spoustu samolepek k dotvoření tvé rodinné galerie.

PROPISOT - SADA S PROTLAČOVACÍMI OBRÁZKY KRAJINY

Kreativní sada s propisotem. Balení obsahuje 3 podkladové obrázky s krajinou a celkem 90 protlačovacích obrázků. Děti si vyberou obrázek, položí fólii na místo kam ho chtějí umístit a dřívkem po obrázku jemně přejíždějí. Ve chvíli, kdy obrázek na fólii zesvětlí je přenesen na papíře. Pak lze sejmout fólii. Tímto způsobem postupně děti dotvoří obrázky s krajinou a sami si určují, kde budou jednotlivé prvky- jablíčka na strom, zelenina na záhonek, kačenky na rybník.. Vhodné pro děti od 4 do 8 let! Tento výrobek není hračka. Dbejte na bezpečnost dětí do 3 let z hlediska možné přítomnosti malých dílů, obalů, ev. šňůrek atp.

Djeco A family tree to create - FSC MIX

Kartonový strom s nálepkami k dozdobení a lepicími rámečky, kterými na strom přilepíš fotografie rodinných příslušníků.Krásný rodokmen pak můžeš využít jako hezkou dekoraci ve svém pokoji. S touto kreativní sadou získáš povědomí o rodinných vazbách a svém původu! Hlavní parametry: Rozměry stromu: 36 x 31 cm Sada obsahuje přes 70 nálepek Papír z FSC certifikovaného dřeva Vhodný věk 4+