Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dvere solo

Nalezeno:    45 produktů

Eva Solo Lucerna závěsná

Eva Solo předvedla ;střízlivý a vytříbený, typicky severský styl. Lucerna je lehká a vzdušná, vyrobena z ;kvalitního skla, nerezové oceli a silikonu. ;Můžete ji zavěsit na strom nebo dveře ;díky rukojeti z ;nerezové oceli, stejně tak ji můžete položit na stůl nebo na terasu. Vytváří magickou atmosféru během jídla nebo povídání s ;přáteli. Skleněná část chrání plamen před větrem, takže ani při větším větru svíčka nezhasíná. ; Designéři Eva Solo ji opatřili mnoha příjemnými detaily, které usnadňují její používání a čištění. ;Dno lucerny tvoří silikonový zachytávač skapaného vosku. Zatlačením z opačné strany jej snadno odstraníte. ;Spodní část je perforovaná pro zajištění dostatku kyslíku pro ...

Lucerna závěsná, Eva Solo

Eva Solo předvedla  střízlivý a vytříbený, typicky severský styl . Lucerna je lehká a vzdušná, vyrobena z kvalitního skla, nerezové oceli a silikonu.  Můžete ji zavěsit na strom nebo dveře  díky rukojeti z nerezové oceli, stejně tak ji můžete položit na stůl nebo na terasu. Vytváří magickou atmosféru během jídla nebo povídání s přáteli. Skleněná část chrání plamen před větrem, takže ani při větším větru svíčka nezhasíná.   Designéři Eva Solo ji opatřili mnoha příjemnými detaily, které usnadňují její používání a čištění.  Dno lucerny tvoří silikonový zachytávač skapaného vosku. Zatlačením z opa...

ABYstyle Plakát na dveře Star Wars - Han Solo

Plakát na dveře s grafikou vesmírného pašeráka Hana Sola z filmové sci-fi ságy Star Wars - Hvězdné války. I vy můžete mít svého Hana zmraženého v karbonitu! Nechte návštěvu hádat, co děláte se svými hosty!

Šatní skříň SOLO 3D2S sonoma

Šatní skříň třídveřová SOLO je provedena v jednoduché linii, která se hodí do téměř každého interiéru. Korpus je vyroben z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě dub sonoma, dvířka jsou vyrobeny z kvalitní MDF desky ( zaoblené hrany ) v barvě dub sonoma. Skříň obsahuje 2 praktické zásuvky a prostřední dveře jsou osazeny zrcadlem. Dodáváme v demontovaném stavu.

**Šatní skříň solo 3d2s sonoma

Uvedená akční cena platí pouze pro nábytek, který je skladem! Šatní skříň třídveřová SOLO je provedena v jednoduché linii, která se hodí do téměř každého interiéru. Korpus je vyroben z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě dub sonoma, dvířka jsou vyrobeny z kvalitní MDF desky ( zaoblené hrany ) v barvě dub sonoma. Skříň obsahuje 2 praktické zásuvky a prostřední dveře jsou osazeny zrcadlem. Dodáváme v demontovaném stavu.