Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dma orteza zapesti aqtivo s

Nalezeno:    8 produktů

DMA Ortéza zápěstí Aqtivo M

P 704, Ortéza zápěstí Aqtivo, velikost M Stabilizace a komprese po lehkém poranění zápěstí. Lehká osteoartritida, vymknutí, chronické poúrazové či pooperační zánětlivé stavy, tendovaginitida. Prevence při sportovních a pracovních činnostech. Proprioceptivní stimulace.

DMA Ortéza zápěstí Aqtivo L

P 704, Ortéza zápěstí Aqtivo, velikost L Stabilizace a komprese po lehkém poranění zápěstí. Lehká osteoartritida, vymknutí, chronické poúrazové či pooperační zánětlivé stavy, tendovaginitida. Prevence při sportovních a pracovních činnostech. Proprioceptivní stimulace.

DMA Ortéza lokte Aqtivo P707, velikost S

P 707, Ortéza lokte Aqtivo, velikost S Anatomická ortéza lokte z elastického materiálu AirQuick. Ideální jako ochrana před přetížením.

DMA Ortéza zápěstí a palce velikost S provedení pro pravou ruku

C 700, Ortéza zápěstí a palce, velikost S, provedení pro pravou ruku Ortéza na zápěstí a palec, vhodná po sportovním úrazu, poranění vazů či jiném zranění.

DMA Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou NP162, velikost M, stan pro pravou ruku

NP 162, Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou, velikost M, stan pro pravou ruku Ortéza na zápěstí s možností individuální komprese z prodyšného neoprenu NeoAir.

DMA Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou NP162, velikost M, stan pro levou ruku

NP 162, Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou, velikost M, stan pro levou ruku Ortéza na zápěstí s možností individuální komprese z prodyšného neoprenu NeoAir.

DMA Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou NP162, velikost XL, stan pro pravou ruku 1 ks

NP 162, Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou, velikost XL, stan pro pravou ruku Ortéza na zápěstí s možností individuální komprese z prodyšného neoprenu NeoAir.

DMA Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou NP162, velikost XL, stan pro levou ruku 1 ks

NP 162, Ortéza zápěstí NeoAir s výztuhou, velikost XL, stan pro levou ruku Ortéza na zápěstí s možností individuální komprese z prodyšného neoprenu NeoAir.