Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dverni zarazka

Nalezeno:    288 produktů

Dveřní zarážka

WENKO Multi-STOP, první na světě, konečně poskytuje perfektní řešení tohoto společného problému! Multitalentový nástroj lze použít jako dveřní zarážku, drží nakloněná okna otevřená, slouží jako nárazník mezi kliky a zdi, a dokonce vás chrání před sevřením prstů ve dveřích nebo zásuvkách. Zejména děti a domácí zvířata již nebudou vyděšeni nebo dokonce zraněni náhlým zabouchnutím dveří nebo oken. Díky svému chytrému a flexibilnímu tvaru, WENKO Multi-STOP se přizpůsobuje různým výškám pod dveřím a okenním otvorům. Diskrétní šedá barva se ideálně harmonizuje s jakýmkoli interiérem.

Zinkoslitinová dveřní zarážka

Zinkoslitinová dveřní zarážka. Montáž do podlahy.

Dveřní zarážka Lama

Dveřní zarážka Lama. Z polyesteru, v různých barevných provedeních. Měří 12x22x30v cm.

Dveřní zarážka Majolika

Dveřní zarážka Majolika s krásným vzorem. Z polyesteru. Měří (s uchem) 26x10x30v cm.

Dveřní zarážka Ovečka

Dveřní zarážka Ovečka ze 100% polyesteru s výplní z polyesteru smíchaného s pískem. Měří 38x24x10v cm.

Dveřní zarážka Jelen

Dveřní zarážka Jelen je krásný doplněk do domu. 95 % polyester a 5 % vlna. S pískem uvnitř. Měří 13x22x30v cm.

Dveřní zarážka Kočka

Dveřní zarážka Kočka je milá a veselá. Dveře už se nikdy nepřibouchnou. Ze 100% polyesteru. Váží 1020 g. Měří 19x14x20 cm.

Dveřní zarážka Skřítek

Dveřní zarážka Skřítek je krásná, praktická a dekorativní. Zpracovaná do detailu. Vyrobená z polyesteru. Čepice s různými vzory. Měří cca 20x60v cm.

Dveřní zarážka Pes

Dveřní zarážka Pes je praktický a vtipný a každého rozveselí. Je vyrobený z měkké polyesterové látky. Váží 1 kg. Měří cca 27x22x26v cm. V různých barevných variantách.

Dveřní zarážka Santa

Dveřní zarážka Santa s čidlem, díky kterému hlasitě zachrápe, kdykoli kolem něj někdo projde. S vypínačem, na 2 baterie AAA, které nejsou součástí balení. Vyrobený z umělé pryskyřice. Měří 21x10x13,5v cm.

Dveřní zarážka E234

Nerezová těžká zarážka do dveří s třemi gumovými kroužky. Lze ji jednoduše umístit, kde je potřeba. Není nutné nic šroubovat.

Dveřní zarážka Squirrel

Výrobek má úpravu se starožitným vzhledem.

Rostex dveřní zarážka úhelník

Rostex dveřní zarážka úhelník Dveřní zarážka zabraňuje pohybu dveřního křídla do nežádoucí polohy. Povrchová úprava Cr - nerez Dostupnost jednotlivých variant závisí na výběru povrchové úpravy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Ke stažení Popis povrchových úprav