Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drzak telefonu sbs

Nalezeno:    21 produktů

SBS univerzální držák s přísavkou

Držák SBS Freeway vám umožní vychutnat si všechny funkce telefonu během řízení. Montážní systém s přísavkou umožňuje snadnou a rychlou instalaci. možnost otáčení a nastavitelná podpěra rozšířuje kompatibilitu na každý model mobilního telefonu.

SBS univerzální držák s přísavkou TESUPUNIONETOUCH

Univerzální držák do auta SBS ONE TOUCH je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu do úhlopříčky 5,5 " díky automatickým čelistem – stačí přitlačit telefon k tlačítku uprostřed a držák se automaticky sevře kolem telefonu. Instalace je snadná pomocí přísavky k přednímu sklu nebo palubní desce.

SBS univerzální šelfie držák stříbrný

Prstenový držák vám umožní vyhotovit perfektní selfie. Jeho instalace je jednoduché - přilepit na zadní stranu telefonu. Kroužek je možné otáčet o 360°, což umožní smartphone ovládat jednou rukou. Nabízí i možnost přišroubování k zadnímu krytu telefonu. Prsten je možné využít i jako praktický stojánek pro podporu telefonu a pohodlné sledování. Ve stříbrné barvě skvěle zapadne do designu telefonu.

SBS Univerzální držák do větráku

Univerzální držák do auta SBS je ideální společník na cesty. Rychlé a snadné připevnění k odvzdušňovací mřížce umožňuje okamžitou instalaci pro všechna vozidla. Nastavitelná šířka a hloubka ramene umožnuje ideální přizpůsobení pro velikost vašeho mobilního telefonu nebo smartphonu a jsou potaženy měkkým pogumováním proti poškrábání. Jeho kompaktní rozměry z něj dělají diskrétní objekt.

SBS univerzální držák do auta, černá

Univerzální držák SBS vyniká svým velmi kvalitním provedením. Základ držáku vytváří hliník, který je velmi pevný a zároveň lehký. Je uzpůsoben k instalaci do ventilační mřížky automobilu. Držák je konstruován tak, aby poskytl spolehlivé uchycení telefonu s maximální úhlopříčkou telefonu 6" a maximální šířkou 90 mm.

SBS držák do auta MID ROUND, magnetický, do mřížky, TESUPMIDROUNDAIR

Univerzální držák do auta SBS MID ROUND je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu díky magnetickému přichycení. Instalace je snadná, stačí zasunout držák do mřížky ventilace a připevnit jednu z kovových destiček k telefonu (jsou součástí balení).

SBS Magnetický držák s nalepovacím kroužkem

Tento unikátní set od značky SBS v sobě ukrývá magnetický držák do auta a nalepovací kroužek na telefon, který je také magnetický. Kroužek má dvojí využití. Díky němu lze jednoduše upevnit telefon do držáku. Dále kroužek umožňuje jistější úchop telefonu, aby Vám nevyklouzl z ruky. To jistě oceníte například při tvorbě selfie fotografií. Držák je uzpůsobený pro uchycení do mřížky ventilace ve Vašem voze. Průměr držáku je 35 mm.

SBS Magnetický držák Mid Round, černá

Magnetický držák SBS v černém provedení pro chytré telefony je vybavený kvalitní nálepkou, která umožní přichycení držáku kamkoliv na palubní desku Vašeho automobilu. Pro správné fungování je potřebné vložit magnetickou destičku pod kryt baterie nebo pod ochranný kryt Vašeho telefonu. Poté stačí telefon přiložit k držáku a díky silnému magnetu se rychle a spolehlivě uchytí. Držák má průměr 35 mm, takže je malý a díky kovovému provedení je navíc pěkný, takže nebude nijak narušovat interiér Vašeho auta. Barva: černá.

SBS Magnetický držák do auta, černý

Univerzální magnetický držák do auta je kompatibilní s většinou chytrých telefonů. Podmínkou je využití zadního krytu, do kterého je potřeba vložit magnetickou destičku. Poté je Váš telefon připravený k přichycení k držáku. Magnet je dostatečně silný, takže v pohodě udrží Váš telefon na svém místě. Samotný držák je vyrobený z kvalitních materiálů, které zaručí dlouhou životnost. Mechanismus upnutí držáku je navržený pro uchycení do ventilační mřížky.

SBS Držák do auta MID ROUND magnetický samolepicí, univerzální pro smartphony, černý

Univerzální držák do auta SBS MID ROUND je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu díky magnetickému přichycení. Instalace je snadná, stačí přilepit držák na palubku vozidla a připevnit jednu z kovových destiček k telefonu (jsou součástí balení).

SBS univerzální magnetický držák do auta, černá

Univerzální magnetický držák je vhodný pro chytré telefony i s velkými úhlopříčkami. Průměr držáku je 40 mm a obsahuje velmi silný magnet, který zajistí jisté uchycení Vašeho telefonu do držáku. Pro správnou funkci je potřebné vložit pod kryt baterie nebo pod ochranný kryt magnetickou destičku. Výhodou toho držáku je integrovaný kloub, který umožní nastavení Vámi požadované polohy v celých 360°. Držák je určený pro uchycení do mřížky ventilátoru Vašeho automobilu.

SBS Wide Run univerzální držák s nastavitelným klipem, černý

Univerzální magnetický držák SBS je určený pro uchycení do mřížky ventilace ve vašem vozidle. Díky tomuto držáku tak můžete mít přehled o vašem telefonu i během jízdy. Výhodou je, že lze telefon do držáku vložit na šířku i na výšku. Díky magnetickému provedení není uživatel limitovaný úhlopříčkou telefonu. Samotný držák je malý a je vyrobený z kartáčovaného kovu, takže skvěle padne do každého interiéru. Průměr je pouhých 42 mm. V balení se nachází dvě magnetické destičky, kulatá a obdélníková.

SBS Airclip TESUPPUNIVAIRCLIP

Univerzální držák do auta SBS Airclip je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu do úhlopříčky 6 " díky nastavitelným čelistem. Instalace je snadná, stačí zasunout držák do mřížky ventilace a zvolit vertikální nebo horizontální polohu displeje. Čelisti držáku jsou pogumované pro pevné uchycení a ochranu vašeho telefonu před poškrábáním.

SBS Mid Round univerzální magnetický držák na chytré telefony

Univerzální magnetický držák je určený pro chytré telefony. Velkou výhodou tohoto držáku je, že není téměř omezený velikostí zařízení. Průměr držáku je 35 mm. Pro správnou funkci je potřebné vložit magnetickou destičku mezi kryt telefonu a baterii, nebo mezi telefon a kryt. Po té je možné pohodlně umístit telefon do držáku. Držák je určený pro uchycení do ventilační mřížky ve vašem voze.

Nabíječka SBS TESUPWIDEROUNDCLIP - neoriginální

Magnetický držák do auta WIDE ROUND instalovaný do mřížky ventilace. Součástí balení jsou kovové destičky na zadní kryt telefonu (jedna lepicí jedna za pouzdro) – držák je tak univerzální pro jakýkoliv typ telefonu. Silné magnety drží zařízení pevně na místě i v ostrých zastáčkách.