Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drzak telefonu sbs

Nalezeno:    5 produktů

SBS Freeway držák do auta (s přísavkou) pro smartphone

Držák do auta Freeway Vám umožňuje během jízdy využívat všechny funkce telefonu. Montážní systém s přísavkou umožňuje snadnou a rychlou instalaci. Orientovateľné a nastavitelné rameno zvyšují kompatibilitu s libovolným modelem mobilního telefonu. Orientovateľné rameno. Přísavka. Ramena s nastavitelnou šířkou. Min. šířka ramen: 55 mm Max. šířka ramen: 85 mm

SBS Freeway držák do auta (s přísavkou) pro smartphony s displejem do 6"

Držák do auta Freeway Vám umožňuje během jízdy využívat všechny funkce telefonu. Montážní systém s přísavkou umožňuje snadnou a rychlou instalaci. Orientovateľné a nastavitelné rameno zvyšují kompatibilitu s libovolným modelem mobilního telefonu. Nastavitelné a orientovateľné rameno. Přísavka. Ramena s nastavitelnou šířkou. Odolné vůči nárazům.

SBS držák do auta (do ventilace) pro smartphony s displejem do 5"

Univerzální držák do auta je ideálním společníkem pro Vaše dobrodružství. Rychlá a jednoduchá montáž na žebra mřížky ventilace umožňuje okamžitou a univerzální instalaci pro všechny vozy. Nastavitelná šířka a hloubka ramen je ideální pro přizpůsobení velikosti Vašeho mobilního telefonu nebo smartphonu, přičemž ramena jsou potaženy měkkou gumou. Jeho kompaktní velikost z něj dělá diskrétní předmět a zároveň neocenitelnou pomůcku při používání všech navigačních funkcí Vašeho smartphonu. Upevnění na mřížku ventilace. Ramena s nastavitelnou šířkou a hloubkou. Podložky potažené gumou proti poškrábání displeje. Min. šířka ramen: 36 mm Max. šířka ramen: 75 mm Instalaci v několika ...

SBS držák na kolo (na řídítka) pro smartphony s displejem do 5,5"

Jste často mimo domov, ale už se více nechcete obávat úrovně baterie Vašeho smartphonu? Pokud ano, tento záložní zdroj od SBS je ideálním řešením. Díky své kapacitě 5000 mAh Vám umožňuje prodloužit životnost baterie telefonu až o dalších 25 hodin. Zdroj obsahuje také malé LED svítidlo, což znamená, že tato přenosná baterie může také posloužit i jako praktické nouzové světlo. Kapacita: 5000 mAh Lithiová baterie. Funkce Fast Charge. 2.1 A USB výstup. přepravitelných v letadle.

SBS Airclip TESUPPUNIVAIRCLIP

Univerzální držák do auta SBS Airclip je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu do úhlopříčky 6 " díky nastavitelným čelistem. Instalace je snadná, stačí zasunout držák do mřížky ventilace a zvolit vertikální nebo horizontální polohu displeje. Čelisti držáku jsou pogumované pro pevné uchycení a ochranu vašeho telefonu před poškrábáním.

-->