Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dreveny vozik s kostkami

Nalezeno:    126 produktů

Studo Wood Dřevěný vozík s kostkami

Dřevěný vozík plný barevných kostiček. Díky pevné šňůrce ho za sebou děti mohou tahat. Dřevěný vozík plný barevných kostiček. Díky pevné šňůrce ho za sebou děti mohou tahat. Rozměry: 33 x 24 cm. Určeno pro děti od 2 let.

Vozík dřevěný velký s kostkami

S barevnými dřevěnými kostkami si děti vyhrají a vozík mohou využít jako chodítko pro své první krůčky. Dop. věk 1+ Rozměr: 32,5 × 42 × 9 cm Obsahuje 36 ks dřevěných kostek!

Eco toys Dřevěný vozík s dřevěnými kostkami - Beruška

Dřevěný vozík s dřevěnými kostkami ECO TOYS. Dřevěný vozík plný barevných kostiček. Vozík obsahuje 42 kusů barevných kostiček různých tvarů, které poslouží jako stavebnice. Děti si staví hrady, rozeznávají barvy - učí se hrou. Vozík s madlem lze využít i jako oporu pro první dětské krůčky. Pomáhá udržet rovnováhu a podporuje výuku chození. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, bez ostrých hran. Rozměry: délka: 40 cm, výška: 42cm, šířka: 32cm. 1. Jakost.

Eco toys Dřevěný vozík s dřevěnými kostkami - Beruška

N-03, Eco Toys - Beruška, barva: červená <strong>Dřevěný vozík s dřevěnými kostkami ECO TOYS.</strong> <br /> <br />Dřevěný vozík plný barevných kostiček. <br />Vozík obsahuje 42 kusů barevných kostiček různých tvarů, které poslouží jako stavebnice. <br />Děti si staví hrady, rozeznávají barvy - učí se hrou. <br />Vozík s madlem lze využít i jako oporu pro první dětské krůčky. Pomáhá udržet rovnováhu a podporuje výuku chození. <br /> <br />Vhodné pro děti od 12 měsíců. <br /> <br />Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, bez ostrých hran. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> délka: ...

ECOTOYS Dřevěný vozík - chodítko Eco Toys s kostkami

Dřevěný vozík - chodítko Eco Toys s kostkami je vhodný pro děti od 12 měsíců. Dřevěný vozík s kostkami slouží pro malé děti jako podpora při jejich prvních krůčcích a také jako kontejner pro dřevěné kostky, se kterými si můžou děti bezpečně hrát a stavět své první stavby a poznávat nové tvary. Vozík je vyroben ve tvaru zelené želvičky. Dřevěné hračky Eco Toys jsou vyrobeny z velmi kvalitního dřeva. Při jejich výrobě je kladen velký důraz na bezpečnost, a proto neobsahují žádné ostré hrany. Použitý lak je bezpečný k dětem. Všechny dřevěné hračky Eco Toys prošly velmi přísnými bezpečnostními normami, což dokazuje i veškerá certifikace. Technická specifika dřevěného vozíku - chodítka Eco To...

Woody Vozík s kostkami a madlem - Žába

Dřevěný vozík s kostkami a madlem může u menších dětí posloužit kromě hračky také jako chodítko. Vozík je totiž speciálně designován pro první dětské krůčky. V balení naleznete 24 dřevěných kostek.

WOODY Vozík s kostkami a madlem - Žába

Dřevěný vozík s kostkami a madlem může u menších dětí posloužit kromě hračky také jako chodítko. Vozík je totiž speciálně designován pro první dětské krůčky. V balení naleznete 24 dřevěných kostek. Vozík pro transport a uložení kostek. Obsahuje 24 ks barevných kostek. Výška madla: 40 cm. Rozměry vozíku: délka 44 cm, hloubka 33 cm, výška 41 cm. Vhodné pro děti od 1 roku. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.

Dřevěný vozík, vkládačka - zelený

Dřevěný vozík s dřevěnými kostkami ECO TOYS. Dřevěný vozík plný barevných kostiček. Vozík s madlem obasahuje 12 barevných kostek v pěti tvarech, 3 dřevěné desky s otvory. Vozík s madlem slouží taky jako opora pro první dětské krůčky. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Rozměry: 28 cm x 35 cm x 40 cm. 1. Jakost.

Dřevěný vozík s kovovým madlem a s kostkami

Červený vozík s kovovým madlem podpoří první dětské krůčky. Navíc je plný barevných dřevěných kostek, které poslouží jako stavebnice. Děti si staví hrady, rozeznávají barvy - učí se hrou. Madlo lze připevnit ve dvou různých sklonech. Ve vozíku si mohou děti vozit své oblíbené hračky. Rozměry jsou 35x45 cm (k madlu).

Vozík s kostkami

Dřevěný vozík v přírodním provedení s veselými kolečky a pestrobarevnými kostičkami je základním vybavením všech malých stavitelů. Skvělá pomůcka pro rozvoj tvořivosti a motoriky. Nevadí, když dítě prozkoumává kostky také pusinkou, barvy jsou netoxické a zdravotně zcela neškodné. Kostky můžete snadno otřít vlhkým hadříkem. Rozměry: - šířka 17 cm - hloubka 15 cm - výška 6 cm

LELIN - Dřevěný vozík, vkládačka - zelený

Dřevěný vozík s dřevěnými kostkami ECO TOYS.\n\nDřevěný vozík plný barevných kostiček.\nVozík s madlem obasahuje 12 barevných kostek v pěti tvarech, 3 dřevěné desky s otvory.\nVozík s madlem slouží taky jako opora pro první dětské krůčky.\nVhodné pro děti od 12 měsíců.\n\nRozměry: 28 cm x 35 cm x 40 cm. \n\n1. Jakost. \n\n\n

Alltoys Vozík s kostkami

Robustní plastový vozík s maxi kostkami uvnitř. Vozík obsahuje 22 kostek ze kterých si děti můžou stavět. Vozík má vyklápěcí madlo. Vozík s kostkami Alltoys. Vozík nabízí úložný prostor. Materiál nezávadný plast. Délka rukojeti: 43 cm. Rozměry: 37 x 29 x 13 cm. Vhodné pro děti od 3 let.