Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Domecek z kartonu

Nalezeno:    38 produktů

KRABIČKY kraftové Vánoční domeček 6x4x8cm 6ks

Roztomilé mini krabičky Vánoční domeček z kraftového kartonu s bílým potiskem jsou skvělou možností pro uschování menšího dárku nebo vytvoření adventního kalendáře jako vánoční vesničky. Rozměr: 6 x 4 x 8 cm Balení ohsahuje 6 ks.

IGRÁČKŮV domeček

Dvoupatrový Igráčkův domeček je krásná hračka, ale i dekorace dětského pokojíčku. Jeho součástí je i nábytek a dvě postavičky – Igráček Chlapeček a Holčička. Domek se sestaví velmi snadno za pomocí plastových klipů, které podporují jeho stabilitu. Pevný domeček je vyroben z kvalitního laminovaného kartonu. Rozměry: 30x39x14 cm Vyrobeno v ČR.

Efko Igráčkův domeček

Dvoupatrový Igráčkův domeček je krásná hračka, ale i dekorace dětského pokojíčku. Jeho součástí je i nábytek a dvě postavičky – Igráček Chlapeček a Holčička.Domek se sestaví velmi snadno za pomocí plastových klipů, které podporují jeho stabilitu. Pevný domeček je vyroben z kvalitního laminovaného kartonu.Rozměry: 30x39x14 cm. Vyrobeno v ČR.

IGRÁČEK - Igráčkův domeček

<p>Dvoupatrový Igráčkův domeček je krásná hračka, ale i dekorace dětského pokojíčku. Jeho součástí je i nábytek a dvě postavičky – Igráček Chlapeček a Holčička.Domek se sestaví velmi snadno za pomocí plastových klipů, které podporují jeho stabilitu. Pevný domeček je vyroben z kvalitního laminovaného kartonu.Rozměry: 30x39x14 cm , Vyrobeno v ČR.</p>

IGRÁČEK - Igráčkův domeček - neuveden

Publikace: IGRÁČEK - Igráčkův domeček - neuveden. Dvoupatrový Igráčkův domeček je krásná hračka, ale i dekorace dětského pokojíčku. Jeho součástí je i nábytek a dvě postavičky – Igráček Chlapeček a Holčička.Domek se sestaví velmi snadno za pomocí plastových klipů, které podporují jeho stabilitu. Pevný domeček je vyroben z kvalitního laminovaného kartonu.Rozměry: 30x39x14 cm , Vyrobeno v ČR. Publikace: IGRÁČEK - Igráčkův domeček - neuveden.

Efko Igráček Igráčkův domeček

Igráčkův dvoupatrový domeček je pěkná hračka, ale i dekorace do dětských pokojíčků. Jeho součástí je i nábytek a dvě postavičky – Igráček Chlapeček a Holčička. Domeček se sestaví velmi jednoduše za pomocí plastových klipů, které podporují jeho stabilitu. Pevný domeček je vyroben z kvalitního laminovaného kartonu.Specifikace produktu:Rozměry balení (š v h): 44,5 x 34,5 x 6,5cmRozměry domečku (š v h): 30 x 39 x 14cmRozměry figurky (v): 75mmMateriál: plast, kartonObsah balení: domek, nábytek, figurka 2ks.

Sylvanian family Třípatrový domeček

Třípatrový dům Nový třípatrový dům má tři nádherné poschodí pro spoustu nábytku. V nejvyšším patře má velká kulatá okna a nad nimi malý balkón, ideální pro pozorování okolí domečku. Další dvě podlaží mají dostatek prostoru pro nábytek a rodiny s dětmi. Podlaha v nejvyšším patře je odnímatelná a je z druhé strany zelená a dá se z ní rázem vytvořit zahrada. Sada obsahuje: 1 x dům 2x žebřík 1x odnímatelná podlaha Rozměr kartonu: 41x 33x 25 cm Vhodné pro děti: 3+ Figurky nejsou součástí balení

Domeček XXL pro chlapce (5906714489856)

Vystřihovánky Domeček je patrový a má otevřená podlaží. Děti si mohou domeček vymalovat podle svých představ a s malými hračkami si hrát uvnitř. Domeček je vyroben z pevného a trvanlivého kartonu. Lehká a trvanlivá konstrukce je hladce ořezaná a snadno sestavitelná, vhodná pro vymalování pastelkami, voskovkami, fixy nebo barvami. Věk: 5+ Velikost: 67,5 x 52,2 x 18 cm

