Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dudlik latex kulata savicka

Nalezeno:    219 produktů

SUAVINEX - LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - MODRÝ DINO

SUAVINEX, LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - MODRÝ DINO Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Její ergonomický tvar podporuje lepší uchopení během krmení miminka. Má kulatou 3-poziční latexovou savičku, kterou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu pouhým pootáčením. Láhev disponuje antikolikovými průduchy, které zamezují hromadění vzduchu a jeho polykání během krmení, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. Savička je schválena španělskou asociací Pediatrů a dentistů. Láhve je radostí kombinovat spolu s oválnými klipy a dudlíky řady Fusion designové značky Suavinex. Objem: 150 ml. Tvar savičky: kula...

SUAVINEX - LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - MODRÝ INDIÁN

SUAVINEX, LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - MODRÝ INDIÁN Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Její ergonomický tvar podporuje lepší uchopení během krmení miminka. Má kulatou 3-poziční latexovou savičku, kterou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu pouhým pootáčením. Láhev disponuje antikolikovými průduchy, které zamezují hromadění vzduchu a jeho polykání během krmení, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. Savička je schválena španělskou asociací Pediatrů a dentistů. Láhve je radostí kombinovat spolu s oválnými klipy a dudlíky řady Fusion designové značky Suavinex. Objem: 150 ml. Tvar savičky: k...

SUAVINEX - LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - RŮŽOVÝ INDIÁN

SUAVINEX, LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - RŮŽOVÝ INDIÁN Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Její ergonomický tvar podporuje lepší uchopení během krmení miminka. Má kulatou 3-poziční latexovou savičku, kterou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu pouhým pootáčením. Láhev disponuje antikolikovými průduchy, které zamezují hromadění vzduchu a jeho polykání během krmení, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. Savička je schválena španělskou asociací Pediatrů a dentistů. Láhve je radostí kombinovat spolu s oválnými klipy a dudlíky řady Fusion designové značky Suavinex. Objem: 150 ml. Tvar savičky: k...

Suavinex Láhev kulatá savička Latex - Modrý pes270ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 270 ml - MODRÝ PES Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní.

SUAVINEX Láhev kulatá savička Latex Růžový Indián 150ml

SUAVINEX Láhev kulatá savička Latex 150ml Růžový Indián Kojenecká láhev v moderním designu s veselým potiskem a kulatou latexovou savičkou pro snadné krmení vašeho miminka.

SUAVINEX Láhev kulatá savička Latex Modrý Indián 150ml

SUAVINEX Láhev kulatá savička Latex 150ml Modrý Indián Kojenecká láhev v moderním designu s veselým potiskem a kulatou latexovou savičkou pro snadné krmení vašeho miminka.

SUAVINEX Láhev kulatá savička Latex Modrý Dino 150ml

SUAVINEX Láhev kulatá savička Latex 150ml Modrý Dino Kojenecká láhev v moderním designu s veselým potiskem a kulatou latexovou savičkou pro snadné krmení vašeho miminka.

Suavinex Láhev kulatá savička Latex - Žlutá včela 270ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 270 ml - ŽLUTÁ VČELA Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní.

Suavinex Láhev kulatá savička Latex - Modrý páv 270ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 270 ml - MODRÝ PÁV Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní.

Suavinex Láhev kulatá savička Latex - Růžový motýl 270ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 270 ml - RŮŽOVÝ MOTÝL Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní.

Suavinex Láhev kulatá savička Latex - Modrá včela 270ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 270 ml - MODRÁ VČELA Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní.

Suavinex Láhev kulatá savička Latex - Fialový pes 270ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 270 ml - FIALOVÝ PES Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní.

Suavinex Láhev kulatá savička latex modrý páv 150ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - MODRÝ PÁV Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Má kulatou savičku a její ergonomický tvar podporuje během krmení miminka lepší uchopení.

Suavinex Láhev kulatá savička latex modrý pes 150ml

SUAVINEX | LÁHEV Kulatá savička LATEX 150 ml - MODRÝ PES Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Má kulatou savičku a její ergonomický tvar podporuje během krmení miminka lepší uchopení.