Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dreveny domek pro krecka

Nalezeno:    524 produktů

DŘEVĚNÝ DOMEK PRO KŘEČKA STŘEDNÍ

Dřevěný domek pro křečka se zelenou střechou. Výrobek je určen pro chovatelské účely.

DŘEVĚNÝ DOMEK PRO KŘEČKA S 2 VCHODY

Dřevěný domek pro křečka o rozměru 14x7x14cm od Trixie. Domeček Luka pro malého hlodavce, který bude chloubou každé klece. Domeček má jednu velkou místnost, z které vedou dva vchody. Jeden přímo a druhý přes malou verandičku. Protože křečci často prozkoumávají okolí a rádi lezou i na stříšky, určitě ocení dřevěná stupátka, po kterých mohou jednoduše vyhopsat. Vtipně je vyřešená stříška nad verandičkou, která je vlastně mističkou, do které lze nasypat krmení, a křeček tak může jíst přímo ze střechy :-) Domeček lze umístit ke stěně, ale určitě se bude velmi vyjímat v rohu klícky. Pokud před nevzhledným plastovým vybavením klece dáváte přednost krásným produktům přírodního provedení, splní dom...

Dřevený domek LUKA pro křečka (trixie) - 14x7x14cm

Domeček pro křečky z přírodního dřeva LUKA. Má dva vchody, nad každý z nich může být zavěšen žlábek na potravu.

DŘEVĚNÝ DŮM PRO KŘEČKA A MALÉ HLODAVCE

Dřevěný domek pro křečka o rozměru 15x11x12cm od Trixie. Domeček Hendrik pro malého hlodavce, který bude dělat parádu v každé kleci. Domeček má jednu velkou místnost, do které se vstupuje z jedné strany. Aby byl model domu dokonalý, nechybí ani okénko nebo komín. Domeček lze umístit ke stěně a nebo do rohu klícky. Pokud před nevzhledným plastovým vybavením klece dáváte přednost hezkým produktům přírodního provedení, splní domeček vaše představy.

DŘEVĚNÝ DOMEK PRO MYŠI A KŘEČKY

Dřevěný domek pro křečka o rozměru 15x14x15cm od Trixie. Domeček Jerrik pro malého hlodavce bude dělat parádu v každé kleci. Domeček má jednu velkou místnost, do které se vstupuje z jedné strany vyvýšeným otvorem. Velkou výhodou tohoto provedení je právě vyvýšení vchodu, díky kterému nebude z domečku vypadávat podestýlka, z které si hlodavec udělal pohodlný pelíšek. Domeček lze umístit ke stěně a nebo do rohu klícky. Pokud před nevzhledným plastovým vybavením klece dáváte přednost nádherným produktům přírodního provedení, splní domeček vaše představy.

DŘEVĚNÝ DVOUPATROVÝ DŮM PRO HLODAVCE

Dřevěný domek pro křečka či myš o rozměru 15x15x16cm od Trixie. Domeček pro malého hlodavce bude dělat parádu v každé kleci. Najdete zde dvě místnosti. Jedna se nachází v přízemí a druhá v patře, do které se stoupá po celých schůdkách. (R)ádnému pořádnému baráčku nesmí chybět stříška a okýnka. Domeček jistě najde uplatnění u chovatelů, kteří mají mazlíčky dva. Domek lze umístit ke stěně a nebo do rohu klícky. Pokud před nevzhledným plastovým vybavením klece dáváte přednost nádherným produktům přírodního provedení, splní domeček vaše představy.

HRAČKA dřevěný DŮM HANNA pro křečka - 26x16x15cm

Domek Hanna. přírodní dřevo rozměr: 26 x 16 x 15 cm

Dřevěný domek pro berušky Diapozitiv

Dřevěný domek pro berušky Diapozitiv - Dřevěný domeček pro slunéčka a další užitečný hmyz poskytuje bezpečný a suchý úkryt. Lze jej zavěsit na stěnu nebo strom, či postavit na špalek nebo zídku.

Playbox Dřevěný domek pro hmyz

<p>S touto krásnou sadou si vytvoříte svůj vlastní domek pro hmyz.</p>

Playbox Dřevěný domek pro hmyz - neuveden

Publikace: Playbox Dřevěný domek pro hmyz - neuveden. S touto krásnou sadou si vytvoříte svůj vlastní domek pro hmyz. Publikace: Playbox Dřevěný domek pro hmyz - neuveden.

Dřevěný domek pro včelky samotářky Diapozitiv

Dřevěný domek pro včelky samotářky Diapozitiv - Dřevěný hmyzí hotel pro včelky samotářky - velmi užitečné a mírumilovné opylovače zahrady. Samotářky nežijí v úlu, ale potřebují pro rozmnožování dutinky, ve kterých si vytvoří hnízdní komůrky, do kterých nakladou vajíčka.

DŘEVĚNÝ DOMEK PRO KRÁLÍKA ČI MORČE

Dřevěný domek pro morče či králíka o rozměru 42x43x51cm od Trixie. Domeček pro většího hlodavce. Šikovná skříňka s pohodlným vlezem a šikmou stříškou. Pokud před nevzhledným plastovým vybavením klece dáváte přednost nádherným produktům přírodního provedení, splní dřevěný hrad vaše představy.

Furries PETHOUSETERASSO Domeček pro křečka

Domeček TerassoFurries PETHOUSETERASSO Domeček pro křečka Postavte svému drobečkovi luxusní domek s terasou, který bude vonět dřevem. Rychle a rád si ho zabydlí. Domeček se sestavuje z dřevěných dílků, které jsou uloženy na dřevěné kartě o rozměru  410 x 9 x 240 mm (d x v x š). Jedná se o zdravotně nezávadný výrobek, který je vyrobený v České republice, z certifikovaného dřeva. Lze poskládat levou i pravou variantu. Originální domek pro hlodavce Český výrobek

Dřevěný domek - domeček 140cm

Přírodní provedení se střešní krytinou z pískované lepenky.Jednoduchá montáž - montážní návod přiložen.Materiál - smrk, borovice. Tloušťka prken 14mm - 17mm .Výrobce doporučuje domek ochránit lakem, lazurou nebo jiným nátěrem.Výrobek je certifikován pro země EU u LGA Norimberk. Rozměry:[šířka: 140cm, délka: 140cm, výška: 145cm] Domek je vhodný pro děti od 3 do 12let Výrobce doporučuje domek ochránit dřevěný domek lakem, lazurou nebo jiným nátěrem. Za příplatek: + 550- Kč je možno domek zvýšit o cca 11cm) +1100,- možno domek zvýšit o cca 22 cm + 790,- + ještě okénko navíc, na protější straně (V albu pak naleznete tento medově hnědý domeček, i s podlahou, viz. foto v detailu! )...