Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drevene pocitadlo cervene

Nalezeno:    7 produktů

Woody Dřevěné počítadlo červené

Woody Dřevěné počítadlo červené Dřevěné počítadlo v červeném rámu. Vyrobeno z kvalitního dřeva o rozměrech 18,5 x 8,5 x 26 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

Woody Dřevěné počítadlo červené

100 ks kuliček, 10 tyček. Vhodné pro děti od 3 let. Vyrobené z bukového dřeva. Klasické dřevěné počítadlo v červeném rámu. Počítadlo je výbornou pomůčkou pro děti, které se začínají učit počítat.Na 10 tyčkách je navlečeno celkem 100 ks kuliček, které jsou roztříděné po pěti. Barvy, které jsou na počítadle použity jsou zdravotně nezávadné. Věková kategorie: 3 +

Wiky Počítadlo 881771

Dětské dřevěné počítadlo červené barvy. Oblíbená hračka dětí které, se teprve učí počítat. Didaktická pomůcka dobře využitelná pro děti v předškolním věku nebo prvňáčky. Počítadlo má 10 řad po 10 dřevěných kuličkách. Rozměr: 20x15,5cm Počítadlo je zdravotně nezávadné.

Dřevěné počitadlo v modré a červené Wooden abacus

Klasické dřevěné počítadlo představuje ideální pomůcku pro nenásilné procvičování počítání. Sčítání a odečítání je mnohem snadnější při současném názorném předvádění na dřevěných korálcích. Korálky jsou umístěny na kovových příčkách v dřevěném rámečku. Počítadlo je stabilní díky funkčnímu tvaru s rozšířenými bočními stěnami. Umožňuje počítání až do sta (10 x 10). Vysokou kvalitu výrobku zaručuje německá společnost GOKI. Věk: 4+ Rozměry: 16,3 x 4,9 x 16,6 cm Splňuje bezpečnostní normy EU.

Woody Počítadlo červené

Klasické dřevěné počítadlo v červeném rámu. Rozměr: 18,5 x 8,5 x 26cm.Pro holky i kluky od 3 let.

Woody Počítadlo červené

Dřevěné počítadlo v červeném rámu. Hračka je výbornou pomůckou pro děti, které se začínají učit počítat. Je to perfektní způsob, jak dítě přimět zábavnou formou, aby pochopilo číselné systémy. Pokud dítě používá svůj prst k pohybu kuliček na počítadle, spolupracují prsty s mozkem a vytváří se tak obrazová paměť. Dítě vizualizuje obraz ve své mysli a podle toho dál počítá.

WOODY Červené počítadlo

Dřevěné počítadlo v červeném rámu. Na deseti tyčkách je navlečeno celkem 100 ks dřevěných kuliček navlečených po deseti. Počítadlo se skláda ze 2 stěn, mezi kterými je 10 tyček. Na každé tyčce je 10 korálků dvou barev, s nimi je možno posouvat po tyčce. Pomocí dřevěného počítadla se Vaše dítě naučí zábavnou formou počítat od 1 třeba i do 100. Počítadlo podporuje rozvoj předmatematických představ a koordinaci oka a ruky. Vhodné pro děti od 3 let.

-->