Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Emco musli

Nalezeno:    21 produktů

EMCO Müsli sušenky oříškové 60g

EMCO Müsli sušenky oříškové 60g Müsli sušenky s příchutí ořechy, 6ks. Jsou lehce stravitelné a chutné.

EMCO Müsli sušenky čokoládové 60g

EMCO Müsli sušenky čokoládové 60g Müsli sušenky s příchutí čokolády, 6ks. Jsou lehce stravitelné a chutné.

EMCO Müsli sušenky borůvkové 60g

EMCO Müsli sušenky borůvkové 60g Müsli sušenky s příchutí brusinka + borůvka, 6ks. Jsou lehce stravitelné a chutné.

EMCO Müsli křupavé s ořechy 375g

EMCO Müsli křupavé s ořechy 375g Základem jsou ovesné vločky s vysokým obsahem bílkovin a minerálních látek. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

EMCO Müsli sušenky čokoládové 60 g

Ovesné sušenky s čokoládou oceníte kdykoliv během dne. Vemte si je kamkoliv s sebou, až vás přepadne chuť na něco dobrého.

EMCO Müsli sušenky oříškové 60 g

Ovesné sušenky, které oceníte kdykoliv během dne, když vás přepadně chuť na něco dobrého. Vemte si je kamkoliv s sebou.

EMCO Müsli sušenky brusinka-borůvka 60g

Ovesné sušenky s příchutí borůvky.  Jsou lehce stravitelné a chutné. Vemte si je kamkoliv s sebou, až dostanete chuť na něco dobrého.

EMCO Müsli Ovesná tyčinka čokoláda a ořechy 45g

EMCO Müsli Ovesná tyčinka čokoláda a ořechy 45g Emco tyčinka čokoláda a ořechy 45g, které vycházejí z receptur Emco Mysli na zdraví. Směs z obilovin spojených sirupem na bázi cukrů, s přídavkem čokolády a ořechů. Snadno stravitelná a výživná.

EMCO Mysli Ovesná tyčinka borůvka a maliny 45g

Emco müsli ovesná tyčinka s borůvkami a malinami má vyváženou chuť se spoustou ovoce. Ovesné tyčinky jsou zdravou a dobrou alternativou svačiny ať už doma, v kanceláři nebo na cestách. Díky vysokému obsahu ovesných vloček (až 23,5 %) zaženou rychle hlad. Balení obsahuje 45 g.

BIO Müsli - červené ovoce

Naše Bio mysli s červen ý m ovoc e m je druh křupav é ho mysli ve 100% bio kvalitě. Kromě ovesn ých vloček si jistě pochutn á te na lahodných jahodách, malin á ch a brusink á ch. Delikátní chuť pak dotv á ř í květov ý med a plátky jemného kokosu.,Naše Bio mysli s červen ý m ovoc e m je druh křupav é ho mysli ve 100% bio kvalitě. Kromě ovesn ých vloček si jistě pochutn á te na lahodných jahodách, malin á ch a brusink á ch. Delikátní chuť pak dotv á ř í květov ý med a plátky jemného kokosu.

EMCO Mysli na zdraví Jahoda+mandle 375g

Emco křupavé müsli s jahodami a mandlemi jsou zapékané cereálie pro příznivce zdravé výživy. Základem kvalitních müsli jsou ovesné vločky, které jsou vynikajícím zdrojem vlákniny. Ta zvyšuje pocit nasycenosti a proto postačí i menší porce. Balení obsahuje 375 g.

EMCO Mysli na zdraví čokoládové+lísk.ořechy 375g

Emco křupavé müsli s čokoládou a lískovými oříšky jsou zapékané cereálie pro příznivce zdravé výživy. Základem kvalitních müsli jsou ovesné vločky, které jsou vynikajícím zdrojem vlákniny. Ta zvyšuje pocit nasycenosti a proto postačí i menší porce. Balení obsahuje 375 g.

EMCO Mysli na zdraví křupavé s ořechy 375g

Emco křupavé müsli s ořechy jsou zapékané cereálie pro příznivce zdravé výživy. Technologie zapékání při výrobě müsli umožňuje vytvářet zajímavou strukturu tzv. clusterů, neboli hrudek. Právě zapékáním lze dosáhnout příjemného efektu křupavosti. Neobsahuje palmový olej ani přidaná barviva. Balení obsahuje 375 g.

BIO Müsli - čokoláda a lískové oříšky

Naše Bio mysli s čokoládou je druh křupav é ho mysli ve 100% bio kvalitě. Kromě ovesn ých vloček si jistě pochutn á te na lahodn é hořk é belgick é čokol á dě a l í skov ý ch oř í šc í ch. Delik á tn í chuť pak dotv á ř í pl á tky jemného kokosu.,Naše Bio mysli s čokoládou je druh křupav é ho mysli ve 100% bio kvalitě. Kromě ovesn ých vloček si jistě pochutn á te na lahodn é hořk é belgick é čokol á dě a l í skov ý ch oř í šc í ch. Delik á tn í chuť pak dotv á ř í pl á tky jemného kokosu.

EMCO Mysli na zdraví Pohankové Čokol.a mandle 340g

EMCO Mysli na zdraví Pohankové Čokol.a mandle 340g Müsli Pohankové s příchutí čokolády a mandlí. Neobsahuje lepek. Výrobek je možné používat i při bezlepkové dietě.

-->