Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Durex perfect glide 50ml

Nalezeno:    21 produktů

Durex Perfect Glide 50ml

Play Perfect Glide je silikonový lubrikant. Vydrží déle než lubrikační gely na vodní bázi. Proto si můžete užívat bez nutnosti další aplikace. Gel příjemně hřeje. Napomůže okořenit váš sexuální život, zabrání nepříjemným pocitům při milování a zajistí vám ještě o něco smyslnější intimní požitky.

Durex Perfect Glide 50ml

Lubrikační gel Originals Silicone poskytuje hladší prožitek pro vás a vašeho partnera/vaší partnerku, takže u toho vydržíte déle. Je vhodný pro předehru i sex. Lubrikační gel na bázi silikonu vydrží déle než lubrikant na bázi vody. Soustřeďte se na okamžik s minimem přerušení, protože nebudete muset zastavit a často aplikovat gel. Lubrikační gel Durex pomáhá zmírnit vaginální suchost a nepohodlí, zvyšuje pocit hladkosti a přináší více potěšení během sexu.

Durex Perfect Glide 50ml

Silikonový lubrikační gel značky Durex! Vhodný pro anální a vaginální použití! Obsah 50ml. Perfect Glide je lubrikační gel značky Durex na silikonové bázi vhodný pro anální a vaginální použití! Výhoda silikonového lubrikantu Perfect Glide spočívá v jeho kluznosti. Nevysychá, nežmolkovatí, bez parfemací. Lubrikační gel je možné použít i s kondomy. Obsah 50ml.

Durex Perfect Glide 50ml

Silikonový lubrikační gel značky Durex! Vhodný pro anální a vaginální použití! Obsah 50ml.

Durex Perfect Glide 50ml

Silikonový lubrikační gel značky Durex! Vhodný pro anální a vaginální použití! Obsah 50ml.

Durex Play Perfect Glide – 50ml

Hedvábně hladký a jemný silikonový lubrikant

Durex Play Perfect Glide – 50ml

Hedvábně hladký a jemný silikonový lubrikant

Lubrikační gel DUREX Play Perfect Glide 50ml

Lubrikační gel DUREX Play Perfect Glide 50ml Gel na silikonové bázi. Dostane Vás svou skvělou skluzností a dlouhou životností. Stačí použít jen opravdu malé množství.

Durex Play Perfect Glide lubrikační gel 50ml

Loga třetí strany: Značka CE - Značka Evropské konformity Loga třetí strany: Zelený bod Druh balení: Dávkovač Standardizovaná značka: Durex Regulovaný název výrobku: Lubrikační gel

Durex Perfect Glide

Durex Perfect Glide-Lubrikant na bázi silikonu s 3 krát déle trvajícím účinkem od známé značky Durex. Extra kluzný, velmi úsporný, žádné opakované použití nebývá zapotřebí. Hedvábně hladký a nelepivý. Silikonové lubrikanty nepoužívejte s výrobky a pomůckami ze silikonu. Mohlo by dojít k jejich poničení. Bezpečný pro použití s latexovými kondomy. Objem 50 ml. Výrobek značky Durex.

Durex Perfect Glide 50 ml

✓ extra mazlavý gel - silikonový lubrikant pro fajnšmekry ✓ ušetříte! - vysychá pomaleji než lubrikant na vodní bázi. Na jeden "šuk" ho minete menší množství ✓ ideální na anální sex - silné mazadlo pro hladkou jízdu na "zadním kole" ✓ OK s latexovým kondomem Durex Perfect Glide silikonový lubrikační...

Durex Play Perfect Glide - lubrikant na bázi vody (50ml)

Až o třikrát déle trvající účinek! Lubrikační gel na bázi silikonu, který zajišťuje jemnou kluzkost. Dostačující je použít velmi malé množství, protože není leptavý, zůstává dlouho na pokožce. Vhodné ke kondomem. vlastnosti: -dlouho trvající mazivost -postačujúce je i malé množství -šetří k pokožce -ideální na vaginální i anální používání -vhodné ke kondomem -nezanechává pocit mastnoty Složení: Dimethicone V 50ml-ovém balení s praktickou pumpičkou.

Durex Play Perfect glide intimní lubrikat 50 ml

Popis Durex Play Perfect Glide je nejdéle trvající intimní lubrikant od Durex! Vydrží 3 krát déle než nejprodávanější lubrikant Durex na vodní bázi. Je na bázi silikonu, snadno nevysychá. Play lubrikanty zvlhčují prostředí vagíny a snižují intimní nepohodlí a přitom vytváří smyslný zážitek. Návod na použití: Odstraňte víčko, otočte pumpičkou, jemně zmáčkněte a hladce naneste lubrikant kamkoli budete chtít. Spotřebujte do tří měsíců od otevření. Bezpečné při použití s kondomy. Skladování a použití ...

Durex Play Perfect Glide 50 ml, silikonový lubrikant

Silikonový lubrikant značky Durex, který jen tak nezasychá a pořádně klouže. Můžete ho používat s kondomy. Vhodný i pro anální a orální sex. Obsah 50 ml.

DUREX Play Perfect Glide Lubrikační gel 50 ml

Lubrikační gel na silikonové bázi je hedvábně hladký, jemný na dotyk a neusychá příliš rychle.

-->