MOCHTOYS Dětský vybarvovací domeček Víla

Kartonový domeček s předtištěnými obrázky, které si Vaše děti mohou dobarvit podle svých představ. Postavte jim domeček do pokojíku nebo za příznivého počasí na zahradu a můžete se pustit do vykreslování. K dokrášlování použijte pastelky, fixy nebo třeba barvy. Výtvarné potřeby nejsou součástí balení. Rozměry sestaveného domečku: 99 x 78 x 68 cm. Domeček je vyroben z tvrdého kartonu bílé barvy. Vhodné pro děti od 3 let.

MOCHTOYS Dětský vybarvovací domeček Zahrádka

Rozměry krabice (balení):79 x 50 x 5,5 cm Kartonový domeček s předtištěnými obrázky, které si Vaše děti mohou dobarvit podle svých představ. Postavte jim domeček do pokojíku nebo za příznivého počasí na zahradu a můžete se pustit do vykreslování. K dokrášlování použijte pastelky, fixy nebo třeba barvy. Výtvarné potřeby nejsou součástí balení. Rozměry sestaveného domečku: 99 x 78 x 68 cm. Domeček je vyroben z tvrdého kartonu bílé barvy. Vhodné pro děti od 3 let.

Sylvanian Families - Třípatrový domeček 2745

SKLADEM !!!!! Sylvanian Families - Třípatrový domeček Popis produktu Třípatrový domeček Třípatrový dům Nový třípatrový dům má tři nádherné poschodí pro spoustu nábytku. V nejvyšším patře má velká kulatá okna a nad nimi malý balkón, ideální pro pozorování okolí domečku. Další dvě podlaží mají dostatek prostoru pro nábytek a rodiny s dětmi. Podlaha v nejvyšším patře je odnímatelná a je z druhé strany zelená a dá se z ní rázem vytvořit zahrada. Sada obsahuje: 1 x dům 2x žebřík 1x odnímatelná podlaha Rozměr kartonu: 41x 33x 25 cm Vhodné pro děti: 3+ Figurky nejsou součástí balení

Nobby kartonový domeček pro kočky 49x26x36cm

\nDomeček pro kočku vyrobený z pevného kartonu. Uvnitř domečku kartonové škrabadlo (umožňuje kočce provozovat své škrábací zvyky, a to bez ničení nábytku nebo koberců ). Domeček dodáván společně se su

Rojaplast Domeček MY GARDEN HOUSE - béžový

Dětský domeček z plastu je vhodný jak na zahradu tak do interiéru ( velmi oblíbený v dětských pokojíčcích). Hezké barevné provedení. Domeček se dá velmi jednoduše smontovat bez použití nářadí. Barvy nevyblednou díky ochraně proti UV záření. Balení obsahuje i sadu nálepek pro vyzdobení domečku. Určeno pro deti 2 - 6 let Rozměr kartonu: 122x104x18 cm Pouze na domácí používání.

Rojaplast Domeček MY GARDEN HOUSE - zelený

Provedení: Dětský domeček z plastu je vhodný jak na zahradu tak do interiéru ( velmi oblíbený v dětských pokojíčcích). Hezké barevné provedení. Domeček se dá velmi jednoduše smontovat bez použití nářadí. Barvy nevyblednou díky ochraně proti UV záření. Balení obsahuje i sadu nálepek pro vyzdobení domečku. Určeno pro deti 2 - 6 let Rozměr kartonu: 122x104x18 cm Pouze na domácí používání.

Marimex Dětský dřevěný domeček Zátiší - 11640467

Dřevěný dětský domeček Zátiší z jedlového dřeva s krytou verandou a dřevěnou podlážkou bude skvělým doplňkem na vaší zahradě. Děti si díky němu užijí spoustu zábavy. Dřevo je povrchově ošetřeno ochranným nátěrem. Technické parametry: není určeno pro komerční účely splňuje normu EN-71 rozměry: 184 x 118 x 123 cm materiál: dřevo (druh dřeva: Jedle) včetně podlahy baleno v kartonu - 2 ks balení