Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dvere z masivu polsko

Nalezeno:    164 produktů

Podobné fráze:

MAXIVA Vitrína - AVIGNON 15, bílá borovice/karamelová borovice

Luxusní vitrína AVIGNON 15 z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku AVIGNON. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus v kombinaci masivu a dýhované dřevotřískové desky, úchytky jsou kovové. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

Rustikální šatní skříň Lindau II

Stylová rustikální dřevěná šatní skříň. Skříň Lindau II. má čelní plochy z dubového masivu a korpus z dřevotřískové desky s povrchovou úpravou z přírodní dubové dýhy. Kování a zámek v barvě mosaz. Skříň má 2 zásuvky, uzamykatelné dveře, nahoře 1 pevná police a 2 pevné šatní tyče umístěné čelně, dole 2 volné nastavitelné police. Dodáváme pouze v moření dub rustikal. Detail odstínu dub rustikál je na obrázku č.3. Prosím berte na vědomí, že se odstín může mírně lišit od zobrazeného dezénu, vlivem technického zpracování, osvětlení a nastavení vašeho monitoru.

Rustikální šatní skříň Lindau I

Stylová rustikální dřevěná šatní skříň. Skříň má čelní plochy z dubového masivu a korpus z dřevotřískové desky s povrchovou úpravou z přírodní dubové dýhy. Kování a zámek v barvě mosaz. Skříň má 1 zásuvku, uzamykatelné dveře, nahoře 1 pevná police a 1 pevná šatní tyč, umístěná čelně, dole 2 volné nastavitelné police. Panty pouze pravé. Dodáváme v moření dub rustikal. Detail odstínu dub rustikál je na obrázku č.2. Prosím berte na vědomí, že se odstín může mírně lišit od zobrazeného dezénu, vlivem technického zpracování, osvětlení a nastavení vašeho monitoru.

MAXIVA Komoda - AVIGNON 45, bílá borovice / karamelová borovice

Luxusní komoda AVIGNON 15 z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku AVIGNON. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus v kombinaci masivu a dýhované dřevotřískové desky, úchytky jsou kovové. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Komoda - AVIGNON 49, bílá borovice / karamelová borovice

Luxusní komoda AVIGNON 49 z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku AVIGNON. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus v kombinaci masivu a dýhované dřevotřískové desky, úchytky jsou kovové. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Skříňka pod TV - AVIGNON 24, bílá borovice/karamelová borovice

Luxusní skříňka pod TV AVIGNON 24 z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku AVIGNON. Při výrobě skříňky jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus v kombinaci masivu a dýhované dřevotřískové desky, úchytky jsou kovové. Skříňka se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

MAXIVA Šatní skříň - AVIGNON 70, bílá borovice/karamelová borovice

Luxusní šatní skříň AVIGNON 70 z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku AVIGNON. Při výrobě skříně jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus v kombinaci masivu a dýhované dřevotřískové desky, úchytky jsou kovové. Skříň se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.

Germany Zrcadlová skříň - Buk masiv

Zrcadlová skříň - Jádrový buk masiv obsahuje: 1 x velké zrcadlové dveře + 1 dveře z masivu možnost monžáže dveří i obráceně - levé za pravé 1 x foch + 1 x tyč na ramínka uvnitř Rozměry: š - 90cm, v - 190cm, h - 42cm. Přední části nábytku jsou vyrobeny z masivního jádrového buku a korpusy skříně jsou z melaminované dřevotřísky odolné proti poškrábání. Jedná se o kvalitní německý výrobek. Úchytky jsou kovové a lakované. Veškerý spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Nábytek je dodáván v demontu s podrobným obrazovým návodem na sestavení a českým přinávodem. Jednoduché sestavení - zvládne každý kutil. Nábytek je balen v zalisovaných plastových balících - z důvodu možného poškození...

MAXIVA Šatní skříň - MADISON 74, bílá bříza

Luxusní šatní skříň MADISON 74 z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku MADISON. Při výrobě skříně jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, police z laminované dřevotřísky, úchytky jsou kovové. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění: 2x levé dveře, uvnitř 2x prostor s tyčí pro zavěšení oděvů,

MAXIVA Komoda - PORTI 48, čokoládový dub

Luxusní komoda PORTI 48 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku PORTI. Při výrobě komody jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, úchytky a rámečky skel jsou kovové ve stříbrné barvě. Přední stěna je doplněna pruhy z černého lesklého skla, dolní podstava je lakována do černé barvy. Komoda se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnit...

MAXIVA Šatní skříň - PORTI 73, antický dub

Luxusní šatní skříň PORTI 73 se zrcadlem z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku PORTI. Při výrobě skříně jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, police z laminované dřevotřísky, úchytky jsou kovové ve stříbrné barvě. Přední stěna je doplněna pruhy z černého lesklého skla, dolní podstava je lakována do černé barvy. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění:

MAXIVA Šatní skříň - PORTI 73, čokoládový dub

Luxusní šatní skříň PORTI 73 se zrcadlem z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku PORTI. Při výrobě skříně jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, police z laminované dřevotřísky, úchytky jsou kovové ve stříbrné barvě. Přední stěna je doplněna pruhy z černého lesklého skla, dolní podstava je lakována do černé barvy. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění:

MAXIVA Vitrína - TORINO 12, zlatý dub

Luxusní vitrína TORINO 12 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku TORINO. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, designové pásky jsou kovové ve stříbrné barvě. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu.

MAXIVA Vitrína - TORINO 15, zlatý dub

Luxusní vitrína TORINO 15 v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku TORINO. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, designové pásky jsou kovové ve stříbrné barvě. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu.

MAXIVA Vitrína - SAVIO 10 (levá), dub rustikal

Luxusní vitrína SAVIO 10 (levá) v moderním designu z masivního dřeva je součástí skupiny systémového nábytku SAVIO. Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z masivu, korpus z dýhované dřevotřískové desky, vnitřní díly z lamina v dekoru dřeva, sklo je tvrzené, rámečky skel jsou kovové kartáčované ve stříbrné barvě. Vitrína se dodává již z výroby ve smontovaném stavu. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku. Členění:...

Podobné fráze:

-->