Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Durexplay massage lubricant s aloe vera

Nalezeno:    4 produkty

DurexPlay massage & lubricant s Aloe Vera

Senzitivní masážní gel a lubrikant, perfektní pro partnerskou předehru a užití na intimní místa. Je jemný, k pokožce citlivý. Masážní gel také obsahuje vitamín E, blahodárně tak pěstí zdravou pokožku, podporuje její jemnost a pružnost. Play 2 v 1 aneb unikátní smyslný masážní gel a lubrikant v jednom. Nyní nově obsahuje aloe vera, které pokožku hydratuje a zjemňuje. Objem balení 200 ml.

DurexPlay massage & lubricant s Aloe Vera

Senzitivní masážní gel a lubrikant, perfektní pro partnerskou předehru a užití na intimní místa. Je jemný, k pokožce citlivý. Masážní gel také obsahuje vitamín E, blahodárně tak pěstí zdravou pokožku, podporuje její jemnost a pružnost. Play 2 v 1 aneb unikátní smyslný masážní gel a lubrikant v jednom. Nyní nově obsahuje aloe vera, které pokožku hydratuje a zjemňuje. Objem balení 200 ml. Nejoblíbenější masážní gel a lubrikant, perfektní pro partnerskou předehru a užití na intimní místa. Masážní gel také…

Waterglide Massage Gel & Lubricant Aloe Vera 300 ml, lubrikační a masážní gel na vodní bázi s aloe vera

2 v 1 lubrikant a masážní gel na vodní bázi v lékařské kvalitě s blahodárnou aloe vera. Kompatibilní s kondomy a erotickými hračkami. Dlouhotrvající účinek, snadno se čistí. Vyrobený v Německu. Obsah 300 ml.

JoyDrops 2in1 Sensual Massage Lubricant Gel 125 ml, gel na vodní bázi s vitamínem E a aloe vera

Univerzální hedvábně jemný lubrikační a masážní gel 2v1 na vodní bázi s vitamínem E. Vhodný jako běžný lubrikační gel pro pohlavní styk, orální sex i erotické pomůcky, kompatibilní s kondomy, zároveň poslouží jako kvalitní masážní gel. Hypoalergenní, nezanechává skvrny.

-->