Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dotykove sklo ipad mini apple

Nalezeno:    225 produktů

Tvrzené sklo 3MK FlexibleGlass Apple iPad mini 6

Nerozbitný hybrid fólie a skla. Testováno, certifikováno, ověřeno zákazníky. FlexibleGlass zvyšuje odolnost obrazovky až o 250 %. V případě pádu se neroztříští na spoustu nebezpečných malých kousků. Nejenže je odolné proti prasknutí, ale také zpevňuje obrazovku. Tato významná vlastnost je mezi typickými chrániči obrazovky stále velmi vzácná.

Fixed sklo Apple iPad Mini 8,3"FIXGT-700

Ochranné tvrzené sklo FIXED pro Apple iPad Mini 8,3" (2021), čiré

Fixed sklo Apple iPad Mini 8,3"FIXGT-700

Ochranné tvrzené sklo FIXED pro Apple iPad Mini 8,3" (2021), čiré

Forever tvrzené sklo pro Apple iPad mini 4 GSM099081

Špičkové tvrzené sklo pro Apple iPad mini 4 s dokonalou průhledností, nabízí ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz a rychlou odezvu doteku.

Epico ochranné sklo pro Apple iPad mini 2021 63112151000001

Kvalitní tvrzené sklo pro Apple iPad mini 2021 je navrženo pro dokonalou ochranu obrazovky před poškrábáním, popraskáním nebo dokonce úplnému prasknutí displeje, navíc snižuje následky pádů a nárazů, snadná aplikace bez bublinek, přesná a rychlá odezva dotyku.

UAG Glass Shield tvrzené sklo Apple iPad mini 2021

Odolné tvrzené sklo pro daný typ zařízení, které dokonale chrání displej.

UAG Glass Shield tvrzené sklo Apple iPad mini 2021

Odolné tvrzené sklo pro daný typ zařízení, které dokonale chrání displej.

Forever tvrzené sklo pro Apple iPad mini 4 GSM099081

Sklo je určeno pro ochranu displeje(sklíčka) telefonu,MDA,PDA,a dalších zařízení před jejich poškrábáním nebo znečištěním.

Epico ochranné sklo Flexiglass pro Apple iPad mini 2021 63112151000002

Tvrzené ochranné sklo pro Apple iPad mini 2021, dokonale ochrání displej tabletu před poškozením, výtečně mírní následky pádu a tím způsobené odštípnutí skla nebo jeho popraskání. Ultratenké provedení (0,2 mm), temperované sklo s tvrdostí 9H se 100 % průhledností. Jednoduchá aplikace bez zanechání bublinek.

Tvrzené sklo FIXED na Apple iPad Mini 4/iPad Mini 5 (2019) (FIXG-271-033) průhledné

ochranné sklo na tablet • určeno pro Apple iPad Mini 4 • ochrana proti poškrábání • tvrdost 9H • ultratenká konstrukce 0,33 mm • zachovává dotykovou citlivost • ochrana proti otisku prstů

Tvrzené sklo Mocolo Apple iPad Pro 11" 44188 (ochranné sklo na mobil Apple iPad Pro 11")

Kvalitní tvrzené sklo Mocolo na mobil Apple iPad Pro 11". Sklo je velmi pevné a tenké, tloušťka je pouhých 0,33mm. Skla jsou vyrobena přesně na daný typ telefonu a mají v sobě výřezy na tlačítka, reproduktor atd. Toto sklo je verze 2.5D tzn., že se jedná o vylepšený model se zakulacenými hranami. Jeho tvrdost 9H je jedna z nejvyšších tvrdostí (10 je diamant), to znamená že nelze poškrábat jako běžný displej. Sklo je dokonale průhledné. Speciální tvrzené sklo dokonale chrání displej telefonu. Skládá se ze dvou vrstev, z čehož první tvoří tenké, odolné tvrzené sklo, druhou vrstvu tvoří velmi tenká vrstva průhledného silikonu, která zajistí perfektní přilnutí k displeji telefonu...

Cartinoe Stylus Pen dotykové pero na Apple iPad Pro, bílé

Stylus nebo pero na tablet se používá k prohlížení stránek, ovládání aplikaci nebo psaní poznámek na dotykových obrazovkách. Stylus značky Cartinoe je kompatibilní s Apple iPady a iPady Pro. Pero umožňuje upravit tloušťku linky a efektivně odstínem. Pro ještě větší pohodlí je pero vybaveno magnetem, pomocí kterého je připevněn k iPadu. Kompatibilita:• iPad mini (6. generace) • iPad Air (4. generace) • iPad Pro 12,9 palcový (3. generace) a novější • iPad Pro 11 palcový (1. generace) a novější Vlastnosti: • Vhodné pro psaní, kreslení, náčrty, prohlížení stránek • Vhodné na stínování • Stylus je přesný a vysoc...