Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dr schutz carpetlife prasek 1 kg

Nalezeno:    6 produktů

Dr. Schutz Carpetlife prášek 1 kg

Skvěle rozpouští nečistoty, pro intenzivní suché čištění textilních podlahovin. Ideální pro čištění koberců choulostivých na vlhkost, volně položených nebo napínaných koberců.Vhodné pro velurové koberce ze všech druhů syntetickkých vláken do výšky vlasu 10 mm a pro nízké smyčkové koberce. Granulát na suché čištění koberců s vynikajícími účinky na rozpouštění nečistot, pro důkladné a rychlé čištění částí i celých ploch koberců a textilních podlahovin. Je ideální pro intenzivní čištění všech materiálů, které jsou choulostivé na vlhkost a při speciálních konstrukcích a různých způsobech kladení (např. volně kladené, napínané, při použití vodou rozpustných lepidel a zdvojených podlah). Žádné sr...

Dr. Schutz Carpetlife - prášek na čištění koberců - 1 kg

CC - Carpetlife prášek na čištění koberců 1 kg - čistící prášek na koberce s vynikající schopností rozpouštět nečistoty, pro intenzivní čištění textilních podlahovin. Podlaha může být kdykoliv během čištění používána. Je ideální pro čištění koberců choulostivých na vlhkost, volně položených nebo napínaných koberců. Díky optimalizované velikosti zrna téměř žádná tvorba prachu. Profi prostředek. Použití: Prostředek se nanese na koberec, rovnoměrně smetáčkem nebo profi aplikatorem Magicroler vetře do koberce a po zaschnutí vysaje. Toto balení vám vyjde až na 20 m2 dle závislosti stupně znečištění.   Dodatečné údaje: EUH208 Obsahuje 2-octyl-2H-isothiazol-3-one. Může vyvolat alergickou...

Dr. Schutz CC - Carpetlife - prášek na čištění koberců 1 kg

Profesionální čistící prášek na koberce s vynikající schopností rozpouštět nečistoty, pro intenzivní čištění textilních podlahovin.

Dr. Schutz CC - Carpetlife - prášek na čištění koberců 10 kg

Profesionální čistící prášek na koberce s vynikající schopností rozpouštět nečistoty, pro intenzivní čištění textilních podlahovin.

Dr. Schutz Inolit - aktivní prášek - čistič 1 kg

CC – Inolit aktivní prášek 1 kg – firmou Villeroy & Boch doporučený základní čistič pro odstranění cementového závoje u dlažby a keramiky, pro venkovní i vnitřní bazény, zahradní fontány, betonové a kamenné podlahy, sanitární keramiku.

Dr. Schutz Inolit - aktivní prášek - čistič 1 kg

CC - Inolit aktivní prášek 1 kg - firmou Villeroy & Boch doporučený základní čistič pro odstranění cementového závoje u dlažby a keramiky, pro venkovní i vnitřní bazény, zahradní fontány, betonové a kamenné podlahy, sanitární keramiku. Odstraňuje také zbytky močového kamene, saze, mastné a rezavé skvrny. SpotřebaČištění: cca 5 – 10 kg na 100 m2, dle stupně znečištění a šířky spár. Bezpečnostní upozornění: H290 Může být korozivní pro kovy. H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

-->