Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Doza na prenaseni dortu

Nalezeno:    183 produktů

Plech na přenášení dortů Kitchen Craft Sweetly Does It

Je pro vás pečení častým koníčkem? Pak nezapomeňte na šikovný plech na zdvihání a přenášení dortů. Díky kvalitní nerez oceli plech unese i ty nejtěžší dorty, které tak snadno a v bezpečí přenesete z pečící formy na stojan.

HENDI dóza na parmazán (465370)

Menážka materiál pánve ocel, Máta rádi italské těstoviny podávané s parmazánem? Pak jistě oceníte menážku HENDI dózu na parmazán. V balení najdete skleněnou misku na parmazán, lžičku z nerezavějící oceli a to vše v nerezovém stojánku s držadlem pro snadné přenášení po kuchyni. Menážka má průměr 13 cm a výšku 9 cm. Díky této menážce HENDI si bude moci každý host vzít tolik parmazánu, kolik chce. Klíčové vlastnosti menážky HENDI - dóza na parmazánV balení menážky HENDI se nachází dóza na parmazán, lžička a stojánekDóza je skleněná, lžička a stojánek z nerezavějící oceliMenážka má průměr 13 cm a výšku 9 cmMenážka HENDI se snadno přenáší díky držadlu ve stojánku...

Dóza na potraviny 0,4 L

Hranatá plastová dóza na potraviny o vnitřním objemu 0,4 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Vzduchotěsné víko zajistí delší trvanlivost a čerstvost skladovaných potravin.

Dóza na potraviny 3,9 L

Hranatá plastová dóza na potraviny o vnitřním objemu 3,9 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Vzduchotěsné víko zajistí delší trvanlivost a čerstvost skladovaných potravin.

Dóza na potraviny 1,5 L

Hranatá plastová dóza na potraviny o vnitřním objemu 1,5 litr je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Vzduchotěsné víko zajistí delší trvanlivost a čerstvost skladovaných potravin.

Dóza na potraviny 5,3 L

Hranatá plastová dóza na potraviny o vnitřním objemu 5,3 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Vzduchotěsné víko zajistí delší trvanlivost a čerstvost skladovaných potravin.

Dóza na potraviny LifeStyle, 0,85 l

Dóza na potraviny s plastovým víkem o vnitřním objemu 0,85 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin.

Dóza na potraviny Sendvič motiv, 1 L

Plastová dóza na potraviny s motivem sendvičů má praktické víko a vnitřní objem 1 litr. Svačinový box je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin.

Plastová dóza na potraviny 0,24 L

Hranatá plastová dóza na potraviny o vnitřním objemu 0,24 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Vzduchotěsné víko zajistí delší trvanlivost a čerstvost skladovaných potravin.

Dóza na potraviny Airtight 1,2 L

Hranatá plastová dóza na potraviny o vnitřním objemu 1,2 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Vzduchotěsné víko zajistí delší trvanlivost a čerstvost skladovaných potravin.

Dóza na potraviny Silobox 950ml - SKLADEM

Dóza na potraviny Silobox jídlotransportér 950ml Představujeme Ti vychytanou řadu pomocníků na skladování a přenášení potravin. Budeš okouzlen-a prakticky navrženými detaily a příslušenstvím. Připrav si chutnou svačinu nebo oběd do práce i na výlet do praktického SILIBOXU se skládací vidličkou. Díky misce s vyjímatelnou přepážkou a kelímkem, můžeš mít víc druhů jídla i s dresingem! SILIBOX JÍDLOTRANSPORTÉR 950 ml s praktickou vnitřní miskou (330 ml) s rozdělovníkem a kelímkem s víčkem (40 ml) např. pro dressing, trasparentní víko se silikonovým těsněním a čtyřmi uzavíratelnými klipsy na upevnění. Vyrobeno z odolného plastu. Vhodné do myčky, mikrovlnky (bez víka) i do chladničky a mrazničky...

Dóza na potraviny Alaska 0,25 l

Hranatá plastová dóza s víkem na potraviny o vnitřním objemu 0,25 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Bez víka ji lze použít i k ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě.

Dóza na potraviny Alaska 0,5 l

Hranatá plastová dóza s víkem na potraviny o vnitřním objemu 0,5 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Bez víka ji lze použít i k ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě.

Dóza na potraviny Alaska 0,9 l

Hranatá plastová dóza s víkem na potraviny o vnitřním objemu 0,9 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Bez víka ji lze použít i k ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě.

Dóza na potraviny Alaska 2,4 l

Hranatá plastová dóza s víkem na potraviny o vnitřním objemu 2,4 litru je užitečným pomocníkem při uchovávání a přenášení potravin. Bez víka ji lze použít i k ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě.